0 oy
86 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (224 puan) tarafından
Sorum başlıkta.tesekkurler 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biz 2 yıldır olbios marina resort otele gidiyoruz çok temiz restoranu sanki özel biyer gibi plajı çocuk için harika doğayla iç içe çok hoş ve güzel sadece plaja inerken biraz yokuş ama o plaj için değer cumartesi yine gidiyoruz hatta tavsiye ederim
tarafından
Canım bu klasik oda birde bungalov evleri var geçen yıl çok daha uygundu şuanda 3 gece 29 bin falan uçmuş fiyatı
(224 puan) tarafından
Bungalov evlerini bende çok severim ama çok pahalı.ileriki zamanlarda inslh
tarafından
Birde flamingo tatil sitesi var sakın gitme çok kötü geçen yıl halamlar çoluk çocuk hasta oldu dorettoydu sanırım biyer daha var orasida acayip lağım kokuyor yorumlara çok bak Mersin'de otel kalitekeri çok düşük temiz yer bulmak zor canim bana gire de pahalı ama çocukla temiz diye yinede tercihim
(224 puan) tarafından
Biliyorum orayi ...Tmm cnm tşkler
tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(2,136 puan) tarafından

imagebiz de yeni geldik canım 1+1 otel gibiydi bizimki de yeme içme içinde yok bayram üstü ancak öyle bir yer bulabildik her yer doluydu ama çok güzel çok beğendik

(224 puan) tarafından
Otelinizin ismi neydi acaba
(2,136 puan) tarafından
Olabilir canım bizimki planlı bir şey değildi son anda gelişti oraya gidince de orayı bulabildik yani manzarası denize falan çok güzeldi ama öyleydi yani fiyatı
(2,136 puan) tarafından
Çıtak tatil sitesi
(224 puan) tarafından
Anladm tşkler
(224 puan) tarafından
Haa biliyorum orayi

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 59 göst.
8 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Tugba szn (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
16 Nisan 2024 Aile kategorisinde hanimeli (475 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 164 göst.
26 Haziran 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 189 göst.
5 Haziran 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Gurbett (306 puan) tarafından soruldu

378,395 soru

11,326,187 cevap

34,778 kullanıcı

...