0 oy
180 göst.
Aile kategorisinde (293 puan) tarafından
Benim oğlum 2 yaşında eşim hiç oynamaz çocuğa pek ilgi vermez çocuk peşinden ayrılmasa çocuğa bağırır daraliyorum ben felan diyor, başka zaman söylesem calsiiyorum yoruluyorum der ama evde olduğu zmnlarda aynı işi gücü koltukta uzanıp TV izlemek yada telefon oynamak iki uzaktan sever bazen okadar benim oğlum gözünun içine bakiyo ama istediği ilgiyi göremiyor kaynım 23 yaşında o çok ilgilenir çok sever oynar eder oğlum çok mutlu oluyor ama bu resmen insanın ruhunu emiyor 26 yaşında daha 

19 Cevaplar

0 oy
(10,047 puan) tarafından
Kimi insan oyle oluyo ya. Kaynimla esimi anlatmissin. Kayniminda 2 oglu var asla ikgilenmez oynamaz bakmaz. Evde oldugu zaman bile kahveye gider gezdirmez. Ama esim hepsini alir gezdirir mesela oynar. Oglumu gunde 2 3 saat goturur bide bebek var cunku. Eltimde kziiyo ama yapacak bisey yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim oynar evet oğlumla oynamasa bende üzülürdüm haklısın canım bu konudan tek başına senin çocuğun değil yani herkes yorgun ama çocugunda sevgi ilgiye ihtiyacı var 
(293 puan) tarafından
Ben söyleyince bunu dile getirince ruh hastası fln diyo bana hemen
0 oy
(1,515 puan) tarafından
Bnm kocemsiiii gibi
(293 puan) tarafından
Kocemsi ne kız :)
(1,515 puan) tarafından
;))))hep oyle seslenirim KOCEMSIII KOCASIII
0 oy
(131 puan) tarafından

Çok üzücü bir durum öyle gözünün içine bakıp ilgilenilmemesi :( siz yavrunuzu çok basın bağrınıza ki kendini kötü hissetmesin yA 

(1,515 puan) tarafından
Nerelisin cnm
0 oy
(3,767 puan) tarafından

Tel bakarr 3 yaşında çocuk toplasan

3 senedir  5 kere bile anca oynamisdir bı iki soylemimde oynadı valla büyüyünce onlarda telefona bakacaklar bakmayacakalr
0 oy
tarafından
Benim eşimin işi çok yoğun pazar günü bile çalışıyor ama gece bile gelse 10 dakika mutlaka oynar çocuklarla telefonla ugrascak zamanı yok. Ama bazen oynamıyor yorgunluktan çocuklar uzuluyo:(
0 oy
tarafından
Benimki de öyle ama çocuk yanına geldiğinde oynar eder . kızım kocamın yanına gitmese hiç yanına oturarak oynamaz.yoruluom falan dio gerçi tatillerde oynuyo Allah'ı var.esimin işi ağır bir de çok saat çalışıyor .ailesi de sıkıntılı annesi falan hasta kocamda bıktı ister istemez yansiyo burayada oda bunalio.ustune gitmiyorum hiç .zaten kızım bana bağlı ikimiz oynuyoruz geziyoruz aratmiyorum zaten babasını.cok şükür gücümün yettiği kadar kızıma yetmeye çalışıyorum.
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Iki oglum var evdeyken tepesinden inmezler 
0 oy
(10,384 puan) tarafından
Balım burada anlatsak keyfin kaçacak. Allah eşine akıl versin bu yaşları bir daha gelmeyecek yavrunun baba ilgisi görmeyen çocuk için ilerleyen yaşlarda o yara çok zorlayıcı oluyor
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kıyamam bebise babasıyla oynamak istiyor haklı olarak bence biraz daha büyüyünce bebis babasını ikna eder oyun oynayalım. Diye 
0 oy
tarafından
Kızım 2.5 yaşında şuan oynuyolar bnde kahve içiyorm eşim 33 yaşında 
0 oy
(5,049 puan) tarafından
Oynar tabi oynamak zorunda çünkü. Babamın evinden getirmedim o çocuğu. Parka da götürür avm ye gidince benim işim varsa o bakar. Benim çıkmam gerekiyorsa evde o durur çocukla. Sorumsuz adam sevmiyorum. Babalığı sadece çocuğa mama almak sanan d.angalaklardan da nefret ederim
0 oy
(8,336 puan) tarafından
Kızım 1 yaşında canım akşam eşim işten gelince alır dışarıda gezdirir parka götürür hiç olmadı market market gezerler bende dinlenirim eşim eve gelince zaten kızım bana hiç dönüp bakmaz hep babasının tepesinde sağolsun benimde işime geliyor :) 
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Isten gelip kapida ayakkabılarını çıkarırken ipini koparan Boğa gibi nerde benim oğlum oğlumu verin bana diye dalar içeri bu yüzden hep kavga ederiz üstünü değiştir ellerini yıka diye ilk işi önce çocuğu görmek sonrasında yatana kadar kucağından indirmez
tarafından
Esinle nasıl oldunuz canım düzeldinizmi
(8,936 puan) tarafından
Evet cnm davayı geri çektim
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Daha da nah gorursun cocuk yuzu dersin sende okuz herif
0 oy
(6,258 puan) tarafından
Oğlumla eşim hiç vakit gecirmediler 21 aylık oğlum ama eşimin çok güzel bir baba olucagina inanıyorum gelince çok güzel vakit geçirirler 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Insandan insana değişiyor demk ki bizim işimizle ev yan yana olduğu için çocuklar 11 ve 4 yaşındalar akşam babalarin yanlarına inerler dükkan kapanana kadar babası amcası kim varsa oynarlar sağolsun eşimin bu konuda hakkını yiyemem
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Kaynımda eşim de çok ilgidir 

Akşam görümcemin istemesi vardı çocuklarımıza baktılar 

Daralıyorum ne demek evladı mutlu olmalu onunla oynarken 
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Tabiki oynar 2 saattir 4,5 ve 1,5 yaşındaki çocuklarımızla oynuyor ben tek başıma yapmadım çocuklarıma babalık yapmak zorunda 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 84 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,081 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 234 göst.