0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (4,089 puan) tarafından

Merhaba Kızlar tencere setine ihtiyacım var korkmaz granit vardı ama hep çizildi bende daha sağlam bi set arıyorum bunlardan kullanıp memnun olan var mı ? 

image

4 Cevaplar

0 oy
(7,447 puan) tarafından
Alma parana yazık 
tarafından
Peki soru sana klipsleri metalmi plastik mi :)
(7,447 puan) tarafından
Arkadaşım neyin sınavı bu ya şaka mısın sen ürünü kullandım attım zaten :))  plastik bakalit ;) senden daha çok tencere kullanmışlığım almışlığım var emin ol çeşit çeşit kullandım ve bu seriden memnun kalmadım da sana batan ne ne oldu onu merak ettim :))
(7,447 puan) tarafından
Klipsler metal :)
(7,447 puan) tarafından
Sapları plastik bakalit bunlarda benden sana bilgi olsun :))
(7,447 puan) tarafından
Gri yerler metal siyah yerler plastik bakalit umarım tatmin olmuşsundur
-Reklam-
0 oy
(9,008 puan) tarafından
İşyerinde bir arkadasim aldı yeni daha çok memnunum diyordu. Benim de hem çelik hem granit veya böyle teflona ihtiyacım var aslında..çelik Jumbo alicam galiba. Teflon da tefalin bu serilerinden almayı düşünüyorum 
(9,008 puan) tarafından
Kız benim de granitler karaca. Görünürde graniti çok güzel gibi ama mahvoldu. Üç buçuk yıllık evliyim ben de. Çelikler de hediye gelmişti. İdareten kullanayım dedim düğün borçları birine kadar. Sonra güzel bir takım alırım demiştim.. onları da daha kullanmadan kapakları kulpları kırıldı hep. Çeliği incecik zaten
(4,089 puan) tarafından
Karacadan kimse memnun değil ona hiç yaklaşmadım zaten :D
(9,008 puan) tarafından
Hiç bulaşma valla. Ablamın da çelikler karacaydi. O da çok memnun kalmadı
(7,447 puan) tarafından
Ben memnunum valla ya ve aktif yemek yaparım bu powerful serisinden aldım çok memnunum
(726 puan) tarafından
Benim karaca celikler çok iyi cikti
0 oy
tarafından
Bunu ben şeyde görmüştüm bı fenomen vardı seçil kaygın diye biri yemek yaparken görmüştüm 
(4,089 puan) tarafından
Aman fenomenler sırf linkleri tıklansın diye iyi kötü her şeyi kullanmış gibi yapıp övüyor onlara inanmıyorum :)
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Çeliğin yerini hic biri tutmaz 3 5 senede bir parlattir yepyeni olur diğerleri çöp 
(4,089 puan) tarafından
Öyle tabi genelde Çelik kullanıyorum ama illaki pilava falan gerek oluyor
(1,798 puan) tarafından
Sen bilirsin canim ama ne bileyim 1 pilav içinde set almak bana mantikli gelmedi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 112 göst.
9 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nazli.51 (565 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 530 göst.
7 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 316 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Frtnzn (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 231 göst.
22 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Vesile hakan (844 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...