0 oy
494 göst.
Diğer kategorisinde (877 puan) tarafından
Otobüse bindim bugun kadın ve 22 yaşında oglu vardı oğlu annesine bana istediğim şeyi alacaksın dedi kadında oğlum param yok maaşı almadık dedi onu diyen sen misin kadını otobüste ölesiye dövdü kimsede bir şey demedi şoför sesini çıkarmadı oğlum çok korktu onu sakinleştirmeye çalıştım çok zor bir gündü:((

11 Cevaplar

+2 oy
(1,275 puan) tarafından
Sizin de mi ağzınız bağlandı kimseye diyemediniz mi müdahale edin diye , bana tuhaf geldi, Allah imtihan etmesin kimseyi böyle
(877 puan) tarafından
Ben indim hemen zaten durağa gelmiştim oğlum çok korktu bişey desem çocuk kucağımda döver diye korktum beni değil oğluma zarar verir diye,:(
(2,223 puan) tarafından
Annesine acimayan elaleme mi acıyacak böyle durumlarda uzaklaşmak ve polisi aramak mantıklı olan.
(1,275 puan) tarafından
Evet canım anladım o anın psikolojisini bilemeyiz tabiki ama cok üzüldüm
tarafından
Çocuğu varmış kadının ne diyecek boş yapmayin ya
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hasta miydi cocuk nasıl kimse bisey yaomaz
(877 puan) tarafından
Şoför sesini çıkarmadı zaten indim hemen durakta ineceğim yere gelmiştim ben mudale etsem cocuk kucağımda kendimden geçtim oğluma birşey yaparsa diye korktum gözü dönmüştü cunku
(5,240 puan) tarafından
Valla rahatsızdır bence normal değil yoksa
0 oy
(6,515 puan) tarafından
Aman ya rabbim ahir zamandayız işte 

Nasıl kimse bişey demedi yaa ağzını burnunu kırıp atacaklardi otobüsten edepsiz 
(877 puan) tarafından
Erkekler birşey demedi ben dicektim oğlum kucağımda idi kendimi geçtim oğluma bişey yapar diye korktum gözü dönmüştü cunku
(48,761 puan) tarafından
biseyler kullanıyordur o
(48,761 puan) tarafından
tahliye oldu yine içeri girdi
(3,139 puan) tarafından
Kadir şeker olayı çok değişik yani masum falan değil
(48,761 puan) tarafından
bunu yarin tartisalim güzellik ☺️
0 oy
(5,758 puan) tarafından
Siz niye bir şey yapmadınız polisi arasaydın ız yada yardım isteseydiniz en azından 
(6,515 puan) tarafından
Balım nasılsın
(5,758 puan) tarafından
İyi olmaya çalışıyorum

Sen nasılsın
(6,515 puan) tarafından
İyi ol canım benim hep iyi ol sen ☺️
Bende namaz kilmadim daha nasıl bir yorgunluk çöktü üstüme
(877 puan) tarafından
Ben indim hemen zaten durağa gelmiştim oğlum çok korktu bişey desem çocuk kucağımda döver diye korktum beni değil oğluma zarar verir diye,:
(5,758 puan) tarafından
İyi olucam inşallah merak etme ☺️

Bende dört gözle namaz kılmayı bekliyorum şu an kılamıyorum
0 oy
(8,396 puan) tarafından
İnsanlarda haklı karışınca da suçlu durumuna düşüyorlar 

Tabiki ben yinede kayıtsız kalamazdım Allah hayırlı evlat nasip etsin cümlemize inşallah 
(6,515 puan) tarafından
Kafasını cama sürterdim onun edepsiz ittt
(877 puan) tarafından
Birşey desem gözü dönmüştü çocuğun oğlum kucağımda idi oğluma zarar verir diye korktum:(
(6,515 puan) tarafından
Doğrudur canım çocuk korkar ama o kadar adam var biri demi bişey yapmadı yaa insanlık ölmüş mü
0 oy
(48,761 puan) tarafından
insanlik öldü ne yazıkki ne oldu sonra peki
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin canım ben de 22 yaşındayım evliyim bebeğim var 5 aylık anneme hala daha karşı gelemem hatta bazen çok karışır kontrol etmeye çalışır bebeğime eşime böyle laf söyler eşim için neden geç geldi niye şöyle niye böyle gibi bebeğimde ise şöyleyap böyle yapılmaz der sanki ben annesi değilmişim gibi inanır mısın sesimi çıkartamam herhalde çok baskılansrsl büyüdüm bilmiyorum ama ya güzelce konuşurum ya da tamam anne der geçerim
0 oy
(13 puan) tarafından
İnsanın inanası gelmiyor gerçekten çok kötü bir durum. Yanlış anlamayin merakımdan soruyorum 22 yaşında olduğunu nerden biliyorsun canim
(877 puan) tarafından
Kadın bağrırarak dedi oğlum 22 yaşında olduruyo beni yardım edin diye
0 oy
(6,139 puan) tarafından
Yani o otobüstekiler de oturup izlemiş mi? Hadi siz kadın halinizle bir şey yapamazsınız da 2 kişi bir olsa o çocuğu döverler orada. Allah bilir madde falan da vardır. 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Allah herşeyin hayirlsini versin Rabbimiz buyurdu ki evlatlarınız ve mallarınız sizin için birer fitnedir demek ki kadının imtihanı 
0 oy
(5,399 puan) tarafından
Nerden blyon 22 yaşında 

İlgili sorular

0 oy
67 cevap 2,690 göst.
2 Nisan 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 387 göst.
0 oy
12 cevap 310 göst.
25 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,766 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 571 göst.

381,494 soru

11,421,695 cevap

34,977 kullanıcı

...