0 oy
93 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Siz nasıl yapıyorsunuz yapıp dondurucuya atacağım arada iki tane çıkarıp pişiririm donmuş şekilde mi kızartiyorsunuz kaç dk da pişiyor bana çok çabuk pişiyor gibi geliyor çiğ mi acaba diye düşünüyorum kendim kırmızı et yemediğim için çok ilgim yok ama çocuğuma vermek zorundayım ztn çok seçici 

3 Cevaplar

0 oy
(6,339 puan) tarafından
Kısık ateşte güzelce pisirdbilirisn
(1,210 puan) tarafından
Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(8,384 puan) tarafından
Baharat koymuyorum canım köftenin içerisine soğan sarımsak ile yapıyorum dondurucuya hiç atmadım genelde taze taze yemçdirmeye çalışıyorum yağda kızartmıyorum buharda pişiriyorum yada airfrey de 
(1,210 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(3,572 puan) tarafından
Normal bize yaptigimiz malzemelerle yapiyorum kiyma, bir bas sogan rendeliyorum bir dis sarimsak tuz baharatini cok az atiyorum biraz da galeta unu ve bir yumurta harci bu kadar. Pisirmeyi de airfryer da 180 derecede 10 dk cevirerek pisiriyorum tam oluyo firinim iyi degil firinda pek yapmadim kac derecede kac dakikada olur bilmiyorum
(3,572 puan) tarafından
İc harcinicok  hazirlayip sekillendirip derindondurucuya da atiyorum bazen cikarip cozdurmeden pisirebilirsin
(1,210 puan) tarafından
Benim firin da pek iyi değil bir de iki tane köfte içinde fırına atmıyorum yemiyor iki taneden fazla  dondurulmuş kızartmiyorm direk öyle oluyor demi
(1,210 puan) tarafından
Çok teşekkürler bende öyle yapıyorum doğru mu yanlış mı diye sormak istedim
(3,572 puan) tarafından
Evet cnm cozdurmeden direkt yaga atip kisik ateste yavas yavas cevirerek pisirebilirsin kiyma cabuk pisiyo
(1,210 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 47 göst.
22 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
26 Temmuz 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde denizimsi (6,433 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.
0 oy
1 cevap 76 göst.
23 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Linasu (390 puan) tarafından soruldu

381,057 soru

11,407,828 cevap

34,943 kullanıcı

...