0 oy
157 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (891 puan) tarafından
Hanımlar eğitimin 5. Günü geceyi tam halledemedik gece 1 kere kaçırıyor gündüzleri ben götürüyorum o söylüyor çişi hallettik gibi birşeydi ki büyük abdestini pijamasına yapıncaya kadar.. Büyük tuvaletini zaten yapmak istemiyordu 2 gün önce ben anladım yapacağını ben yaptırdım güç bela

bugünn pijamasına yapınca  öyle canım sıkıldı ki büyük tuvalet için ne yapmalıyım nasıl yol izlemeliyim 

6 Cevaplar

0 oy
(2,593 puan) tarafından
Çok aşırı olmayan aaaa yaptın mı ama çok pis oldun bak senle kimse oynamaz . Annem gel tuvalete yikayalim bir daha yapma böyle falan filan. Ve bolca sabır tabi. İnat edip kendini sıkmasından daha iyi yapması 
(891 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(7,273 puan) tarafından
Güzel kilotlar al ama bak üzülüyor kirleniyor onuda tuvalete yapicaz diye konus kızımda yapmak istemedi bı kaç gün cisi tuvalete büyüğünü altına yaptı hep 
(891 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(7,273 puan) tarafından
Rica ederim odullendirebilirsin yaptığimda o zamanda heveslenir
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Benım kızım 22 aylık 1 hafta 10 gündür şükür gunduz bezi bıraktı. Soylemeyi tam öğrendi derkn kacırıodu ıllakı oturana kdr. Sımdı şükür kaçırmıo ama ben o soylemeden tahmın edıp buyugu için oturtuorum yemek felan yedıkten sonra çiş içinde 45 dakıka 1 saatte bır mutlaka oturtuorum lazımlıga. Bir gün oda büyüğü yaptı cok iğrendi lazımlıga yapıncada cok sevınc yaptık hoşuna gıttı:)

(891 puan) tarafından
Aslında bende anladım da yaptıramadım çünkü çişi çat pat öğrendik gündüz çişini bugğn zırt pırt kakam geldi dedi oturttum yapmadı belki 10 lere boş gidip geldik büyük abdestini hep gizli yerlerde yapıyor ya koltuğun arkasına ya perdenin arkasına saklanıyor o saklandıpında anladım ama yetişemedim işte
0 oy
tarafından
Valla bende 2 gündür alıştiriyorum kakasini yaptigi zaman anliyirum o söylemiyor  ben hemen tuvalete götürüyorum  ins bi gun soyler geldiğini 
(891 puan) tarafından
Doğrusu bende anlıyorum kaç kere götürdüm yapamadı af edersin kötü kokulu gaz çıkarıyor zaten
0 oy
(166 puan) tarafından
Bizimde beşinci günümüz bugün kızımda büyük abdestini altına yaptı ama o farkında değildi galiba tuvlette koşuyordu bir baktım pijamasina yapmış altına bir defa çiş yaptı zamanla düzelir benim yeğenim beş yaşında üç yıldır ablam tuvlet eğitimi veriyor yinede arada kaçırır altına bence fazla sıkma kendini daha yeni başladık 
(891 puan) tarafından
Benimki kaka yaptığını biliyor ne zamna kaka yapacağı zamna kaçar saklanır ya koltuk arkasına ya perde arkasına girer bugğn de saklandı yetişemedim, kakası olduğunu anladım kaç kere oturttum ama yapamadı lazımlığa
(891 puan) tarafından
Bir de geceleri nasıl yapıyorsunuz benimki geceleri tutamıyor ben yattıktan sonra kaldırıyorum Bi de sabaha karşı 5 te o arada Bi kere ıslatıyor altını
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Büyük tuvalette pes ettim söyluyo yaocagi zaman bez tak diyo takiyorum mecbur asla tuvalete yapmyo korkuyo daha buyuk travma olmasin diye şimdilik boyleyiz
(923 puan) tarafından
Nekdrlik cocugunuz bnde pes ettm 32aylk tsktm bezi 2gunde pes ettm heryer cis oldu
(891 puan) tarafından
25 aylık olacak haftaya
(7,972 puan) tarafından
Cnm benimki agustosta 3 yasina gircek gece tuvaleti vs hepsini hallettik Maasallah bni hiç yormadi 1 2 gunde alişti diyebilirim ama gel görki kaka problemi yasiyoruz yapacagi zaman söyluto bende bez takiyorum bitincr cikariyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 78 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Hediye (4,997 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 169 göst.
3 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Ftm0063 (534 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (867 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu

380,999 soru

11,406,346 cevap

34,944 kullanıcı

...