0 oy
46 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Çok huysuz çocuk kakasını yapınca rahatlıyor ne zaman kurtulcaz ya bu kaka durumundan zor yapiyo bebeğim;( huysuz sürekli her şeyi denedim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sadece seni mi emiyor canım mama veriyor musun
tarafından
Beni emiyor mama vermiyorum canım
-Reklam-
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Ne kadarlik bebeğin 
tarafından
Canım hiç uyumuyor kaka yapmayınca surekli ikiniyor nasıl dayanalim ama bizde fitil ise yaramadi yarım saatte etkisi gosteriyo diyolar ama inşallah geçer bizimde bı an önce
(1,506 puan) tarafından
Fitilin adı ne
tarafından
paranox
(1,506 puan) tarafından
Bizimki gliserin kansuk bak onu da deneyin
(1,506 puan) tarafından
Fitili tam koymuyoruz yarısını kullanıyoruz
0 oy
(8,934 puan) tarafından
Benimkide 4 gündür kaka yapmıyordu kabız zannedip doktoruna götürdüğüm doktor söyledi ilk 6 ay bebekler kabız olmaz diye kakasını basit yapması için 2 yontem gösterdi birincisi alaturka tuvaletlerde bebeklere cis yaptirilirken kucağına alıp bacakları acilir ya o şekil biraz tutup aynı anda karnı sıcak olcak şekilde masaj yapmak ikincisi kucağına oturtup arkadan kasiklarina masaj yapmak ikiside ise yaradı bu arada anne sütü alıyorsa bolcada sıvı tüketmen lazım ki dışkısı sulu olsun
(8,934 puan) tarafından
10 dakika içinde yaptı kakasını.... eğer kakasını yapmadigi zaman huzursuzsa doktora götürmek gerekiyor benim doktor söyledi bundada yapmazsa getirin ihmal etmeyin diye
tarafından
Kontrollerde söyledim canım ben acile de götürmüştüm lavman yaptılar kontrollerde doktorlar normal diyodu kaka doluymuş bebeğim
(8,934 puan) tarafından
Eğer yapmadığı zaman huzursuzsa makatla ilgili Bi problem olabilir getirin bakalım demişti bazı bebeklerin kaka yaparken zorlanmasinin sebeplerinden biriymiş Bi diğeri gaz cikaramadigi için
tarafından
Yarın goturcem canım derim doktora
(8,934 puan) tarafından
Hadi inşallah biseyi yoktur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 119 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 87 göst.
22 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 85 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 172 göst.

384,981 soru

11,514,388 cevap

35,174 kullanıcı

...