0 oy
688 göst.
Diğer kategorisinde (10 puan) tarafından
Kizlar 2 çocuğum var biri 9 biri 2 yasinda benim kocam aile düşkünü ne derse hayır  diyemiyor onlara anacı babacı kardesci ben simdi 3 çocuğa hamileyim 8 aylik dün tutturmuş kardeşim gelecek erkek kardeşi iki ay calisacakmis bizde kalacakmış bende hayır istemiyorum diyince kavga çıktı dedim anneni arayıp diyeceğim felan sen ne biçim kadınsın insansın kimse senin yaptığını yapmaz kabul eder diyor dedim ki dogum yaoacagim açık bir bayanım rahat etmem evimde erkek olsa ha kiz kardeşin olsa başım gözüm üstüne dedim sen dogum yap sana gösteririm ayrılacağım felan dedim ayrılırsın essek gibi bakarsın çocuklarına bende evimde yaşarım kizlar sizce benim yaptığım yanlış birsey mi yoksa esim haklısınız mi haklinmi yada ama ben doğru yaptığımı düşünüyorum 

32 Cevaplar

+2 oy
(415 puan) tarafından
Haklısın valla birde erkek yani hadi kız olsa neyse hamilesin havalar sıcak insan rahat edemez ama eşinin dusunmesi lazım 
(10 puan) tarafından
Dusunmez aile delisi bende dedim git onlarla yasa çok seviyorsan
-Reklam-
+2 oy
(1,925 puan) tarafından
Valla bu tarz adamlar ne yiyor ne içiyor anlamıyorum ben. İnsan fıtratına ters Allah askına. 
(10 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum bacim bak normalde herseyi dört dörtlük ama böyle mesele anasi kardesi abisi olunca gözü dönüyor bu kaçıncı kavgamız onlar yüzünden normalde asla böyle şeyler olmaz ama araya girince ayrılık aşamasına geliyoruz bilmem artık yoruldum ben
(1,925 puan) tarafından
Yani dediğin gibi kadın olsa tamam ama erkek nasıl olur bir de doğum var diyorsun. Aklı ermiyor mu
(10 puan) tarafından
Birde iki  cocuk var biri büyük biri küçük çok zor isim zaten bide bunlarla uğraş dedim zaten bacin olsa başım gözüm üstüne ama erkek kabul edmem
(7,253 puan) tarafından
Yediklerimize domuz eti katıldığını düşünüyorum ben. Doğum yapacak eşini kayniyla aynı eve sokmaz başka türlü bı erkek
tarafından
Çok katılıyorum . Dinen bir kaynin yanında kalması ne kadar doğru ya. Ama konu başka bişey olsa din din derler. Bu nedenle ayrilcaksa şimdiden defol git derim
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kocanın aklı yok kaynininda mi aklı yok hic,demiyo mu bu kadın doğum yapicak nasıl ilgilensin hem benle hem evle 
(10 puan) tarafından
Ben bilmiyorum aklı varmi yokmu dedim anneni arayıp diyeceğim pislik çıkacak arama kimseyi gelmeyecek ama sen göreceksin diyor en fazla dedim ayrılırız herkes kendi yoluna gider
0 oy
(260 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bende aynı sorunun yaşıyorum 2 yaşında kızım var 31 haftalık hamileyim kaynım bizimle yaşıyor evlendigimiz günden beri daha 18 yaşı var evlenene kadar böyle devam edecek kendi evimda rahat edemiyorum çok sınır bozucu ama napacak bişey yok
(10 puan) tarafından
Valla yapacak çok şey var ben açıkça istemiyorum dedim nenesinin evi burda kimse yok gitsin orda kalsın dedim sanada Allah yardim etsin bacim zor işin
(260 puan) tarafından
Ben istemiyorum desem kıyamet kopar kaynanam gil köyde yaşıyor biz şehirde burda çalışıyor gece çalışıp gün içinde evde oluyor bu sıcakta rahat giyinip dolasaniyorum bile evde
(10 puan) tarafından
Iste en zoruda bu ben birde sıcaktan yanıyorum gebelikten dolayi çok kötü oluyorum bacim ben açıkça istemiyorum dedi bitti çok birseybderse anasını arar derim
(1,450 puan) tarafından
Dusunsene 26 yasinda falan evlendigini  bence kopsun kiyamet herkes yoluna bakar
(260 puan) tarafından
4-5 ay sonra askere gidecek bu akilla gide bilirse bir süre rahat olurum. Geldikten sorada inşAllah yurtdışına falan gider diye dua ediyorum
0 oy
(430 puan) tarafından
Doğum yapacak kadının son aylar özellikle stres olmaması lazım ki ben bile rahat geçirmek için kimseyle görüşmüyorum son aylar ne işi var evde bir kocan var zaten hizmet ettigin ayrıca eşin hariç kimseye hizmet etmekle yükümlü değilsin akşam eve gelip çay kahve oh ne âla bulaşığı çamaşırı sana kalacak kendine vakit mi ayiracan ona mi eşin yaptigi yanlış biraz anlayış ya kadınlar köle mi doğum yaklaşınca kimseyi kabul etmezdim 
