0 oy
300 göst.
Aile kategorisinde (242 puan) tarafından
Sabah kalktım anneme geldim eşyalarımı bile toplamadim daha, annem halimi görünce üzüldü eşim beni tehdit ediyor demiştim ilk polise mi gidiyim ordan davami açayım polise gitsem bana inanirlarmi eşim beni ölümle tehdit etti demiştim 

3 Cevaplar

0 oy
(968 puan) tarafından
zaten evi terk etmişsin tekrar bişey yaparsa ordada yapar ama önce keşke bı gitseydin uzaklaştırma falan için şiddet varmı ?
(242 puan) tarafından
Gidicem ztn çocuğu anneme bırakmak için geldim annemle çok yakınım 3 dk yürüme mesafesi oyuzden
-Reklam-
0 oy
(4,973 puan) tarafından
Kadinin beyanı esastır inşallah inanırlar 
0 oy
(3,021 puan) tarafından

Önce adliyeye git dilekceni hazırlat hem bosanma tehdit baskı uzaklaştırma içerikli aile mahkemesine ver dilekceni imkanın yoksa adliyeye yine git barodan avukat başvurusunda bulun size avukat verildiğinde dilekçeniz kendisi hazırlayacak davanizi açacak.

Uzaklaştırma aldırmayı sakin unutma ki seni rahatsız ederse polis ile aldirabilesin ve dava dosyana bunlar kanıt olarak eklensin kadın beyani esastır dilekçeniz ile dava açılır  ama kanıt olmadan yinede muallak olur nasıl olsa uzaklaştırmaya uygun olmayan hareketler yapacaktır.

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 908 göst.
11 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 674 göst.
11 Aralık 2020 Aile kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 371 göst.
6 Eylül 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 925 göst.
24 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Herhangi biri (2 puan) tarafından soruldu

380,132 soru

11,379,779 cevap

34,868 kullanıcı

...