0 oy
45 göst.
Diğer kategorisinde (2,393 puan) tarafından
Nasıl geçer şu illet iltihap falan olmuyor sürekli yazın şişiyor soğuk bi bardak bisey içsem bile doktorum bi daha olursa alalım dedi aldırmak istemiyorum sevmiyorum hastane işlerini o yüzden kontrole de gitmek istemiyorum pastil falan geçirmiyor iltihap olmadığı için antibiyotik de içmiyorum ılık şeyler içiyorum bi gün geçiyor ertesi gün yine sis (gargara yapiyorum)

3 Cevaplar

0 oy
(1,737 puan) tarafından
Tuzlu suyla gargara yap . Bol dinlen bende aynı durumdayim ilaç verdiler ama benimki her yaz sinuzitten boğazım maaf olur rüzgar gormiyim rüzgarı suratıma yediğim an pertim
(2,393 puan) tarafından
Aynen ya birde rüzgar etki ediyor sabah akşam normal listerin ile gargara yapan biriyim zaten ama nafile nafile:(
(1,737 puan) tarafından
Benim yüzüm ağrıyor direki sinuzitten otrvine sprey iyi geliyor birde macron antibiyotik verdiler boğazım geçecek inşallah. Yoksa tonsilit olurum. :(
-Reklam-
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Bu ben daha bir kere dondurma yemeye cesaret edemedim en ufak birseyde şişer o kadar bktm bu durumdan
(2,393 puan) tarafından
Napicaz böyle ya
(1,559 puan) tarafından
Çözümünü bulursan banada yaz bacım
0 oy
(1,076 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun öncelikle.

Bademciklerin aldirilmasini hiç doğru bulmuyorum..

Valla yapabilirsen baş parmaginla bademciklerini yukarı kaldır. Bir kaç kere yapınca artık şişme derdi kalmıyor.. annem bizimkini yapardı kaç senedir hiç bademciklerimiz şişmiyor. 
(2,393 puan) tarafından
Aa çok enteresan ilk kez duyuyorum bunu bi arastiriyim
(1,076 puan) tarafından
Bence bir zararı yok inan hiç bademciklerimiz şişmiyor bizim iltihap falan da kapmiyor... Hatta doktora sormuş doktor sıkıntı yok yapabilirsin demiş.  Bademcik tedavisisinde kullanılan ilaçlar pek bir fayda göstermiyor maalesef..

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
2 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Buket masal (2,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 190 göst.
17 Kasım 2021 Aile kategorisinde Can_annesi_ (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.