(10 puan) tarafından
Bacim kabul etmedim valla zaten ben zaten tiroit hastasıyım böyle sinirlenince kan ter içinde kalıyorum biliyor esim ne sıkıntılar çekiyorum gebelikten bile bile ama ben dedim diyeceğimi oda anladi istemiyorum bitti anlayışlı insan farklı işte oda bize denk gelmedi
(430 puan) tarafından
Sana gelip yük olacak kaynin bir gün kalacak olsa neyse sen onların boğazı banyo pisliği derdi ile uğraşıp millet para kazanacak oh ne âla hamile olmasan neyse kabul edersin de hamilelik zor evin yükü zaten zor stres ayrı bir zor boşver takma kafana
0 oy
tarafından
Hayır çok haklısın 
0 oy
(227 puan) tarafından
Bosamazsan hatrim kalir deseydin benim koca da boyle valla artik hadi mahkemeye gidelim dese gidip tek celsede bitircem o kadar sikildim 
(10 puan) tarafından
Valla boşa dedim çokta tın herseye katlanırım ama kendime böyle şeyler yapmam kusura bakmasınlar
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Cok iyi yapmissin gece uykusuz kalacan surekli emzirecen bide kaynina mi bakacan
(10 puan) tarafından
Bakamam valla hiç kusura bakmasınlar bacim bosarsa bosasin uğraşamam valla daha
(1,450 puan) tarafından
Haklisin bacim
0 oy
(3,016 puan) tarafından
Böyle düşğnen erkeklerin kafasını koparmak istiyorum için de kocam olacak da dahil o baktıkları jardeşlerine gidip kalsalar kapıyı açmazlar geri.zekalı bunlar ya bir de erkek ya
0 oy
(3,480 puan) tarafından
Bu erkekler  bazen bokunu cikariyo doğumun yaklaşmış yanında hareket bile edemezsin ne kadar mezhepleri geniş ya sinir oldum gerçekten 
(10 puan) tarafından
Yok yeri gelince kurandan kitaptan bahsederler ben böyle demişim diye kimse benin gibi yapmazmis
(3,480 puan) tarafından
Mecbur musun başkasının yaptığını yapmaya
0 oy
tarafından
Bende kabul etmezdim
0 oy
(16 puan) tarafından
Sonuna kadar haklısın canım,herkeste senin yaptığını yapar merak etme..kimse kabul etmez mahremiyet diye bişey var eşin bunu bilmiyo sanırım..benim kaynimda gelmişti kabul etmedim saolsun eşimde kabul etmedi mahremiyet ten dolayı ikinci gün biletini kesip gönderdi..
(10 puan) tarafından
Ne güzel anlayışlı insanlar var var senin eşin gibi bide bizimkilere bak şaka gibiler
0 oy
(3,521 puan) tarafından
Yani ne gerek var karni burnunda kadinin yanina siginmaya kocaman adamsin isini gucunu ayarladin madem bir de kalacak yer ayarla sinir oluyorum insanlarin bu denli dusuncesizligine eşlere gelince ailelerine tapinmalari asla bitmez kendileri kapida kalsa kimse yuzlerine bakmayacak halbuki
(10 puan) tarafından
Kalacak yer var nenesinin evi daha rahat benim ***** kocam iste varya zaten kardeşleri sinsi bana demiyorlar böyle direk abisine diyorlar kusura bakmasınlar l kabul etmem boşanmaya gitsin gerekirse umrumda değil
tarafından
Aaa kalacak yerde varken birde böyle mi yapıyorlar kayinvaldeni arasan ne der yani anne ben doğum yapacağım Kayim varken nasıl olacak emzir vs rahat edemeyeceğim nene'de kalsa  desen yanlış mı anlar yada kadın olarak anlarmi seni bizimki anlardı da o yüzden dedim
0 oy
(934 puan) tarafından
Çok haklısın, erkeğe ne var sabah gidiyo akşam geliyo, tamam sofraya bir tabak koymaktan bişey çıkmaz ama ben mesela bazen sırf makarna yapıyorum ama misafir olunca ister istemez çeşit yapmak gerekiyor. Ben de kabul etmem valla
(10 puan) tarafından
Aynen öyle canim simdi biz istediğimizi yapar yeriz ama başkası olunca öyle değil ben atletle evde gezerim sicak diye o varken nasıl rahat edeyim etmem ki
tarafından
Ben ilk aylar bebeğim kolikti çoğu zaman yemek yapamadım, evi toplayamadim , tuvalete bile gidemedim eşim gelince gittim eşim gelince bazen beraber yemek hazırladık bazen dışardan yedik  birde misafir yani gerçekten zor ya zaten uykusuzluktan ölüyorsun ilk aylar
0 oy
(192 puan) tarafından
Yani canim bukadar aileci yapisi oldugunu biliyosun sana karsi bukadar cirkinlesen insandan neden 3 cocuk ? 
