0 oy
285 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kzlar yan komşumuz ve en iyi arkadaşım 1 buçuk yaşındaki kızını yuksek ateşten kaybetti bugün cenazesi var 

Bnde çocuklarımi anneme bıraktım arkdasmla ilgilenyim diye neyse kaynanm aradı dediki gelirken ilaçlarımi aczaneden alın 

Diye eczanede bizim evin aşağısında hemen neyse gttk önümüzde baya sira vardı arabayı da park etck yer yk ee cenaze var morga gitmemiz lazm arkdsme bizzat yanmda ol dedi ilacı alamadık eve geldk kaynanmi aradm anne dedm yarım saate cikcaz cenazeye gtcz dedm hazirlarsnz dedm bu arkadaşımın kaynanasidae bnm kaynanmla kaç yıllık dostlar yani cenazeye gelcm demişti 

Aradm neyse ben gelmicem ilaçlarımi alcm hastayım sağlık ocağına gtcem dedi tersledi bnde tmm dedm herşeyde trip atyo bna karşı reçeteyi  taa Çarşamba günü eltim eczaneye bıraktı  smdiye kdar aklına gelmedi de bugünumu buldu madem aciliyeti vardı ozman alsaydın çok sinir oldm 

8 Cevaplar

0 oy
(1,911 puan) tarafından
Kaynananda zaten akıl olsa öyle birşey istemez. Boşver sen arkadasına destek ol. Çok ama çok üzüldüm bu arada. 
(1,186 puan) tarafından
Bnde çok üzüldüm cnm
Bide demez mi kocam için isine geldimi heryere kosusturyo bna geldimi hiç birşey yapmuyo
(1,911 puan) tarafından
Tamam eli ayağı tutuyorsa kalksin kendi gitsin. Şimdi olacak iş mi o. Ölmüş mü ilaçsızlıktan
(1,186 puan) tarafından
Tutuyo cnm kendinde yani
-Reklam-
0 oy
(2,587 puan) tarafından
Ölüm var ya şaka gibi.  Zıkkımın kökü aman eksik kalsın 
0 oy
(1,733 puan) tarafından

Yüksek ateşten nasıl ölmüş yavrum ya :( çok üzüldüm :( başka bir rahatsızlığı mı vardı ki :( 

(1,186 puan) tarafından
Vücudu enfeksiyonu kaldıramadı kalbi durdu
(1,733 puan) tarafından
:((( ay rabbim o anneye dayanma gücü versin içim ürperdi
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Ah kuzum ya rabbim ailesine sabır versin hep yanında ol boşver kaynanani nasıl yaniyordur içi şimdi :(((
(1,186 puan) tarafından
Hemde nasıl cnm
0 oy
(613 puan) tarafından
Kaynanayla iş yapılmaz
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Allah'im sabır versin annesine babasına çok üzüldüm ya kaynananın hakkında konuşmak bile istemiyorum ölüm varya empati başka bisey başka çocuğu varmiydi arkadaşının 
(1,186 puan) tarafından
Evet cnm 4 tasnda oğlu War bide 3 aylık hamile
(1,189 puan) tarafından
Gelene sabrını verir inşallah ne diyeyim çok zor
(1,189 puan) tarafından
Benim annemde kardeşim vefat etiginde iki aylık hamileymiş bilmiyordu
0 oy
(5,603 puan) tarafından
Kaynana tribinden çok olaya üzüldüm allah sabır versin inşallah çok zor 

Kaynanaya gelince de hiç takılma trip attığını fark etmemiş gibi yap 

İlgili sorular

0 oy