0 oy
438 göst.
Aile kategorisinde (310 puan) tarafından
Dün o kadar çok sinirlendim ki 2 senelik evliyim eşimin ailesini kendi ailem gibi görür sever sayarım kayınvalidem bana çok yardımcı olur her konuda o konuda asla hakkını yiyemem ama dün çocuğumla içerde oyalanirken bende kızımın eşyalarını topluyodum bir baktım göğsünü çıkarmış kızının ağzına sokuyor o anki panikle bağırdım napiyosn anne kız tiksinecek diye gittim elinden aldım çocuğu diyo göğsümu açmaya çalışıyor ya dedim bebek bu daha nerden bilsin ne nerde elini attığı herşeyi ağzına sokmaya çalışıyor bana diyo belki açtır diye koydum dedim sütun mu var senin anne o kadar sinirlendim ki bu ilk de değil ilkini ben sezeryandan çıkalı bikac saat olmuş sersem gibiyim bı baktım yine aynısını yaptı ama tabi o anki ruh halimle hicbise diyemedim aklıma gelmedi o ağrıyla dün yapınca deliye döndüm eşime akşam söyledim eşimde çok sinirlendi 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu kadar emzirmeye meraklıysa, kocasını emzirsin bence.
-Reklam-
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Gerekcesi neymis el kadar bebe ona mi düşmüş. Daha ne kadar sasirabilirim diyorum daha beteri geliyor
0 oy
tarafından
Kız ben doğum yaptım yapalı kaynana senin sütün yok diye diye beni yemişti onun yüzünden kızıma 5 6 kere mama verdim artı o psikoloji yemediğim şey kalmamaıştı doktora gittim doktor sen ıyımısın sütün var ne diye mama ile eziyet ediyorsun çocuğa demişti her önüne gelene gelininin sütü yok çocuk aç diyordu 
0 oy
tarafından
Kafayı yemişler benimkide çok iyi fajst hepsinde bu merak var birksc defa açtığını gördüm neme diye sgxina falan sürmedi de bende hayır bidahs yapma kafasını karıştırıyosun dedim bazen kızım gidip bilmediği için dekolteli falan görünce meme diyor sakın diyorum açma uyar annesi benim ve benden başka kimseye gitmeyeceğini bilmeli nedir bu meme merski anlamadım 
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Çok tuhaflar bence de kapatılmalı 
0 oy
(16 puan) tarafından
Allahim cildircam benim kaynanam da yapmış eski torununa. 15 dk yalniz birakamiyorum cocugumla onlari. Kizimda daha 1 aylik tanimaz yani alir emer. Strese gircem sütüm kesilecek bu yüzden. Yapiyor boyle seyler. Banyoya giremiyorum benim kizimada yapar diye. Nasil anlarim bilmiyorum. Allahtan gogsunun ucu yok benim kizim tutamayabilir o yuzden. 
0 oy
tarafından
Benimkide birebir aynısıni yapmıştı.

Allahindan bulsunlar. Böyle şeyler yaptığı için iyice soğudum

İlgili sorular

+1 oy
35 cevap 635 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 451 göst.
0 oy
2 cevap 199 göst.