0 oy
408 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (604 puan) tarafından

Bugun 35 gun oldu ama burun ucum ***** mu yoksa bi tarafi daha sis gibi ondan mi bilemedim. Acaba bu furum düzelir mi bilen var mi ?

image

image

10 Cevaplar

0 oy
(212 puan) tarafından
Bilemedim ama çok güzel görünüyor 
(604 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim
-Reklam-
0 oy
(297 puan) tarafından
Canım ben ve komşumda olduk 2 hafta oldu arkadaşımın ödemi burun ucuna toplanmış ***** duruyodu ona masaj verdi doktor uygula yer etmesin dedi doktoruna danış sanada verir masaj 
(297 puan) tarafından
Evet canım ondandır tam şekli oturması için zaten 6 ay ile 1 sene gibi süre gerekiyor ama genede sor masajla hallolur özelde mi oldun
(604 puan) tarafından
Yok devlette oldum aslinda genel olarak memnunum ama burun uvundaki bu ***** gibi furum canimi sikiyor insallah duzelir sonradan
(9,295 puan) tarafından
Devlet hast. Boyle estetik yapıyor muymuş :)
(297 puan) tarafından
Ben özelde olduk doktorum çok iyi geçiyomuş kalmıyomuş arkadaşında ***** gibi masaj verdi dediğim gibi geçer sakin olun dedi
(604 puan) tarafından
Guzel sonuclar cikaran doktorlar var
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Daha çok yeni duzelir 
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Daha yeni şişlik ödem vardır zamanla oturur şekillendirici takiyo musun 
(604 puan) tarafından
Yok doktorum oyle bir sey vermedi haftaya kontrolum var belki verir
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ekrandan sol tarafı kesinlikle şiş görünüyor 
(604 puan) tarafından
Evet o tarafta ve o tarafin ic kismi diger tarafa gore daha sis insallah iner ve duzelir
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Nerde oldun?
(604 puan) tarafından
Mugla arastirma hastanesinde
(7,993 puan) tarafından
Ne kadar odedin burnun gayet düzgün olmuş
(604 puan) tarafından
10bucuk bin odedim kullanilan malzemeye gore 15 bine kadar cikiyor dedi ama fiyatlar her an degisebiliyormus gecen sene sordugumda 5 bin demislerdi
0 oy
(5,411 puan) tarafından
Bir tarafı şiş canım  ya muk değil
0 oy
(1,102 puan) tarafından
Canim sağ tarafında hafif şişlik var gibi gorunuyo ama yakınlarında oldu burun ameliyatı içi hala ödem doluymuş hemen gitmiyormus. Zor bı ameliyat ve çok güzel olmuş doğal duruyor
(604 puan) tarafından
Evet otarafimdaki sislik daha fazla ve o tarafin ici de sis insallah sislikler inince duzelir
0 oy
(499 puan) tarafından
Estetik mı oldun canım çok güzel zamanla şişliği iner bence hangi hastanede hangi sehirde ve ucreti neydi 
(604 puan) tarafından
Evet canim. Mugla arastirma hastanesinde oldum 10bucuk bin ama yapilan ameliyata gore 15 bine kadar cikiyor dediler ben dusuk 10 binmis.
0 oy
tarafından
Ay bende istiyorum olmak devlette nasıl oldun bilgi verir misiniz 
(604 puan) tarafından
Ben mugla egitim arastirma da oldum 8 ay sonra sira geldi ameliyatim 3 bucuk saat surmus ilk ciktigimda kusma oldu ve iki gun bas agrisi yasadim onlarda anestezi kaynakliymis onun haricinde burnumda falan hic agri olmadi kolay gecirdim sureci suan sisliklerim baya indi 3.gun tampon cikti bir hafta sonra alci cikti iki haftada bantla gezdim bantlamadan sonrafa masaj yapmami soyledi suan her gun masaj yapiyorum surecim guzel ilerliyor sadece iste önden biraz ***** gibi ama tam sonuc icin 6 ayla 1 yil suresi varmis
tarafından
Anladım canım teşekkür ederim randevu hangi bölüme aldın ve isteğe göre yapıyorlar mi ve ücret ne kadar
(604 puan) tarafından
Plastik cerrahiden aldim istege gore yapiyorlar 10bin ile 15 bin arasinda degisiyormus ben 10 bucuk odedim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 64 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sirindn (2,393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 133 göst.
29 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
5 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merwee (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 153 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,964 cevap

34,975 kullanıcı

...