0 oy
606 göst.
Diğer kategorisinde (209 puan) tarafından

Kapandıktan sonra kaşlar gözüme batıyor sanki alimmi acaba 

image

20 Cevaplar

0 oy
(8,900 puan) tarafından
Bunun cevabını senin vermen gerekiyor eğer rahatsizsan ozguvenini kırıyorsa almalısın 
(209 puan) tarafından
Benim için sıkıntı yok sadece etrafındaki dağınıklığı düzeltiyorum hepsi o göze batıyormu sizce
(8,900 puan) tarafından
Bence belirgin bi göze batma durumu yok
-Reklam-
0 oy
(2,753 puan) tarafından
aman hiç dokunma şirk zaten. boşu boşuna günaha girmenin manası yok. çok da bicimliler. her gün tara daha güzel dururlar :)
(1,710 puan) tarafından
"İğreti saç takan, taktıran; kaşlarını incelten, kaşlarını incelttiren, dövme yapan ve dövme yaptıran lanetlenmiştir." (Ebu Davud)
(10,328 puan) tarafından
Şirk değil ya şirk Allah'a ortak koşmak. Betigül ün dediği gibi onu biliyorum da şirk biraz fazla sanki bu hadisin yorumu için
(1,211 puan) tarafından
Allah'ın yarattığı kıllara domunmayalim arkadaşlar. Özel bölge koltukaltı bacak killarinizi da ellemeyin. Şirk kosarsiniz
(5,270 puan) tarafından
Tenzile o kadarıda değil  orman gibi de olmaz şirk ne alaka.
(1,404 puan) tarafından
Tenzile bide bayil istersen
0 oy
(7,444 puan) tarafından
Evet aldırmalısın
0 oy
(486 puan) tarafından
Aldir emin ol yuzunun sekli bile değişecek 
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Kaşlarim böyle olsa asla aldırmazdim. Sonrasi zor oluyor, şekli bozuluyor. Surekli kuaföre gitmen gerekiyor. Bence seninki doğa ve güzel duruyor. 
0 oy
(5,883 puan) tarafından

Kötü kaşların yok, çok rahatsız değilsen alma, aldırma. Alacak olursan da düzgün bir kuaföre git kenarları duzlesin yeter. Sakın inceltme sonra kaş küser benim gibi kaş farı kullanmak zorunda kalırsın. 15 yaşındayken gıcık kuaför kaşımın içine etti. 18 senedir boyuyorum maalesef. Sol taraftaki kısımda asla kaş çıkmıyor.

image

0 oy
(7,551 puan) tarafından
Kotu gorunuyor 
0 oy
(3,348 puan) tarafından
31 yaşındaydım  hiç kaşımı  almadım düğünümde bile rahatsız  oluyorsan   fazla inceltme  al
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Kesinllikle aldir. Bende kapaliydim bi aralar sonra kaş aldirmaya basladim yemin ederim daha guzel oldu 
0 oy
(1,710 puan) tarafından
Doğal güzel alma bence zaten hiç almamışsın
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Şahsen benim hiç Kasım yok yani çok ince xokunmuyorum bence seninde göze batmıyor almana gerek yok alsan sonra çok bozuyorlar ediyorlar 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Toparlayabilirsin kenarlardan
0 oy
tarafından
Bence almalısın çok kalın 
0 oy
(2,035 puan) tarafından
Kas aldırmak maalesef günah erkeksilik ya da insan içine çıkarken psikolojinizi bozan bir durumda değilse caiz deil maalesef. Ben de alıyordum bıraktım almayı artık ortasında çıkan tek tül kasları alıyorum artık o da belli belirsiz aslında o bile günah olabilir aslında onu da bıraksam anlam kazanacak sanırım 
0 oy
(10,328 puan) tarafından
Boyunda sorun var sanki. Az kısaltsan mı? Ben de almadım hiç kaşımı çünkü az kaşım:)
0 oy
(67 puan) tarafından
Kapaliyim ve 26 yaşındayım kaynanam bin kere al dedi almadım almamda. Ki kocamda istemiyor çok güzel kasların diyor. Seninde almana hiç gerek yok. Boneni ve salını biraz geriden tak fıstık gibi olur 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Önemli olan senin düşüncen, aynaya bakınca rahatsız oluyorsan aldır canım 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Evet alınsa çok güzel olur
0 oy
(2,677 puan) tarafından
Namaz kılıyorsanız alınan her bir kaş bana secdeyi nasip etmedi diye sahibine lanet edecekmiş büyüklerim hep öyle derdi. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 413 göst.
30 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 382 göst.
6 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 355 göst.
0 oy
15 cevap 374 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu