0 oy
214 göst.
Aile kategorisinde (263 puan) tarafından
Hikaye uyduruyor musunuz dhdhhx ya ben uyumak istemiyordu çöpçüler seni alıp isiracakmis dedim yoksa zaptedemiyorum ya bugün ilkkez söyledim iki yaş sendromu yaşıyoruz 19 aylıkken başladık bakalım

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Küçükken anneanneme yaylaya giderdik yazın teyzemin oğlu abim ve ben ben acayip yaramazdm ve kurnazdim yayladada mağaralar vardı yerin dibine doğru içi kar dolu birde bir tarafi uçurum Karadeniz gibi anneannem ben korkup oralara gitmiyim diye mağaranın içinde koca ayak gibi bişey tarif ederdi tabi jocaayak değil de tüylü adam falan derdi cocuklugum buna inanamakla geçti :D 

(263 puan) tarafından
İyi yapmış jdjdjdj bende köyde büyüdüm magaralarin olduğu yerlerde hep çok korkardik aynı anneannenin dediği gibi hikaye anlatırlardı bize de
tarafından
Ama cidden tehlikeli yerler Antalya'da çok yüksek Torosların zirvesinde yaylalar bişey olsa düşsen bile merkeze 2 3 saat kadincagiz ne yapsın :D
-Reklam-
+1 oy
(8,008 puan) tarafından
Kız çöpçüler seni alıp ısıracak nedir :) garibim çöpçüden ne istedin:)))evet bunu yapmayan yok mecbur dursun diye birşeyler uyduruyoruz
(263 puan) tarafından
Sen yazınca komik olduğunu farkettim djjdjdjd gariban çöpçüler djjdjddj . Napim ilk aklıma o geldi
0 oy
(47 puan) tarafından
Hemde nasıl hikayeler benimkilerde öyle uyuyo malesef büyük olmalarina ragmen
(263 puan) tarafından
Xhjxjxjxjx.
0 oy
tarafından
düzenlendi
Yok  öyle şeyler söylemem bana yanlış geliyor söyleyen olursada kızarım eşim annen öyle birşeyler söylese ,yatman gerekiyor şuan yataktan çıkamazsın diyorum biraz bebeğim ağlıyor sonra sakinlesiyor 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Soylesemde yemez kız benimki :D 

(263 puan) tarafından
Ahhaha büyüdü mü
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Annem bana analar dağına giderim" derdi ötelerdeki dağları analar dağı sanardim yaramaz çocukların annelerinin gittiği yerler sanardim benimki de gitmesin diye o an ne yapıyorsam yapmayı bırakırdım:D
(703 puan) tarafından
Var mı oyle bır sag acaba bır gun bebelerı kocalara bırakıp gitsek :D
(263 puan) tarafından
Hahaha çok iyi ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 382 göst.
1 Eylül 2023 Aile kategorisinde dertli.anne (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 297 göst.
8 Nisan 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy