0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından
Tv unitesi aldim sip verdiğim firmada sorun yok onlar gönderdi kargo firmasi sorunlu ürünü teslim etti olarak görünüyor 4 gundur, canlı destekle görüştüm de başına böyle bisey gelen oldu mu kargosu kayıplara karışan ? sonra nasıl işliyor olay?

5 Cevaplar

0 oy
(20 puan) tarafından
Ewt oldu bnde trendyolun kargosunu arayip urun gelmedi diye soyledim arastirdilar ve urun kaybolmus para iadesi yapti aninda
(2,393 puan) tarafından
Gerçekten g.zkalilar ya kocaman uniteyi kaybetmeyi başardılar ise diyecek söz bulamıyorum
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benimde olmuştu bende destek falan şikayet ettim 1 ay sonra kendiliğinden geldi kargo firmasında oluyor yoğunluktan getirmiyor kargo şirketini ara
(2,393 puan) tarafından
Arıyorum bağlanmıyor baya da bekledim eğer firmadaysa kendim de gidip alamam 35 kg yazıyor:/
(5,240 puan) tarafından
Ozman iptal işte iade al hatta bana gelmiycek diye para iadesi yaptılar baktım 1 ay sonra geri getirdiler bu sefer tekrar bağlanıp paralarını vermistim bazen böyle aptalliklar yapiyolar bazı kargocular canı istemiyor getirmiyor 35 kg bide ağır kesin üşeniyorlar
(2,393 puan) tarafından
Aynen ya kesin qgar diye getirmediler bende öyle düşünüyorum
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Evet oldu Trendyol asistana şikayet ettim sonrasında kargoyu kargo şirketine şikayet ettim 1 hafta geçti kargo firması ürünü unutmuşuz falan dedi getirdi ama şikayette bulundum yinede 
(7,376 puan) tarafından
Şikayet var a şikayet ettiysen onlar dönüş yapıyorlar canım merak etme
(2,393 puan) tarafından
Aynen ya bi kaç kez daha başıma geldi böyle şikayetler hemen dönüş sağlıyorlar liseden beri kullanıyorum bu siteyi :D
(7,376 puan) tarafından
Hangi kargo
(2,393 puan) tarafından
Sürat kargo
(7,376 puan) tarafından
Benimde sürat kargoydu kız hep yapıyor ya geç getiriyor ya getirmiyor teslim edildi gösteriyor
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Kaybetmiyorlar aslında ben giyim sipariş ettim o 1 ay kargoda kalmış birde giyilmiş görevlileri aldı napti bilmiyorum sonra bana ulaştı ama giyildigi çok belliydi.  Şikayet var .coma şikayet aç sakinda kaldırma memnuniyet notuda verme o zaman peşine düşüyorlar karton sana gelene kadar . Ben ta genel müdür şube müdürü vs. Hepsi tarafından arandım kargo kapıma getirmiyordu bina önüne bırakıp gidiyordu dedim. Bir dahaki kargoda kapıma kadar getirdiğinde kaldırırım şikayetimi dedim. Öylede oldu kapıma kadar geldi. 
(2,393 puan) tarafından
İyi yapmışsın benim de bi kere kapıma birakmamisti şikayet vara yazmıştım yine aradılar özür dilediler bi daha yaşanmadı böyle bisey esim yurtdisindaydi o süreçte yoksa ağır koli olunca ben diyorum ağır ise çıkarmayın diye

Bazıları ricadan anlamıyor mesleğini sevmiyorsan başka bi meslek yap yani değil mi  seninki de aşırı degisikmis gerçekten nasıl alıp giymisler ya ayıp denen bisey var terbiyesizlik diz boyu
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Bende ayakkabı almıştım kargo şirketiyle alakalı gelmemişti asistana yazdim sorunu çözdüler 
(2,393 puan) tarafından
O yine iyi gelmiş ben ayakkabı almistim olmayınca iade ettim parası puf oldu geri gelmedi yazdım heryere hala yok uçtu gitti
(3,646 puan) tarafından
Trendyoldan mi aldın öyle oldu canım ben hic öyle sorun yaşamadım trendyolda kusurlu ürün gelince de hemen kupon tanımlıyorlar özür olarak herşeyle çok ilgililer

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 181 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Dilberkaya (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 542 göst.
15 Haziran 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde aslııı (816 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 354 göst.
5 Ekim 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur8 (2,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.

380,039 soru

11,376,086 cevap

34,862 kullanıcı

...