0 oy
213 göst.
Aile kategorisinde (291 puan) tarafından
Merhaba kızlar kaynana kayınpeder maşallah sağlıklılar. Evlerinde köyde rahatlatma hiçbir işleri yok. Kaynana ayda bir hastane ye gelir. Biz Ankara kaynana Çankırı'da oturuyor. Hastane Ankara'da ama Ankara büyük bı yer kendi evinden de bir saat bizdende bir saat kocası hastaneye götürmez sürekli oğlanlarına götürtür.  Benim iki oğlum var calisiyorumda şuan tatildeyiz ama küçük yemiyor kafayı yemek üzereyim eşim marketten 10 dk geç gelse sinirleniyorum ve yarın akşama kadar evde yok kaynana yüzünden. Derdimi de anlattım anlamadı tartıştım da senin yüzünden ben buradan tasinacagim diye ama hala aynı değişiklik yok. Siz olsanız ne yapardınız şuan bizde ve yanına gidesim yok sinir küpüyum 

4 Cevaplar

+3 oy
(2,677 puan) tarafından
Oğlunuz yemek yemiyor diye çıldırmak üzereyim diyorsunuz, evlatlar bu şekilde büyütülürken ayda bir ihtiyaçları olduğunda evlatlar sahip çıkmazsa annelik borcu nasıl ödenir. 
(291 puan) tarafından
Çocuk yaşlanınca anne babaya baksın diye yetistirilmez malesef yanlış düşünüyorsunuz tabi ki kendi işlerini göremez hale gelince bakılacak ama benden dinç ve saglamlar .
(291 puan) tarafından
Yok kocasi ortanca oğlunu arıyor anneniz hasta  gelin götürün. Yakın oturuyorlar hop onlarda bize getiriyor emrivaki . İşiniz var mı yok mu sormazlar.  Şimdi yarın götürmese kendi cocugumuzu gotursek hiç gitmez bizden doktora götürene kadar . Bı sefer kendi işimize gittik başladı ağlamaya ee sen bize sordun mu gelirken yooo
(2,704 puan) tarafından
Bunun cocukla ana babayla alakasi yok insan ailesinden ilgi alaka anlayis sevgi saygi bekler bebeginden tut en yaslisina kadar. Sen biraz bencillerine catmissin ama esinin soylemesi gerekir sana kalmadan ustelik baska gotureni varsa onlarin da esin kadar ilgilenmesi gerekir
(291 puan) tarafından
Şöyleki 6 çocuğunun 6 sida kaçıyor kendisinden. Küçük kızının kocası bayramdan bayram gorusuyorsun yoksa bosarim bile demis
(2,704 puan) tarafından
Yuhh o da abartmis biraz nesini gormuste oyle diyoki yazik herkesin kendine gore hayati ilgilenmesi gereken evi evladi var oh ne guzel misafir gibi gor gel bakarsa baskasi baksın
-Reklam-
0 oy
(497 puan) tarafından
Kız ne istiyon kadindan.  1 gün idare et ölecekmisin gezmeye mi götürüyor hastaneye goturuyor
(291 puan) tarafından
Bir insanın 6 çocuğu var ve 6 çocuğuda kaciyorsa ana babasından hiçbir dunuruyle iyi değilse o anne babayı da sorgularim
(497 puan) tarafından
Eşiniz hastalanıp yatağa düşse 1 haftalığına vs o zaman ne yapacaksiniz veya cenaze filan oldu 2 3 gün yok yada işi çıktı dışarda. Bu adam sizin yanınızdan hiç mi ayrılmıyor. Çocuklara tek başınıza bakamiyormusunuz 1 günlüğüne.
(497 puan) tarafından
Kaynananız melekmis  demiyorum  şeytanın teki olsun. Ama o sizin eşinizin annesi. Hastaneye gün yapmaya gitmiyor demekki hasta.
(291 puan) tarafından
Zaten sürekli yalnızız 2 hafta izni vardı geçen hafta araba bozuldu onu yaptırdı bu hafta evin boyası var çocuklar hastaneye götürecektik iptal ettik. Ne zaman götürüruz ben tek başıma götürecem yada benim babam abim gelecek götürmek icin
(291 puan) tarafından
Hastane işleri olmasydi çocukların tatil düşünüyorduk. Kendi işimizde kaldı tatilde gidemedik sinir hastası etti kadın
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Eşin bir eş olduğu gibi aynı zamanda bir evlat bırakın da evlatlık yapsin 1 gün 
(291 puan) tarafından
Ay valla bayram öncesi gidildi taşlarla duvar ördü belini sakatladı o evlatlık sayilamaz mı muhtemelen bı gün gezmeye gittiğimiz sanarken onada boya badana denk getirirler yada başka birşey.
(291 puan) tarafından
Valla eşimde de zaten aynı oroblem var evde bütün işleri bana yıkar temizlik yemek ne var ne yok zaten oğlundan bezmiş durumdayım bide anası
(291 puan) tarafından
Sanmayın ki vicdansizim 2 çocukla toplamda 10 gün felan 5 kişilik depremzede misafir ettik.  Gündüz çalıştım gece iş yaptım zerre koymadı .
(1,105 puan) tarafından
Tamam adaş açıklama yapmak zorunda değilsin. Ya kabulleneceksin ya da varsa yolun çözeceksin bizim elimizden bisey gelmez
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Önce bir sakinleş sonra da ne yaptığını bir düşün evladi annesine sahip çıkacak tabi hastaneye de götürecek başka bir yere de senin annen hasta olsa gel kızım dese kocan götürsün mü diyeceksin herkesin annesi kendine kıymetli işte bir kere daha görmüş olduk 
(291 puan) tarafından
Bnm annemde hasta hep kendi gider.  Abimlerle birlikte oturuyorlar ve gelin ayrılmak istemiyor. Bnm çocuğuma bakıyor . Gelinimiz hep der annemin 2 senesi kaldı sonra hep bizimle olacak diye sevinir. Bazılarının gelişine sevinirsin bazilarina üzülürsunuz
(291 puan) tarafından
Mesela. Büyük oglum okula gidiyor bugün komşu goturecekti bugün yıktı ortalığı gitmiceem diye babasıyla hiçbir sorun yok giderken . Yarında aynı şekilde olacak. Benim derdim kocası evinde TV izlerken biz neden bunları yaşıyoruz.  Kurban kestik birlikte kayınpeder hayvanlara baktılar yem parasını herseyini verdik baktigi için bakım parası bile verdik. Ki durumlarıda fena değil kendileri bedava hicbirsey yapmaz. Ama benim ailemde öyle değil bireyler karşılıklı değer verir birbirine tek taraflı olmaz. Ben zor durumdayken kaçış kendi işleri düşünce ariyorlar

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 122 göst.
10 Eylül 2023 Aile kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 350 göst.
6 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Eliffffff (226 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,292 göst.
10 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 582 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

383,613 soru

11,478,826 cevap

35,094 kullanıcı

...