+1 oy
1,395 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,347 puan) tarafından

Bütün fenomenler sıraya geçti herhalde ay 6. İyi cesaret ben 5. Düşünmezken :D

43 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Bir çocukta yarışmadıkları kalmıştı 
(1,043 puan) tarafından
Ya ben çocuk konusunda yaristiklarini düşünmüyorum yani sırf bunun için çocuk yapılmaz çocuk çok zahmetli bir şey bide ömür boyu
-Reklam-
+1 oy
(1,244 puan) tarafından
Kimisi tesettüre girer kimisi tesettürden çıkar açılır kimisi çocuk doğurur kimisi kocalarıyla övünür. Başka bir vasıfları yok. Onlarda suç yok ki onları takip edip izleyenlerde suç. Onlar işte bizim seviyemizi gösteriyor.    Fenomenlerin hepsini toplasan bi yalanlar cumhuriyeti kurarlar. 
(5,240 puan) tarafından
Aynen oyle sosyal medyam yok arada kix kardesiminkine bakarim ondan görürüm böyle tipleri anca video çekip para kazanıyorlar benim kizim tam fenomenlik cocuk herkes cok söyledi ama asla yapmam çocuğum üzerinden parami kazancam zehir zıkkım olsun bana
(9,604 puan) tarafından
Pembiş yuvam tesettürden çıkmış çok şaşırmıştım
(5,240 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın ya laf bulamiyorum
(1,244 puan) tarafından
Paranın gücü adına işte.  Hayır onlar kazanıyor biz seyrediyoruz.  Gerçekten akla mantığa uygun mu.  Benim arkadaşlarım dilan polat kabak lifli sabunlarından alıyor almadım asla da almam.  Asla inandırıcı değiller . Ben niye onlara para kazandirayim.  Kim ki onlar.  Pazarda ki pazarcı  ablalarim kabak lifini satıyorlar bide misler gibi zeytinyağlı sabunlari satıyorlar.  Onlardan alıyorum bin basar dilan polat sabunlarına..
+1 oy
(48,690 puan) tarafından
senin 4 te cok biz tek çocuklulara ☺️Allah bağışlasın hepsini 
+1 oy
(8,933 puan) tarafından
Sanki kendileri bakiyorlar çocuklara bakıcı bakıyor evinde yemek temizlik yapan yardımcılarıda var ehh bizim fakir halkimiz bunlari takip edip para kazandırıyor paralarida var öyle bi imkanım olsa bende 10 tane dogururum
(1,227 puan) tarafından
Yok bacı ben senden hiç öyle bi enerji almıyorum sende o saydıkların olsada doğurmaz tipi var  :)
(8,933 puan) tarafından
Tasiyici anne yöntemiyle dogururum :))))
+1 oy
(160 puan) tarafından
Aman kime ne isterse 10 tane yapar bakabiliyorum bakıyor bizden bisey istemiyor bilinçsiz cahil insanlar hiç değiller babaları gayet ilgili saygı duymak lazım herkesin fikrine 1 cocuk yapanda 10 cocuk yapanda saygı duyulsun yorumlara baktimda toplumumuz ne kadar gelişmemiş saygı duymayı öğrenememiş insalar olmuş 
+1 oy
tarafından
Zengin çok çocuk doğurur cesaret olur fakir doğurur varoş olur öyle bir dünya iste
0 oy
(93 puan) tarafından
Ciddi misin 
(1,347 puan) tarafından
Paylaşım yapmışlar
(93 puan) tarafından
Gördüm evet  helal olsun ne cesaret ben hamile olma korkusuyla yaşıyorum 10 gündür regl olmadım bir yasimda bebeğim var psikolojim bozuldu
(2 puan) tarafından
Test yap bacım o korkuyla bende 10 gün bekledim 3. Ye gebeyim :)
(93 puan) tarafından
Sekizincisi gün de test yaptım çıkmadı şuan on gün oldu hala hasta olmadim korkuyorum. Evladim olsun evet ama şuan değil üç sen sonra istiyorum ikinciyi bakayım biraz daha hasta olmazsam kan testi yaptircam
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Sidik yarıştiyorlar deseneeee☺️☺️☺️☺️
(1,347 puan) tarafından
Herhalde en çok aralıksız kim dpguracak diye hahaha
(15,823 puan) tarafından
Ne deyimm başka etkinlikleri yok çocuk dogurmaktan başka
0 oy
(808 puan) tarafından
Helal olsun 
0 oy
(212 puan) tarafından
5. Ye hamileyken annesi kusmustu ona şimdi bı daha görüşmez herhalde ahahhaha. Ama cidden nerdeyse hepsi hamile. Sevgi mine var ya **** fenomen o da 3. Hamileymis şok oldum . 
