0 oy
880 göst.
Aile kategorisinde (1,289 puan) tarafından
Kızlar bugün kaynanam ile mahallesinde gezerken komşusu çağırdık oturdk. O kadının yan komşusu vardı kaynanam onu pek tanımıyor . Gelinle beraber mi oturuyorsunuz dedi. Yok dedi kaynanam onun evi ayrı aldk dedi. Kadında ne kadara aldınz ne zaman aldinz diye sordu. Yanj ben cevap vermeden o cevap verdi. Şu kadara aldk 3 sene önce flan diye anlattı kaynanam. Ama evi eşim aldı. Yani niye böyle sahiplendi bilmiyorum sormakta istemedim açıkçası. Kendileri bi kuruş vermedi eve.7 senelikte kredimiz var.Ben nisanli ikende tarlada çıkanla kapatacağız borcu deyip duruyodu evlendik ses yok. Üstüne bide evi sahiplendi. Siz olsanız sorar miydiniz neden oyle dedin diye

24 Cevaplar

0 oy
tarafından

Anaaa benm kaynanamı anlatmışsın aynı :) 1 tl si geçmemiş bana elaleme onu aldık bunu aldık die hava atıyodu takii ben bozana kadar :) 

-Reklam-
0 oy
(49,782 puan) tarafından
sormam orda derdim hangi evi aldınız biz bizim evin kredini ödüyoruz baska evde mi aldiniz derdim
0 oy
(16 puan) tarafından
Demekki tüm Kaynanalar,kayinpederler aynı:)benimde evime bı iğne dahi almadılar köyde herkese evlerini biz dizdik şunu bunu aldık dediler..bide utanmadan altinlarimida aldılar vermediler..kocan sana alsın dediler..üstüne kendi borclarinida eşimin üstüne yıktılar..45 bin civarı..bize soyleyemiyolar şunu bunu yaptık diyede çevreden duyuyoruz..yok kayinpederin borcunu kapatmış evini dizmiş,sana altın almış falan diye en son dedim hiçbir şey yapmadılar ama 
0 oy
(30 puan) tarafından
Aman boşver dünyalar onun olsun biz 3 sene beraber oturduk simdi ona ev yaptik mis gibi mutfahi falan şahane sanki yeni gelin o benim oturduğum ev 20 yillik dolaplari dokuluyor dip dibeyiz hala daha benim oturdugum eve karisir tadilat yaptiracaz acaba ne laf edecek diye korkuyorum ama umurmasmican yoksa kendilerini birsey saniyolar he de geç

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 178 göst.
0 oy
20 cevap 571 göst.
20 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (14,473 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 469 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Eda06 (3,743 puan) tarafından soruldu

396,410 soru

11,857,717 cevap

35,955 kullanıcı

...