0 oy
508 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bayram tatilinde sadece birgün kaldık akşam gittik yarın akşam geri geldik neyse kaynanaya demiski n biçim giyinmiş o çocuklar öyle güzel şeyler giydirin gelin kıyafet bulamadiki çocuğa giydirdim demiş 

Yani bunu duyunca hem üzüldüm hem sinirlendim ariycaktim kaynana boşver dedi kötülüğe demedi güzel şeyler alın giysin çocuklar gibisin den dedi diye dedi e kızlar bir günlüğüne gittik v bn bı saate hazırladım hepimizin kıyafetini banyosu hazırlığı anca yetiştirdim 

Güzel elbise şapka temiz ayakabilar giydirdim çocuklara çıktık onlarida beğenmemis n biçim diye artidan sabah oldu denize gitcez tişört altına tayt giydirdim n giydireyim başka temiz bı şekilde tabi saçlarınıda taradım yaptım gittik çocuklar denize girdi çıktı küçüğü o ara üşüdü hemen ablasının tişörtünü giydirdim hee sonradan çantada pijama vardı onu giydirdim diğer çanta evde kalmıştı buyugunede ayarladım biseyler eve geldik sonra bahçede yemek işlerine baktim bn teyze yukardaydi baktım çocuklara elbiselerini giydirmis elbisenin altına pijama duruyo bnd yemek yicez diye çıkarmadım o an sonra  bnd dedim şimdi kirletirler onu bn öyle dedim diye kaynanaya demiski kirlencek diye çocuklara bişe giydirmiyo demiş neyse yemek yedik kirlendi elbiseleri yola cikicaz tekrardan değiştim üstlerini pijama altında kaldı üstünü değiştim dedimki pijamayida araba da değisirim arabada kalmıştı çünkü kıyafeti olay bu yani

Asıl salaklik denizden geldik bahçedeyix eşim mangal yakiyo bn sofrayı kuruyorum sanki ev sahibi biz neyse o ara bakamadım çocuklara teyzede giydirmisya oyuzden soyleniyo e bn hiç demiyorum ama herşeyi biz yaptık sn misafir gibisin diye

Sonuç olarak üzüldüm bı günlüğüne gittim ondada bı dedikodu çıkarmışlar Allah'a şükür arayıp soylicektim de kaynanaya yok dedi diye aramadım ama eşime dicem 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok biliyorsa o teyze hediye kıyafet alsın **** mu nedir. Ya bu millet niye laf sokmaya bayılıyor 
tarafından
Ay bilmiyorum bı gün gittim pişman oldum gerçekten herseyine de koştum gelip kendi yemeğe baksaydi ozmn bn değiştirirdim zaten kendi değiştirdi diye lafını ediyor
Yani demiyoki sagolsunlar yemeği bile onlar bulaşımi yıkadı giti
-Reklam-
0 oy
tarafından
Gelin kıyafet bulamadıki kısmını anlamadım ama ona ne oluyor ki ki üstünü kaç kere değişmişsin ha bakımsız gezdirenlere bende sinir oluyorum ama saçını başını pis gezdirenlere falan hoşlanmıyorum öyle olunca e sen yapmışsın bunları madem öyle hediye alsaymis cocuklara kıyafet güzel güzel 
tarafından
Yani bn kıyafet değişik değişik giydirmemisim herald bu yani
Yok kız güzel giydiriririm herzmn ama bnm çocuklar hemen kirletiyolar
E disardayiz biraz batı tabi bnd hemen degismedim yemekten sonra değisirim diye öylede oldu yemek yedik değiştik yola çıktık
Yani neye laf etmiş gerçekten anlamadım
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Teyze sizi istememis bahane bulmuş kendine olabilir .

Ayrıca kirlencek diye giydirmezlik yapanlardan bende hoşlanmam kirlensin yani küresel ısınma mı var sanki . Su var elektrik var hem imkan şükür yıkanır yani
tarafından
Kız bn o düşüncede degilimki giydirince öyle dedim sadece
(2,728 puan) tarafından
Kötü niyetli olduğu için lafı ağzından alıp kayıt etmis
0 oy
tarafından
Ya boşver daha da gitme evine bazen bende kızıma comsivak rahat şeyler giydiriyorum eşimin akrabasindamn illa elbisesi yok mu diye soran oluyor illa her yerde çocuk elbiseyle gezmeliymis hiç takmam benim kadar da giydiren yoktur çeşit çeşit elbisesi var ama her zaman giydirmiyorum çocuk bu dediğin gibi kirleniyor bişey oluyor samki model gibi gezecekler hayret bişey 
tarafından
Canım sıkıldı ama cnm ilk defa gittim v herşeyine koştum arkamdan bunu konuşuyor
tarafından
Demekki değmeyecek biri bidahs gitme işte benim çocugumdan kimine valla
tarafından
Öyle öyle cnm sürekli söylendi zaten şunu yapsan şunu etsen güzel elektrik alamadım zaten
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Kayinvaliden sana bunu yetistirip bide arama mi diyo 
tarafından
Oda daha dikatli ol diye dedim diyo
N bilim cnm sorsan hepsi masum kusurlu bnm
Eşimde kesin nie öyle böyle yaptın dicek ama bb soylicem yinede
(2,704 puan) tarafından
Soyle tabi bilsin kocan da niye oyle yaptin diyecegine kendi giydirsin çocuğunu ne alem insanlar var yaaa
tarafından
Hayattta el atmaz cnm o islere
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Valla hepsini okumadım ama konuya hakimim tamam

Çok biliyosa çok üzüldüyse alıversin bir kıyafet önemli olan temiz olmasıdır fitne kadın bir daha görürsen yüzüne söyle
tarafından
Kız bn temiz giydirdim ama çocuk işte batırıyor sabah tan saat 6 ya kadar 3 kere deisti iste
(7,768 puan) tarafından
Beğenmeyen kendi bi çocuk çıkarsın örnek olsun çok biliyosa
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Yaptığı gerçekten etik değil ve ayıp olmuş siz oraya tatile eğlenmeye gitmişsiniz mangal vs yapmisiniz güzel güzel eğlenmek varken ne gerek dedikoduya 

Ben eşimin ailesi ile konuşmuyoruz eşimin amca oğlunun karısı ile teyzesi aynı mahallede idi onlarda iken davet edince bende gittim teyzesine çok hoş karşıladı kaynanam ile neden konuşmadığımı sordu durumu anlattım olsun ilerde düzelir belki dedi ikramda vs bulundu ardımdan da herhangi bir dedikodu duymadım ki samimi olmama rağmen siz birde kavgalı değilsiniz samimisiniz ki tatile gittiniz madem çok önemsemiş bu giyim olayını sana ve çocuklara hediye alsın kendi istediği tarzda hiç hoşuma gitmiyor kıyafeti yargılayan insanlar ne insanlar gördüm kıyafeti yok ne kıyafet gördüm içinde insan yok demiş Mevlana bir anne olarak sizin çocuklarınızin giyiminde söz sahibi olacak tek siz ve eşiniz 
tarafından
Ay n güzel demişsin öyle ellerin dert görmesin
Eşim duysa bna kızacak ama nie dikat etmedin diye
Ama bna sorsan ortada bişey yok
(1,010 puan) tarafından
Deki bu bayram da annesini babasını kaybeden o kadar yetim var onlar bir bayramlığa bile hasret milletin her iki bayramı zehir zemberek oldu yaşanan felaketler nedeni ile tek sorun çocukları teyzenin keyfine göre giydiremem mi en azından güzel ve temiz kıyafet giyebildiler gelip bizi öpebildiler bayram için o tatlı Telaşı yaşayabildik çok şükür böyle küçük şeylere takılmanın lüzumu yok de eşine de seni savunsun oda bı zahmet umarım senden yana olur
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Millet kafayı yemiş bu ara nett
tarafından
Kız sabahtan beri cnm sıkılıyor valla
Bn birinden böyle bişe düşünsem bile dile getirmem
Bu kadın ilk defa evine gittim bna bunları yaptı
Herseyine koşmama rağmen bı işe el atmasaydim o zmn nolurdu bilmem
0 oy
(7,094 puan) tarafından
Bence de eşine şöyle ben eşimin tarafla ilgili ne olursa olsun iyiyse kötüyü de mutlaka eşime duyuruyorum onun ailesi sonuçta kimin ne olduğunu bilsin 
(7,094 puan) tarafından
Sanada tavsiyem koca kadınsın 2 çocuk anasisin  belliki benden de büyüksün sen onlar icin git her işe kendin koş bi dünya da laf duy gel olmuyo böyle biri bişey dedim anında cevabini ver büyük küçük deyince olmuyo ben öyle yapıyorum artık gerekirse şakaya vurup soylucen herkes haddini bilecek
tarafından
Ariycaktim işte cnm kaynana boşver deyince aramadım telde konuşuyor iki bacı rast gelirsem soylerim kesin çünkü çok canımı sıktı
(7,094 puan) tarafından
Böyle şeylerde ben arayıp hesap sorar gibi şeyleri sevmiyorum laf yeri gelince söylemekten yanayım daha etkili oluyo
tarafından
Kız o an çok sinirlenmiştim ama
(7,094 puan) tarafından
Tamam canım intikam soğuk yenen bi yemektir :Ddd
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Begenmeyen   ogluna almasın 
tarafından
Hih dimi
0 oy
(3,543 puan) tarafından
Bunu mu bulmus laf edecek kocaman kadin cok ayip begenmeyebilir yanlis bulabilir ama kayimvalidene sikayet etmesine ne gerek varmis sanki cok onemli bi konu 
tarafından
N bilim cnm cahillik işte
0 oy
(115 puan) tarafından
Herkes kendine baksın aman .d 
tarafından
Bazıları başkasına bakiyo işte n varsa artik
(115 puan) tarafından
Boşver kişi kendinden bilirmiş  hiç canını sıkmaya gerek yok

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,167 göst.