0 oy
69 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar devlet hastanesi göğüs küçültme ameliyatı yaparmi ücretsiz

4 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla yapmiyo
tarafından
Tm cnm saol yinede
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Yapar bence benim bi ark. Ücretsiz olması için (burun ameliyatı) psikoloğa gidip psikolojim bozuluyor insanlar burnumla dalga geçiyor demişti belgelerini alıp istediği özel hastanede ameliyat oldu :D
tarafından
Ya sansliymiş :-D
0 oy
(15,843 puan) tarafından
Coook buyukse ve sırt boyun agrıları varsa yapıyorlar dıye bılıyorum arkadasum gıtmıstı olacaktı son anda vazgeçti cesaret edemedı
tarafından
Evet ztn doktora gidecem bunun için boyun ve omuzlarım ağrıyor aşırı büyük ve sarkma olduğu için
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Yapıyorlar canım.once Dr gidiyorsun Dr kontrol ediyor kilon vs şartlara uygun musun diye .uygunsan bir de heyete giriyorsun onlar bakıyor.onay alınca gün veriyorlar.genelde gün 1.5 yıldan aşağıya gelmiyor.
tarafından
Ooo kız o kadar zmn nasıl bekliycem
tarafından
Peki hangi doktor kiz
(11,013 puan) tarafından
Ben açıkçası beklemek istemedim gerçi daha da olmadım .benim o ara ikinci oldu şu an emziriyorum.emzirmeyi bitireyim olcam hemen ben özelde bir Dr buldum
tarafından
Hadi inşallah cnm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 345 göst.
24 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MehSinOz (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
16 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karcicegi (1,065 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
30 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mamoste (7 puan) tarafından soruldu

385,071 soru

11,516,762 cevap

35,177 kullanıcı

...