0 oy
150 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Eşimin annesi beni kabullenemedi, şu anda da görüşmüyoruz zaten işin garip tarafı oğluna, yani eşime de el gibi davranıyor soğuk ve ilgisiz bu durumu yaşayan var mı aramaz sormaz

4 Cevaplar

0 oy
(189 puan) tarafından
Aynı durumdayız bayramda gitmek istesek bile evde yokum diyor  iki bayramdır gidemedik ben bana  düşeni yapıyorum benimde oğlum var benimde gelinim olacak ilerde ne ekersen onu biçersin kafasında yım ama inan zerresini haketmiyor çocuklarımı bile sevmez eltimle tartışır çocukları dövme diye  banada engeli oğlum var  durmasa döv diyor ben hep arıyor dum aramasam armaz  artık arayıp sormuyor um ne haleri varsa görsünler  vari yoğu kaynım onun çocukları eşi benim esim hasta ondaki hastalıklar çocuklarıma geçmiş  bize daha ilgili olacağına bizi yok sayiyolar  ben Allah'a havale ediyorum hem benim hem çocuklarımın hayatıyla oynadılar hemde zere umrunda değil iz 
(145 puan) tarafından
İnsan düşündükçe zoruna gidiyor bende Allah'a havale ettim kendileri bilir
(799 puan) tarafından
Bırakıcak mırası var mı
(189 puan) tarafından
Yok kız bir evleri var onu satıp  eşimden hariç diğer çocuklarına bölüştürür zaten onlardan gelen hicbirseye minet etemem ben benim çocuğumun doğum gününe bir toka bile alamayan kadın bize mal verirmi sence
(799 puan) tarafından
Ozaman Allah rızası için iyilik edin sevabı daha yüksek
Sılai rahim çok önemli Rabbımız için
-Reklam-
0 oy
(997 puan) tarafından
Oğlunu seven gelininide sever zaten , oğlana göstermediği ilgiyi sana göstermesini bekleme. Uzak dur gitsin en iyi kaynana uzaktan kaynana derler istisnalar hariç tabi
(145 puan) tarafından
Aynen öyle
0 oy
(8,272 puan) tarafından
Benim kayınvalidem de böyle canım ama sadece eşime karşı yani ben yokken de böyleydi benden ötürü olduğunu düşünmüyorum kızlarını daha çok severler sürekli arar giderler evleneli 2 sene bitti toplasan 5 kere evime gelmiş insan değiller aramaz sormazlar artık bende alıştım aynı şeklide davranıyorum arayanı arar soranı sorarım çokta dert etmem kendime 
0 oy
(470 puan) tarafından
Ayni biz Bi benim kocamı evlat yerine koymuyorlar diğerlerine çok düşkünler eşimde farkında ama diğer gelinine de çok düşkün beni umursamaz 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 181 göst.
14 Haziran 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 210 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 218 göst.
26 Şubat 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 366 göst.