0 oy
342 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bugün spiral taktırmaya gittim normal de korkuyordum.ama arkadaşım çok kolay oldu hiç acımadı eli hafifti doktorun falan dedi neyse bende cesaretlendim gittim önümde bir kişi vardı ilk o taktırdı kadın taktın mi diye sordu kadının taktığını bile anlamamış aman dedim iyi geçecek bana geldi sıra ben yaptım rahmin çok dar demez mi yav ben iki tane normal doğum ile çocuk doğurdum ikisi de 3.500 dü nasıl iş anlamıyorum herneyse rahim açıcı alet falan taktı ama öldüm bayılacaktım neredeyse karardı her yer midem bulandı şu bu derken kasıklarım hâlâ o kadar şiddetli ağrıyor ki anlatamam her şeyim de bir sorun Allah'ım hayra çıkarsin yemin ederim

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bünyen kaldıramıyorsa spirali kayar  ve çıkartırmak zorunda olursun kontrollerini aksatma 
tarafından
Ya bu ilk değil diğerinde anestezi altında taktırdım özelde parayla ama arkadaşım çok kolay deyince hadi para vermiyim dedim
-Reklam-
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Yani rahim açıcı aleti herkese takıyor lar da ilk gün ağrı normal bende ilk taktigimda ayni sejidle agrimisti sonra batıyordu sanki meğer kaymış ilki dikkat et sende
tarafından
Kız bana bir kere taktı sonra başka bir şey taktı
(3,446 puan) tarafından
Kız normal kan da geldi hatta benimki biraz fazla gelmişti ağrın birazda korkun ve kastigin içindir
tarafından
Rahmin dar dedi canım
(3,446 puan) tarafından
İşte ona bende şaşırdım niye deyip korkutuyor ki :)
tarafından
Ayy ne bileyim ya ben normal doğumla 3500 çocuk doğurdum iki tane nasıl dar anlamıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 342 göst.
29 Kasım 2019 Diğer kategorisinde gelbebegim (1,399 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 675 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 414 göst.
20 Nisan 2023 Aile kategorisinde Sever (1,764 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 424 göst.