(10 puan) tarafından
Benim ikinci evliliğin ilk çocuk ilk eşimden kizimda şimdiki eşimden zor şartlarda evlendik esim anlayışlı her konuda razıyım memnunum ama aile konusu olunca göz görmüyor yoksa başka sorun yok bunlar birsey demese
(192 puan) tarafından
Canim aile konusundada bukadar seni gözü görmeme derecesinde anlayissizlik bende daha kotu ne olabilir hamilesin sonucta hicmi dusunmuyo yada esinde hicmi senin namahremini dusunmuyo bu surecte
(10 puan) tarafından
Onun zihniyetine göre ne olacak ki oda benim kardeşim sayılırmis öyle bir dünya yok malesef
(192 puan) tarafından
Tabi canim olurmu oyle sey ya insan kendi abisi bile olsa rahat olamiyor kaldiki o olacak yani bide soyle hamile insanlari şu stres gerginlige sokuyolarya deliriyorum ya
0 oy
(6,365 puan) tarafından
Ne biçim bir kocane var insan önce kendi karısının ve çocuklarının rahatını düşünür. Nefret ediyorum böyle erkeklerden. Ya hamile olmasan neyse 1 ay sonra doğum yapacaksın nasıl olacak. Ne kadar düşüncesiz. Bacım cidden böyle erkeklere neden 1 den fazla çocuk yapıyorsunuz anlamıyorum ki. 
(10 puan) tarafından
Kocam her konuda dört dörtlük bir sorunum yok ama bu aile varya birsey diyince hayir demez kırmaz ama benim boyle bu durumda olunca düşünmesi lazım bilmiyorum işte bir *** yedik yaptik
0 oy
(53 puan) tarafından
Benim yüzsüz kaynimda bize yatıya gelirdi  işe de gitmezdi Sabah kahvaltı yapıp gezmeye gider geri gelirdi bir iki sustum 3 üncü de eşim kapıyı çalsın açmayacaz telini de kapat dedi eşim ona mesaj attı yengen rahatsızlandı hastanede kalacaz diye utanmadan eşime anahtarı nereye bıraktınız sen gelip evde kal niye hastanede kalıyorsun dedi öyle geçiştirdik ikinci gün telefonları konple kapattık ışıkları söndürüp uyuduk zaten geç geliyordu 12 felan 3 üncü günden sonra gelmedi artık 
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Bak sana bişey anlatıyım bunu kocana anlat ben doğuma yakın eşim vardiyalı calisiyo diye kaynanamlara gittik orda kaldık kaynım benden 1 yaş küçük hatta nisanliydi o zaman büyük yani eşim kaynımin şarjını almış geri de yerine koymamış bende akşam mutfakta kaynanamla konuşuyorum kaynım sesimi duyunca ordayım sanmış sonra naptiysa 5 dk kayboldu sigara içti heralde bende kimse yok nasılsa dedim gidiyim gecelikleri mi giyiniyim karnım kocaman top gibiyim oturmadan giyinemiyorum otursam bile uzun suruyo dogurdum dogurcam öyle düşün kaynım benm mutfaktayim diye bizim yaptığımız odanın kapısını bi açtı dön atletim tam karşısında kapıyı aralikladi gordu geri çekti kusura bakma dedi üstüne örtüyü çektim ama görmüştür yani sonra o bi tarafta utandı ben diğer tarafta bunu ben kocama anlatamadim kaynanama söyledim bunu sen kocana anlr bakalım de diyecek hatta burda post açtım kaynım beni gördü diye belki hatırlayan çıkar 
(10 puan) tarafından
Ne kadar utanç verici bir durum işte bizim bu gerizekeli kocalarımiz bunu anlamıyor işte ama anlasada anlmamasa ben dedim diyeceğimi ne yaparsa yapsin
0 oy
tarafından
Yaptığın yanlış değil senin eşin düşüncesiz ye i doğum yapmış kadının evinde de erkek istememesi çok normal 
0 oy
(888 puan) tarafından
Yooo çokta doğrusun zaten doğumun yaklaşmış havalar sıcak bilmiyorum nerds duruyorsunuz insan evin de rahat etmek ister eşinizin kardeşi diye size tövbe estağfurullah helal olmuyor kendi kardeşiniz değil sizden küçükte olsa büyükte olsa doğru bir şey değil ki doğum yaptıktan sonra emzirme işiniz olcak kendi kişisel durumlarını olcak eşiniz çok saçmalamış 
(10 puan) tarafından
Aynen canim saçmaladı soyledim aramış gelme demiş rahat et felan laf ediyor ederim tabi dedim sizinle mi ugrasacagim
(888 puan) tarafından
Kaç yaşındaydı canım kaynın çalışacağı yer kaldığı eve uzak mı?
(10 puan) tarafından
25 felan var santiyemis heralde demiş zaten daha gelme demiş şantiyede kalacağım dedim iyi bir zahmet
(888 puan) tarafından
25 yaşın da koca herif ya kalsın nerde kalırsa küçük yaşta bir çocuk değil ki kalacak yer bulamasın hemde 2 ay bir süre

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 659 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 44 göst.
0 oy
3 cevap 54 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde nehir2020 (805 puan) tarafından soruldu