0 oy
71 göst.
Aile kategorisinde (121 puan) tarafından
Bu çocuk öğrenmeyecek daha doğrusu biliyor işine gelmiyor bir türlü yaptiramiyorum tuvalete konusmaya çalışıyorum tuvalet lafını diyar duymaz bağırıyor mahsus bağırarak şarkı söylüyor dinlemiyor bile 3 buçuk yaşına girecek eylülde nuh diyor peygamber demiyor ya illa bez takacam cisi  gelince  tutuyor kendini ağlıyor bez tak diye yok bez bitti diyorum kıvranıyor yine yapmıyor dün kakasini tutamamis altına yaptı nasıl korkuyo ama nasıl bagiriyo sakinlestirmedim bir türlü çok korkuyo bez disinda bir yere yapmaya epeydir uğraşıyorum ama tik yok napacan ben bununla konusmaya çalışıyorum dinlemiyor oyuncaklar vs.bir sürü yöntem denedim hiç dinlemiyor illa bez istiyor ne zormus ya 

1 cevap

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Aynı yaşta bir tanıdığınız varsa daha kolay olur canm 

Benimki kuzeniyle öğrendi oda yapmıyordu bak diyordum o yapıyor sende yap ikisi oturup yaparlardı öyle öğrendiler birbirlerinden cesaret aldılar 
(121 puan) tarafından
Yok ki yakınlarda hiç ufak çocuğu olan da oyuncak bebekleri falan var onlarla gosteriyorum bak o yaptı sıra sende diyorum o da oturtuyor bebeği lazimliga ama kendine gelince yok bağırıyor kızıyor hemen bez takicaz diyor 2 aydır uğraşıyorum evde isemedik yer kalmadı valla
(7,235 puan) tarafından
Aynen bende öyle öğrenmiştim 4 yaşıma yakinmisim annem kizsada dovsede perdenin arkasına saklanır altına yaarmisim 1 yaş küçük kuzenim tuvaleti öğrenmiş o yapiyo bende yacam diye kıskançlığı dan ogrenmisim annem hala söyler :D
(13,887 puan) tarafından
Zor süreç canm yaa bilemedim ki şimdi yaşı da büyük artık inat etmiş çocuk

Merve  benim tosbikte sen gibi kuzeni yapınca inat etti öyle öğrendi yoksa benim işim çok zordu ☺️☺️
(7,235 puan) tarafından
Allah sabır versin analara :D
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 289 göst.
17 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Aysegul&20 (3,445 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 65 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Mrvgul (3,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 147 göst.