0 oy
172 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar araba kullanmayı çok iyi biliyorum kurs görmeden sadece sınav ücretini ödeyip sınava girebilir miyim malum kurs ücretleri almış başını gidiyor ?

12 Cevaplar

0 oy
(119,499 puan) tarafından
olmaZki oyle sey para odenur ders alirsin kiz ☺️
-Reklam-
0 oy
(53 puan) tarafından
Offf offf kanadı yaram :(((
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benim kurs tanıdık olunca görmedim ben gitmedim de sınava araba ile gittim hatta adamlar şok olmuştu ama bizim küçük yer sorun edilmiyor kursla konuşa bilirisn
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Canim benim esimde kursa katilmadi sadece sinavlara girdi ama hem kursun hemde sinavlarim ucretlerini odedi kabul edeceklerini pek sanmiyorum 
0 oy
(63 puan) tarafından
Kursa gitmeniz gerekiyor derslere belki katılma zorunluluğu yoktur ama kurs ücreti vs ödeyeceksiniz
0 oy
tarafından
Kurs ve sınav ücreti zorunlu canım kabul etmezler ücretini ödersin ama ders almak istemezsen almazsın sadece 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Evet zorunlu derslere gitmeye bilirsin ama o ucreti mecbur odeyeceksin ve suan zam geldi butun sinavlari kalmadan gecsen bile 20.bini buluyor 
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Yok canım ders almadan olmuyor.hatta derse katılım da zorunlu
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bende derslere gitmedim fakat onları ilgilendirmiyor gitmemen paket fiyat söylüyorlar. 
0 oy
(6,110 puan) tarafından
Şoförlük varsa eğitimleri almasanız da olur ama kurs kendi ücretini ister yine de. Kursa kaydolmadan da sınava girilmiyor
0 oy
tarafından
kurs zorunlu ... sadece dersine gitmez sinavina girebilirsin, bastan gelmetecegini soyle kabul edio etmeyeceklerini ogren, her yer farkli cunku
0 oy
(636 puan) tarafından
Bende araba kullanmayi cok iyi  biliyordum ama iki kez sınavdan kaldim bence git zaten parayi veriyorsun paralel park sistemi felan değişik  sari cizgi vs illa degecek temas edecek iyi ayarlaman lazim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 76 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sevmm (1,966 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 25 göst.
21 Eylül 2023 Aile kategorisinde 52pecmr (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
18 Eylül 2023 Aile kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 223 göst.