0 oy
354 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (2,792 puan) tarafından

image

Kızlar biz bu dolabı sipariş ettik geçen bi 2 hafta oluyor hemen hemen kızımın odası için,ama ne bi haber ne bi sipariş onayı ne bi sipariş numarası ne bi kargoyla ilgili herhangi bişey mesaj yada gmail gelmedi hiç bi haber yok 

Acaba dolandırıldık mi dicem ama Trendyol yapmaz yapamaz heralde öyle bişey zaten teslimat olmadan satıcıya ürünün parası gitmiyor. Var mı başına böyle bi şey gelen,eşim bugün bi arayıp soracak ne diyecekler bilmiyorum 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benm erkk kardeşim ta 1 ay once sipariş ettydi ayakkabı bugun gelmiş 
(2,792 puan) tarafından
Ay ayakkabı bile o kadar geç geldiyse bu koca şey parça parça düşünürsek normal mi o zamannn
-Reklam-
0 oy
(267 puan) tarafından
Böyle ürünler geç geliyor bende istedim 3 haftada geldi
(2,792 puan) tarafından
Hadi ya neden kii
(267 puan) tarafından
Ölçülerine bakıp aldım ama resimde göründüğü gibi değil içi aşırı derecede dar ve kalitesiz kurulumunu yapan kişi bir yer değiştirmede kırılır dökülür dedi kaliteli birşey almak istiyorsan vazgeç bence
(2,792 puan) tarafından
Ay hadi ya tamam olmadı bi bakarız 15 gün içinde iade ederiz eşimle konuşayım da
(267 puan) tarafından
Biz kurulumu yaptık ama yapmadan önce bilsem geri iade yapardım birde zamanımız yok kargo ile gelmiyor lojistik firmasıyla geldi bizimki geri göndermek daha zor oluyor bide ilçede yaşıyoruz daha da zor oluyor iade
(2,792 puan) tarafından
Anladım canım tamam teşekkür ederim bi bakayım ben duruma göre
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Ürüne tıkla detaylara bak canım müşteri hizmetlerini ara bilgi verirler
(2,792 puan) tarafından
Tamam sağol canım
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Destekten yazsan yardımcı olurlar canım, ptt kargoya verildiyse normal çok uzun geliyo ordan
(2,792 puan) tarafından
Kargoyu da bilmiyorum ki hangisine verildi ya hiç bi bilgilendirme yapmadılar sipariş numarası felan da yok elimizde
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Müşteri hizmetlerini araman lazım.. tedarik süresi neydi okudun mu  o bölümü ama baya da ölmüş ara bı kapıdan mi döndü geldi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 235 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Myangell (571 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 188 göst.
18 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 107 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu

381,324 soru

11,415,549 cevap

34,966 kullanıcı

...