0 oy
109 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kizlar oğlum 3 yaşında. 9. Günümüzdeyiz çisi tamamen tuvalete söyleyerek gidiyoruz 3. Günde hallettik zaten onda hiç problem yok çok şükür bezi de tamamen bıraktık. Problem şu büyük tuvaleti ilk günler de korkarak da olsa yapardı ama en son dün biraz yaptı çok ağladı korktu yani. Bugün hiç yapmadı bu akşam üzeri iyice birikti belli bol zeytin yağlı mercimek çorbası yaptım 2 kase içti ama bana mısın demedi. Şimdi kıvranıyor ağlıyor tuvalete diye koşuyoruz ama korkuyor yapmıyor bana sarılıyor. Ne yapayım yardım kizlsr ne olur şu an bu durumda ne yapabilirim eşim evde değil şu an hastaneye götürmemem

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tuvalette sarki soyle kakasini yapmis falan die uydur .. sticker al yapijca duvara yapistirma odulu olsun.  hic yapmamis degil o yuzden endiselenme bnm kizim ilk bir hafta hic yapmamisti .. bu arada bezi baglama ztn ogrenmis cocuk.. bezi baglarsan o korkuyu ne zaman yenecek.. yine ayni seyi basa sarmis olursun
(867 puan) tarafından
Şarkı söylüyorum beni susturuyir. Bezi de asla bağlamak istemiyorum bağlamam da. Ama illa ki yapar değil mi yani hasataneye gitmeye gerek yok değil mi
tarafından
suan icin yok. ilk zamanlar yapti ve dunde az da olsa yapti demissiniz.. burda okudugum kadariyla 1 hafta yapmazsa goturun..
(867 puan) tarafından
Çok şükür dün gece yaptı. Ama.cok.korktu terledi kalbi küt küt çarpıyordu acaba lazimlik mi alsam ne dersiniz
tarafından
bence yaptiysa hic lazimliga donmeyin ztn ilkini yapmak bir basari sonrasini kesinlikle daha rahat yapacaktir..  2 3 kez daha yaptimi alisir iyice
-Reklam-
0 oy
(92 puan) tarafından
Bezini bagla ve üzerine düşme o istediği zaman yapacak evet ağlayacak ama sakın üzülme aynı şeyi bende yaşadım, bir yerde böyle bir porblemi olan bir yazı okumuştum . Bayan çocuğunu doktora götürmüş ve doktor ona karışma o istediği zaman yapar eni sonu yapacak onun sorunu demiş.bende üzerine düşmedim tuvalet eğitimimiz iyi geçti büyük tuvalet sorunu yaşadım günlerce kabız oldu ama beze tekrar dönüş yaptım mecburen sırf düzene girsin diye şimdi sadece gece yatarken takiyorum,çok nadir gün içinde bezli oluyor.ama diğer türlü düzene girdi çok şükür 
(867 puan) tarafından
Ama ya beze baglarsam artık bezssiz yapamazsa
(92 puan) tarafından
Oda var tabi ki ama dediğim gibi ben neyse de eşim dayanamadı,bırak geri tak bezini çocuk eziyet çekmesin bağırsak problemi yaşamayalım bez uğruna diyince ben geri taktım.oyle korkmuş ki çocuk anne yapıyorum diyor buyukvtubaleti gelince
(867 puan) tarafından
Off kiyamamm yaa.
0 oy
tarafından
Canim cesaret verceksin yap oğlum bak ıkın falan korkma gibi şeyler söyle
(867 puan) tarafından
Yapar illa ki değil mi yani hastanelik olmaz değil mi
(891 puan) tarafından
Muhtemelen altına yapacak başka Bi sorumluluğun yoksa klozete oturt sarıl bekle popo açık olunca yapacak ben çok yaşıyorum
(867 puan) tarafından
Lazimlik alsam mı sizce
(891 puan) tarafından
Lazım lık çişiçin kolay oluyor ben büyük abdest için klozete götürüyorum
tarafından
Ben hiç almadım lazimlik ama istersen alabilirsin biraz bekle tuvallette tuvalete sevdiği oyuncakları ile girsin
0 oy
tarafından
Onunla bol bol konus korkusunu yensin 
(867 puan) tarafından
Offff ne konuşuyorum neler anlatıyorum tamam annecim diyor ama yapmıyor
0 oy
(891 puan) tarafından
Klozete oturt sarıl bekle sakğnleşmesğnş popo açık olunca birden bırakıverecek biz hala öyle yapıyoruz korkuyor anne kafamı koyayım mı diyor kafasını omzuma koyuyor sakinleşiyor öyle biraz otursun klozete yapacak rahatlar çocuk 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 75 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,340 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
7 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Belsev (891 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 79 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Hediye (5,006 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
17 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Kelebek0707 (1,363 puan) tarafından soruldu

381,490 soru

11,421,553 cevap

34,977 kullanıcı

...