(212 puan) tarafından
Valla bnm iki kaynım bı görümcem var. Sinir oluyorum doğurmuş da dogurmus diye. Hatta bazen diyo kocam ölmeseydi sizle beraber de doğururdum diye. Geç kaldın doğur iş sanki yaptığı
tarafından
Kız sevgi mine hangisiydi
(212 puan) tarafından
C.üce var ya. Karı koca
(366 puan) tarafından
Sevgi minede mi hamileymis. Şaşırdım ya sanki 2 çocuğu cok güzel büyütüp yetistirdilerde 3. Kaldı. Ayrıca karı koca genetik bi hastalığa sahipler ısrarla niye cocuk yaparlar anlamıyorum
(212 puan) tarafından
Ve ilk çocukları da kendileri gibi. Anca video çekiyorlar baktıkları yok. Bı etkinlik bişey olmadan bombos biyutuyirlar ama durmadan doğuruyor
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Parası var ☺️☺️☺️☺️. Instagramda Dr.tayyar beyinde eşi de 4. Hamile 
(1,347 puan) tarafından
Aynen onuda gördüm herkes hamile
(2,613 puan) tarafından
Rabbim bagislasin
(212 puan) tarafından
Yok kimyasal gebelik mis o
(2,687 puan) tarafından
Bu kadini tanimiyomda tayyarin ki gibi bakicilar maddiyat bende olsa bende dogururdum yani bakim nerde bakici nerdeee bakanimiz nerdeee bi cocukla perisanligima bakip 2.ciye cesaret edemiyorum bile
(212 puan) tarafından
Ya ama bu hep böyle devam edecek diye bişey yok. Şimdi çok iyi paraları var yarın olmazsa o çocukların eğitimini nasıl karsilayacakalr. Sadece doğurmak ve belli yaşa getirmek değil ki mesele. Eğitimleri ahlaklari da çok önemli. O yüzden bı bütün halinde düşünmek lazım pırt pırt dogurmadan once
0 oy
(178 puan) tarafından
Heeyy nasıl olabiliyor ya ya istediği  kadar maddi imkanın olsun o bünye nasıl bünye o kafa nasıl sabırlı bi kafa. Maşallah diyeyim. 
tarafından
Kız kafası atınca çıkıp geziyor bakıcıları vardır onların bakma sen göstermediklerine
(1,043 puan) tarafından
Yok diyorlar ama kiz bakıcı da olsa yapılmaz ki
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Şaşırmış gerçekten     
0 oy
(473 puan) tarafından
Çocuklar üzerinden prim yapıyorlar ancak işleri doğurmak bende görünce şok oldum 5 inci çocuğu daha 10 aylık şaka gibi küçük bebeleri bakıcıya baktırıyorlar mecbur çalışıyor olsan neyse ama bunlar artık gerçekten saçmaladılar 
0 oy
tarafından
O kim ki                    
(2,687 puan) tarafından
Bende bilmiyorum kimise :)
0 oy
(3,389 puan) tarafından
Tanımıyordum şimdi baktım baya genç yazık valla oğlu yok mu bununda kızlarını gördüm videoda pırlanta gibiler
(1,347 puan) tarafından
Ufak olan oglu 10 aylık
(3,389 puan) tarafından
Benim iki bebem var pertim çıkıo ne diim valla:)
(738 puan) tarafından
2 tane oğlu var . Kalabalik ve örnek aile
(7,195 puan) tarafından
Örnek aile olmak bunlara rağmen kaldıysa vay halimize
tarafından
Ay bencede sosyal medyada örnek olduklarını gösteriyorlar sadece neye kime göre örnek
0 oy
(13,088 puan) tarafından
Ben ikinciyi düşünemezken. Onlarda para var huzur var 
0 oy
tarafından
Evllik tazelycz  diye  tatile  giden  çocuk  haberi  veriyor  onlarda çok komik  korunmyorlar
0 oy
tarafından
İğrençlik hat safhada bu nedir ha bire doğurmak 
(160 puan) tarafından
Bisey diyecem evli birinin cocuk yapması ne zaman iğrençlik oluyor kim ne kadar isterse yapsın ekmeğini suyunu biz mi veriyoruz bizene bizim toplumumuz neden herseye karışıp yorum yapmak zorunda demekki bakabiliyor ki yapıyorlar bilinçsiz anne baba degiler eşleri sorumluluk sahibi anneden daha çok ilgileniyorlar
tarafından
Kötü niyetle dememissindir ama igrenclik kelimesi hos olmadi ya . Esinden çocuğu oluyor sonucta Ailelerimiz 5 ve uzeri kardesler anneannemin buyukannemin falan. Eminim senin ailende de vardir . Ha boyle goz onunde yaristirir gibi olmasi vs orasi ayri .
tarafından
Kızlar yanlış anladınız beni benim çocuk dogurmasina demedim o onun sıkıntısı kendi istediği sadece iğrençlik dediğim konu tüm fenomenler çocuk yaristiriyor benim aileminde çok cocuklari var ama bu aralar tüm fenomenler üst üste hamile kalıyor
tarafından
Bu fenomenleri tanımıyorum öyle girdim baktım çoğu fenomen her sene doğum yapıyor belli bir birilerinden özenip yapmaları
tarafından
Ve bu fenomenler çocukların üzerinden prim kazanmak için yapıyorlar
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben o cocuklara acıyorum sırf tıklanma uğruna doğuruyorlar ozlemlina var oda 4.cüyü yapıyor Allah sasirtmasin para için girmedikleri kılık kalmadi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 377 göst.
8 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 201 göst.
19 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 659 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,335 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,444 göst.