0 oy
150 göst.
Aile kategorisinde (145 puan) tarafından
Eşimin ailesiyle ilgili problemleri yazmıştım daha önceden, ailesi hem hatalı hem umursamaz ve bu durumda üzülen eşim, görüşmüyoruz, zor anlarımızda hiç yanımızda olmadılar anneme hep laf edildi ve oğullarını 4 5 ayda bir ararlar bir kusura bakma bile diyemiyorlar gönül almayı bilmiyorlar, biz mi davet etsek bir gün olayları konuşmaya diye de düşünmüyor değilim, bende çok takıyorum yeni evliyiz, eşim de görüşmüyor ama üzülüyor bilmiyorum 

5 Cevaplar

+1 oy
(2,481 puan) tarafından
Olayları konuşmak değilde birşey yokmuş gibi görüşmeyi deneyin. Yoksa eskileri açmak daha kötü olur. Kimse hatasını kabul etmez. Yine üzülen siz olursunuz 
(145 puan) tarafından
Onlar bir şey yokmuş gibi görüşmek istedi ama biz kabul etmedik, konuşulup çözülsün taraftarıyız ama bir yandan anneme söyledikleri ve annemi hatalı bulmalarını yediremiyorum, kusur bulmaya çalışıyorlar, eşimin ameliyatında yüz yüze gelindi bir selam dahi vermediler, yüzüme bakmadılar, sonrasında gelmek istediler, bana bir şey yokmuş gibi davranmaya çalıştı annesi mesajda, bende hatalarını söyledim, misafir kabul etmiyor değiliz dedim konuşulmaya çalışıldıkça üzerini kapatmaya çalışıyosunuz dedim sürdüren sizsiniz öylece kaldı yani
(2,481 puan) tarafından
Hmm bilemedim ama onlar hatalarını kabul etmez. Eşin görüşsün sonuçta çocukları, ama annenle ilgili sorunları varsa sen kabullenme bence mesafeni koru barışsan bile. Yoksa annenin suçunu kabul etmiş olursun. Bak biz haklıyız triplerine girerler.
(145 puan) tarafından
Farkındayım o yüzden görüşmüyorum zaten, annem konusunda hassasım, bir kusura bakma demelerini bekledim oda yok
Eşimde bana yapılanlardan dolayı gitmiyor birbirlerine soğuklar zaten oğullarını arayıp sormuyorlar
-Reklam-
0 oy
(993 puan) tarafından
Elle bile daha çok görüşülür 3/5 ayda bir ailemle telefonda konuşsam aramızda direk soğukluk var derdim sanirm konusup konuşmamayı çokta takmazdim.Sana gelince çok haklsin benim anneme kayinvalide birşey dese büyük olay çıkardı sorunlar konuşup çözülmüyorsa bosverin herkes kendi evinde iyi olsun.
0 oy
(2,618 puan) tarafından
Esiyle ailesi arasinda sen girme meseleye derim. Senin annene de laf yapilmissa esin gorusse de sen mesafeni koru. Bi kere yapan hep yapar.
0 oy
(8,570 puan) tarafından
Aynı benim eşimin ailesi de böyle 2 senedir toplasan 5 kere galmemişlerdir 

Eşimde çok üzülüyor ve haliyle tavır alıyordu yüzlerine kaç kez gelin gelin burda torununuz var deyip duruyordu zorluyordu ama tık yok aylardır ne gelen var ne giden

En son kızın doğum gününü kutladık 5 dk götürelim dedik başladılar kızı görünce ağlamaya madem bu kadar özlediniz ağlıyorsunuz ne diye gelmiyorsunuz dedim tık cevap yok ne olacak böyle bilmiyorum olan eşime oluyor benim umrumda değil açıkçası 
(145 puan) tarafından
Herşeyi zorlaştıran kendileri, bende eşime üzülüyorum
0 oy
(13,499 puan) tarafından
Ben dertsiz başıma dert açmazdım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 168 göst.
3 Eylül 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 263 göst.
19 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (145 puan) tarafından soruldu