0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hesabı aktif mi acaba bakabilirmisiniz

3 Cevaplar

0 oy
(6,103 puan) tarafından
Evet aktif, 2 saat önce reels paylaşmış 
tarafından
Ya reels paylaştı görmüşsün işte eşinin kucaginda oturuyo falan.bende olması gerekeni yazdım rahatsız oldum açıkçası beş çocuklu bı kadının öyle yapmasından takipten çıktım.onun için engelledi demekki kız:))çokta fifi yani
(6,103 puan) tarafından
E otursun ne var, görmek istemezseniz çıkın takipten
tarafından
Haha sana noluyo kız:)) çıktım zaten
(1,270 puan) tarafından
Yanlışa yanlış demek gerekir, kıyamet gunu uyarmadıklarımızdan da hesaba cekilecegiz sen dogru olanı yapmışsın engellerse engellesin, video duruyor herkeste uyarmış, zaten kimse uyarmasa böyle alır başını gider yanlışlar
tarafından
Aynen öyle.takip eden etsin de beş tane çocuğu var gerçekten yakistiramadim ya özel diye bişey var
-Reklam-
0 oy
(4,510 puan) tarafından

o kimmiş ki :Dvalla ben tanımıyom

tarafından
Beş cocuklu bir fenomen.kendini bişey saniyormus meğer engeli bastigina göre çokta fifi yani.:))) Reelse çok kötü yorumlar yapıldı sildimi diye bakım dedim beni engellemiş:))
0 oy
(19 puan) tarafından
Çok kötü yorumlar almış valla  sex yapıyor sanki çok komik olmuş yakıştıramadım 
tarafından
Evet bayag kötü yorum aldı.bisey paylasiosan ve kötü yorum aliyosan kaldirabilirsin yani engellemeye ne gerek var zaten soğudum takipten ciktim

İlgili sorular

+1 oy
43 cevap 1,401 göst.
28 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 230 göst.
5 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 220 göst.
29 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbrpymylmz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 353 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...