0 oy
59 göst.
Diğer kategorisinde (82 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bebeğim 17 aylık akşam 9da yatıyor gece ben yatağa geçmeden önce emzirip sonra süt veriyorum bazen ondan önce ıhlamur verdigim oluyor ancak uyudugundan itibaren sabaha kadar çiş yapmiyor  bu normal mi ? Gün icinde Suyu falan da güzel içiyor aslında.. 

1 cevap

0 oy
tarafından
Normalde gece bezını ıslatmıyorsa tuvalet egıtımıne hazır derler ama senınkı daha cok kucuk, benım kızda bır donem temız bezle kalkıp uyanınca yapardı
(82 puan) tarafından
Ben de öyle biliyorum ama sıkıntı değildir inşallah yarın bir takip edicem gün içerisinde sayısını falan ona göre doktora goturucem. Gündüz çiş çiş diyor bizi tuvalette görünce falan lazimliga oturttum gecen gün 2 kez lazimliga yaptı. 2 kez de altına kaçırdı. Ama henüz konuşmadığı için ben erteledim. Bilmiyorum doğru mu yaptım.
tarafından
Valla 5 ay oncekı ben olsam asla baslatma derdım daha cok kucuk dıye ama 32 aylık kızıma tuvalet egıtımıne baslatıp aklı erdıgı ıcın kaka tutması, acillik olmamız 2 aydır da duzelmemesı hala kakasını surup ıcırmeden yapmaması vs bende gercekten erken ogretsem olur mıydu dıye dusunmeye basladım, benım kızımda 22-23 aylıktı bezi kuruydu tuvalete gelırdı erken cok dedım istemedim, 24 aylıkta dılı acıldı cumleler basladı kışa denk geldı olmasın dedık hadi ama 30dan sonrası olmuyor
(82 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Evet geç başlayınca öyle problemler olabiliyormuş. Benim ilk çocuğuma da aynı bu aylarında başladık eğitim deneyim de yazın altını açıp hava alsın vs diyorduk oda cisi gelince söylemeye başladı ve 22aylik bezi geceli gündüzlü attık öğrendi diye ve şuan büyüdü çok şükür bir sıkıntı yaşamadık.  Şimdi neden yapmıyor diye düşünüyorum. 2-3 gecedir böyle. Uyandırsam cisin var mı diye geri uyumaz biliyorum kaldım öylece
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 46 göst.
13 Eylül 2024 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (1,124 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde FilizEymen (8,316 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 503 göst.
11 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Meyra nur (86 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
17 Aralık 2021 Aile kategorisinde Pembeoje (427 puan) tarafından soruldu

396,425 soru

11,858,264 cevap

35,956 kullanıcı

...