+1 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Dün hastaneden anneme ugradim hastaneden  söylediler malulen emekli olma hakkın var  zaten bilioduk.iyice  toparlanmayi bekliodum  dün babam kızım sen buraya gel evrak işlerini  beraber yapalım  annem ordan senin yaşın kaç emekli oluyosun parayami ihtiyacın var dedim hakkım var niye almayim yani  ömür boyu çalışamicam eşim asgari ücretle calisio  2 cocuk her hastaneye gelisim 1000lira dedim adam tek başına calışıyo dedim yok yok ne  emeklisi  sen engellimisin falan filan böbrek nakli oldum ve ömür boyu risk altindayım kalpte sorun var  dedim senin kardesin 2 evi arsalari var devletten almadıgi yardim kalmadi ben niye hakkimi almayim onun 3 cocugu var onla kıyaslama dedi baban anneme kizdi sen bisey bilmion sus karısma benim kizim hakki nie almasin cok sinirlendim aramicam bi süre

9 Cevaplar

+1 oy
(2,393 puan) tarafından
Sacmalamis..
(100 puan) tarafından
Bende oyle düşünüyorum
-Reklam-
+1 oy
(1,198 puan) tarafından
Ne alaka üç çocuğu yani kardesine istiyorda kızına mi istemiyor yasin kaç emekli olabiliyorsun cnm
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Herkez Anne baba olamıyor cidden.. 
(100 puan) tarafından
Babam okadar iyidir böbregi babam verdi ama annem halden anlayan biri deil insanlar nasıl çalisio nasil gecinio düsünmeZ
(1,615 puan) tarafından
Annen için dedim zaten canım. Hani öyle bi laf var ya o babında
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Konuşurken neyin kafasini yaşiyodu acaba :ermm:

(100 puan) tarafından
Bi bilsem  emekli olmak kötü bisey mi sandı yoksam istememezliklmi
(2,687 puan) tarafından
İstememezlik evlat kiyasina giriyosa deseydiki yazik yavrum saglik daha muhim parasi batsin calisma canina yazik madem boyle bisey var tabi alcan tabi yapcan yetemedigin yerde ben verem diyecek
0 oy
(4,481 puan) tarafından
Neden iki çocuk olunca devlet yardım etmiyomuymus sacmalik
0 oy
(1,626 puan) tarafından
Cidden annen saçmalamış kafana cok takma 
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Oha annen seni kiskanmis aaa saka gibi :)))
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Benım annem de böyle seylere cok karsı dınen. Mesela ablam engelli maaş al diyorum bıze olmaz devletten bişey alınmaz bu skeıl düşünüyo 
0 oy
tarafından
Anne bu ya ne saçma bir düşünce. Hakkın olani neden almicaksin ayrıca böbrek hastası olmak hiç kolay bişey değil konuştuğu kişi evlat resmen sacmaliyo

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 175 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 728 göst.
31 Mart 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,386 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 268 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 749 göst.
17 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,386 puan) tarafından soruldu

385,665 soru

11,531,070 cevap

35,201 kullanıcı