0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde (1,127 puan) tarafından
Ya kızlar sürekli ağzıma biseyler atmak istiyorum karnım aç degl ama kendime engel olamıyorum. Buraya defalarca yazdm nasl kilo verdinz diye hepte diyorm bugün baslicam yarın baslicam ama başlayamıyorum:( gorumcem 15 gündr diyette nerdesye benim kiloma inecek . Ben 95 kiloym oda 105 flandi belki daha fazla. 15 gündr çikolata vs şeyler yemiyor Bende sürekli yiyorm. 1.72 boyum var. Hayatım boyunca bu kiloda olmadm. Hep iri bi kızdım ama en fazla 85 olmuşmdr. Doğumdan 23 kilo aldm . 1 senedr aynı kilodaym. Gerçekten nasl dur diyecem bu yeme işine. Karnımı gorsenz hamile zannedersinz. Öyle şişim ki biraz yürüym hemen nefesim daralıyor. Siz nasl engel oluyorsunuz yeme isteğine :(

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bende seninle ayniydim ama kendime dur demenin zamanı geldi dedim baktım 70 kiloya çıktım aşırı sinir oldum kendime 2 haftadır diyetteyim 3 buçuk kilo gitmiş ve ekmek hiç yemiyorum pilav makarna abur cubur falan tüketiyorum mesela şuan sabah bir kahvaltı yaptım ve şuan bir iki meyve yedim akşam da bol salata ve yemekte ne yaparsam az bir şey yerim 3 litreye yakin su içiyorum tabi ben aç karınla kahve de içiyorum ☺
(1,127 puan) tarafından
Kaç gibi yemeyi bırakıyorsunuz acaba. Çikolata vs hiç yemiyo musunz. Spor yürüyüş vs yapıyor musnz
tarafından
Fırsat buldukça spor yapıyorum ama genelde akşama doğru yürüyüş yaparım saat 5 ten sonra hiç bir şey yemiyorum çok acıkırsam bir avuç kuruyemiş ya da kahve ya da yeşil çay kefir falan içiyorum o da çok midem kazınırsa yok hiç çikolata yemiyorum ki ben asla çikolatasiz durmayan biriyim günde 5 tane yediğimi bilirim
-Reklam-
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Emziriyor musun ? O sürekli aç hissettirir 

Ikincisi hormon testi yaptır
(1,127 puan) tarafından
Yok canım kızım 15 aylık 6 aylıkken bıraktı emmeyi
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Bu kadar yeme isteklerin varsa tek başına yapabileceğin bir şey yok büyük ihtimalle. bir diyetisyen desteği alsana diyetisyenlerin verdiği listeler genelde bizim kilomuza boyumuza orantılı oluyor ve tatlı yemek krizlerimizi engelleyecek tarifleri oluyor çok da uygun fiyatlı diyetisyenler var online olarak alabilirsin
(1,127 puan) tarafından
Eşime diyorm ama yemezsen gider  Ablam nasl zayıflıyor o diyetisyene mi gitti diyor
(2,223 puan) tarafından
İyi de herkesin bünyesi iradesi bir değil ki hem kendi başımıza yaptığımız zaman daha sağlıksız kilo veriyoruz kaslardan ve su kaybediyoruz diyetisyene gittiğimiz zaman hani gitmek zorunda da değilsin online olarak da yapabilirsin genellikle yağdan kilo veriyoruz yani 200 liraya bile diyetisyen var aslında eşine sormadan da bir diyetisyen desteği alabilirsin
0 oy
(7,633 puan) tarafından
Bende öyleyim maalesef iki gündür biraz azalttım ama çok zorlanıyorum özellikle geceleri çok vuruyor açlık:(
(1,127 puan) tarafından
Bende bugün  basladm bakalm
0 oy
tarafından
Allah benimde canımı alsın bende niye yeme isteği olmuyor kaç gün yemesem gene gözüm yemek aramaz :(((
(1,127 puan) tarafından
Kız sen ne diyosn yaaa :)) keşke benim iştahm da öyle olsa
tarafından
Bende bundan yakiniyorum Rabbım senin iştahı bana benimkini sana versin inşallah
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Benimde iştah hep kapalı :(
(1,127 puan) tarafından
Benmde hep açık  :)))))
0 oy
(4,224 puan) tarafından
Aynen bende oyleyım diyetisyene gittim 10 kılo verdm depremden sonra tkrr aldım şimdi hergun başlayım diyorum annemlerdeyım kalk mantı yapalım diyor ben ne edem:))) 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Tek çözüm ağzını bantla:))) şaka bi yana sıkı bir diyete basla
(1,127 puan) tarafından
Bugün basladm yanj inşallah  :))

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (2,592 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 578 göst.
20 Kasım 2021 Aile kategorisinde Tugcaam (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 90 göst.
8 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 232 göst.
17 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yolunyolcusu (176 puan) tarafından soruldu

381,306 soru

11,414,739 cevap

34,963 kullanıcı

...