0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde (7,963 puan) tarafından
Dun oğlumu emzirmeden kestim, hala meme fln diyo unutmadı tabide inşallah bırakır ama gogsum çok şişiyor bugün sagdim biraz dokununca acıyor ne zaman biter komple acaba.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım bol bol masaj yap ağrıyınca duşta bir de limonu ikiye böl onunla da masaj yap maydanozu da kaynat suyunu iç rahatlarsin benim 1.hafta sonra falandı sanırım çekildi 
(7,963 puan) tarafından
Ya seninde sütun çok varmiydi? Benim hemen birgün emzirmeyince şişti :(( eczaneden ilaç alsam valla mastit olurum diye korkuyorum
tarafından
Evet canım benim balon gibi şişti kaç gün uyuyamadım ağrısından ama bu söylediklerimi yaptım 4. Gün rahatladım azcık
-Reklam-
0 oy
(2,393 puan) tarafından

Önce sağ sonra dostinex diye bi ilaç var eczanede anne sütünü kesiyor içerisinde 2 adet var 2 gün sabah akşam yarım yarım olacak şekilde içiyorsun kesiyor 3. Gün ağrısız acısız en son uca toplanıyor sut cokcok az onu da 5. Gün sonunda beklenmedik bi anda foş diye attı benim allahtan evdeydim :DD göğsüne de aktardan sabır taşı al sür bi kere ver çocuğuna bi daha asla istemicek sut bitene kadar her gun de 3 fincan adacayi ic:D

(7,963 puan) tarafından
Kız tamamen engellemez beni suutumu demi bu ilaç yarın alcamda ☺️☺️☺️
(2,393 puan) tarafından
Engellemez derken :D?
(7,963 puan) tarafından
Yani yarın birgün başka gebe kalırsam fln hanj
(2,393 puan) tarafından
Yok ya öyle bisey olmaz
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Benimki 4 gün falan sürdü çok şişti tabiki, azcık sagiyordum.  Duş alıp ovuyordum çekildi ondan sonra   
0 oy
(486 puan) tarafından
Nane yaprağı ve lahana yaprağı iyi geliyormuş. Cok sancılı olursa ilaclae var onlardan kullan bence. 1 hafta içerisinde kesilir
0 oy
(12,668 puan) tarafından

tebrikler başarili olmuşsun:)

benim bi haftada çekildı hamileyim dıye heralde 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 54 göst.
16 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubraaakyuz (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
14 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Eda-HiraNur (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 89 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Expertmom (499 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 147 göst.

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...