0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (166 puan) tarafından
Tuvlete alistiriyorum altına çiş yaptığında nasıl bir tepki göstermem gerek 

10 Cevaplar

+1 oy
(994 puan) tarafından
Nötr davranın sıfır tepki yani üstünü değiştirip sonrasında konuşun ara ara tuvalete götürüp oyunlar oynayin bu bir süreç öyle ya da böyle alışıyorlar kizdikca tepki gosterdikce psikolojik olarak çok yipraniyorlar.
-Reklam-
+1 oy
(1,321 puan) tarafından
Ben 1 yaşından beri alıştırıyordum ara ara bezi açıp götürdüğüm için bırakma aşamasında çok zorlanmadım ama bir iki defa yaptı annecim olmaz ama çişimiz gelince ne yapıyordum tuvalete yapıyorduk hadi gidelim ve tuvalete müzik açıp dans  ediyordum çıkmak istemiyor tuvaleten 23 aylık bez yok hayatımızda 
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Öğrenmeye çalışıyor gayet normal bir yapar iki yapar öğrenir 
(166 puan) tarafından
Hayır yapmasına birşey demiyorum yani nasıl bir tepki vermem gerwk kızım çok umursamaz birisi söylüyorum beni dinlemiyor koşup gidiyor yanımdan
tarafından
Ayni benim oglum dunden beri alistiriyorum dinlemiyo cisini yapiyo soylemiyo be soylesemde dinlemiyo umrunda degil
0 oy
(7,257 puan) tarafından
Aaa Mustafaaaa altına yapılmaz tuvalete yapman lazım ayıp annem şortun hep battı ama annem diyediye :D 

Bide bnmkinin çok sevdiği bir şortu vardı batirmiyordi hayatta onu giydirdim bak tuvalete gitmez altına yaparsan bu şort batar diye hiç yapmamıştı altına :D ama ben 18 aylıkken verdim WC eğitimini 
(166 puan) tarafından
Bende aynı şekilde altımıza çiş yapmaiyiruz ama artık tuvlete yapıyoruz bak bacakların hep çiş oldu diyorum ama kızım takmıyor beni 21aylik peki sizinki ne kadar sürede öğrendi baya erken öğrenmiş maşallah
(7,257 puan) tarafından
Bir haftada öğrendi cnm benimki bezliykende soyluyordu ee geldi çiş geldi diye
(166 puan) tarafından
Ya maşallah canım benimki çok çabuk sıkıldı gitmek istemiyor nasıl yapacam bilemiyorum ya
0 oy
(14,020 puan) tarafından
Başlarda epey sakindim ama aradan aylar geçmişti ve oğlum altına kaçırmaya devam ediyordu işte o zaman çıldırıyordummm
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Annecim altımıza değil tuvalete yapmamız gerekiyor dedim tmm diyip tekrar yapti birkaç gün geçince alıştı sabırla bunu soyleyin
0 oy
(7,768 puan) tarafından
‘ Olabilir üzülme herkes altına kaçırabilir önemli olan bundan sonra dikkatli olmamız ‘ de
0 oy
(1,174 puan) tarafından
Umursamaz yazmişsin odellendir ve ya cezalandir. Ceza derken kötü anlasilmasin mesela hergün parka gidiyorsanız o gün götürme altına yaptığın için parka çıkamıyoruz altına yapmazsan çıkarız de. Umursamaz bir çocuğa yaptırım uygulamak gerekiyor bence anca o şekilde umursar
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Tamam olabilir annecim, bi dahakine tuvalete yapalim olur mu diyordum.oyle oyle alisti 1 hafta 10 gunde. Biraz sabir isi ama :D
0 oy
(758 puan) tarafından
0 tepki oğlum tuvalete gitmeyi biliyor çok çok nadir oyuna dalıp tutamadiginda gülerek  sakinlestiriyorum hiç yapmamış gibi davranıyorum  ... Tutamamış çocuk işte  ölürüm onu verene

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 238 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hifanurun annesi (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 193 göst.
0 oy
4 cevap 119 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Amine su (3,419 puan) tarafından soruldu

378,457 soru

11,328,239 cevap

34,784 kullanıcı

...