+1 oy
410 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (582 puan) tarafından

Bugün şöyle bir marketleri gezeyim dedim her şey ne kadar ucuz ne oluyor dedim. 32 li tuvalet kağıdı, 1 adet diş macunu ve fırçası, 1 adet şampuan, 12li kağıt havlu alayım dedim 400 liracık ödedim. Kendimi İsveç Finlandiyada sandım bir an! 

ilaveten mutfak için alışveriş yapmaya param kalmamış, ne pişirsem derdinden de kurtulmuş oldum böylece. :) artık istemsizce gülüyorum :)))))

12 Cevaplar

+1 oy
(2,393 puan) tarafından
Puahahshsh çok iyi ironi ahshjdjd
(582 puan) tarafından
İroni acıtıyor artık:))
(2,393 puan) tarafından
Ben mutluyum valla ya daha beter olsun Süleyman soylu gibi geziyorum oooohhh ohhhh diye :D
(582 puan) tarafından
Bizim için de sorun çok değil, çok şükür iyiyiz, sadece bazı yardımlar yapiyorduk öğrencilere vs, onları kestik kendimize yöneldik mecburen, artık her koyun kendi bacağından asılır konumuna geldik
(2,393 puan) tarafından
Doğrudur ya yapacak bisey yok
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ağlanacak halimize gülüyoruz artık Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah ☺
(582 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(497 puan) tarafından

Bir an ciddi sandım sinirden güldüm sonra ironi olduğunu görünce ağladım..... halimize :(

(582 puan) tarafından
Ağlama bacım, mecbur yaşayacağız bu süreci, ben artık gülüyorum:)))
0 oy
(10,019 puan) tarafından

Aa kiz okusaydiniz kari koca iyi bi meslek edinseydiniz calissaydinizda paraniz olsaydi bu bizi hic ilgilendirmez .. :woot: 

Bugun oyle dedi biri

(582 puan) tarafından
Eşim 3 univerdibitirdi, yüksek mühendis, ben bilgisayar mühendisiyim daha ne kadar okuyabiliriz :)))))
(10,019 puan) tarafından
Iste boyle okuyanlarda yurtdisina kaciyor zaten. Neden cunku is imkani yom yada emegin karsiligi yok. Ama dediki gidin o zaman bu ulkeden vatan hainleri. Suriyeli okumislar var zaten canim bu ulkede istihdam edilecekler. Size ihtiyac yok zaten
(582 puan) tarafından
Ben niye gideyim ya elin siginmacisi gitsin benim memleketimden
(10,019 puan) tarafından
Iste oyle dedi arkadas :D
(2,869 puan) tarafından
Apt.al mı asalak
Allah'ım ne tür insanlar var yav
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Hemde ne ucuz  ☺️☺️
(582 puan) tarafından
Dimi ama, 1000 falan tutsaydı pahali olurdu o zaman :))
0 oy
tarafından

İsveç Finlandiya pahali degilki turkiyedesin oyunun hakkını ver kendine gel:D

(582 puan) tarafından
13-15 euro bir şey tuttu alışveriş zaten kız çok ucuz :) biz tl ile kazanmasak iyi geciniriz aslında:)))))
tarafından
Burda tl ile geçim olduğu için çalış çalış dur :)) keşke istekte olaydık suan en yüklerken biri para birimi olarak
(582 puan) tarafından
Papua yeni gine kinası bile geçmiş bizi kız geçen haberlerde okudum, poposunda yaprak, elinde mizrakli adamların parası
tarafından
Daha dur daha vergiler ciksin dolar euro hepten ciksin  orta gelirler fakir faktörlerden artık köşe başında mendil satarlar bu devirde
(582 puan) tarafından
:))) vallahi köye döneceğiz artık böyle giderse
0 oy
(7,548 puan) tarafından
Esim diorda inanmak isdeniyorum bu arakar markete gidemiyorum bebem var 2 tane sey aliyor 500 verdim dior bu millet napacak yazik gunah
(582 puan) tarafından
2 kilo da et almaya kalk gitti 800-900 ₺ :)) bir kaç sene önce kuzunun komplesi 1200 1300 tl idi
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Ucuz değil bedavaa bedavaaa:))
(582 puan) tarafından
Eşimi aradım hemen gel dedim 3 5 araba dolduralım fiyatlar böyleyken, bizim karı delirdi diye mırıldandı:)))))
0 oy
(12,580 puan) tarafından
yalnız bakış açısı++
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Bende ciddi ciddi okudum sonra anladım :) :)  yakında taş kemirecez az kaldı
(582 puan) tarafından
Keçiler tuz için kayaları yalıyor ya o hesap :))
(1,680 puan) tarafından
Bacım onuda vergiye bağlarlar :)) sonuçta tuz var çok yakında nefesimizi bile totodan alcaz burundan almak yasak vergisi var dicekler:)
0 oy
tarafından
Allah yardımcımız olsun 
(582 puan) tarafından
Amin..

İlgili sorular

+3 oy
10 cevap 190 göst.
23 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,592 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 350 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
0 oy
13 cevap 650 göst.
14 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,123 soru

11,348,961 cevap

34,813 kullanıcı

...