0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (411 puan) tarafından
Şimdi diceksiniz hiç alakası yok ama sürekli öyle duyduğum için sanki öyle gibi geliyordu biz geri çekilme ile korunduk hep oğlum 2 yaşına girdi bende memeyi kestim şimdi korkuyorum geri çekilmeyle ya hamile kalırsam çünkü ben oğlum 3-4 yasa gleene kadar hamilelik duusunmuyorum.bazi sebeplerden ötürü en iyi korunma yöntemi ne mesela prezervatif kullanmak istemiyor eşim 

6 Cevaplar

+1 oy
(9,366 puan) tarafından
Erkeklerin bu kullanmama isteği beni benden alıyor. Sütünüz korumaz. Doktorlar derki hatta geri çekilme ile 1 senede gebe kalmıyorsanız doktora gitmeniz lazım. Gebelik düşünmüyorsanız çok tehlikeli 
(411 puan) tarafından
Kafama takıldı aslında ama hayırlısı ins öyle bir sorun fln yoktur
(9,366 puan) tarafından
Açıklamayı yaptım aslında ama coook yukarılarda kaldı. Bir ihtimal sadece yoksa evet 10 sene bu şekilde korunan da olabilir hiçbir sıkıntısı yoksa ama dikkatli olun bu tarafa geçtiğimden beri çok kişide gördüm, okudum geri çekilmeyle hamile kaldım yazan. Gebelik istemiyorsanız dikkatli olmakta fayda var
(8,161 puan) tarafından
Yorumlar çok uzun ya okumaya üşendim☺️☺️ bu kadar tartısıcak kadar bu hayatı seviyomusnjz cidden ya hahahahh relax olun
(9,366 puan) tarafından
Gamzeli kafanıza takmayın. Takın diye söylemedim. Ama bu şekilde korunurken çok çok dikkatli olmanız lazım.
(9,366 puan) tarafından
Okuma zaten boşver:)
-Reklam-
0 oy
(2,195 puan) tarafından
Hera'yı kullandığın doğum kontrol hapları bence sonuçta sen biliyorsun ve Sen alıyorsun her gün o ilaçları kendinden emin olduğun sürece korkulacak bir durum da kalmıyor ortada
(411 puan) tarafından
İlaçlarda çok pahalı şuan yaa :(
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Ben doğumdan sonra spiral taktiracaktım fakat eşim olumsuz yönlerini duyunca kabul etmedi istemedi ilaç kullanmamı zaten hiç istemiyordu en son ben korunurum dedi 15 aydır prezervatifle korunuyoruz şükür bir sorun olmadı eğer kocanda biraz dusunce varsa kendisi korunsun 
(411 puan) tarafından
Spriali bende istiyorum ama korkuyorum ya
0 oy
(1,797 puan) tarafından

Ben diğer yöntemleri bilmiyorum denemedik de eşim korunuyordu :D 6 sene boyunca birşey olmadi sonra bir bebegim oldu 4 sene yine öyle korundu yani bu senin eşinle alakalı diye düşünüyorum o süreci sen bilirsin ancak emin değilsen spiral bu da kesin değil hap ile korunabilirsin 

0 oy
(3,442 puan) tarafından
Evlendigimden beri geri cekilmeyle korunuyorum. Esine guveniyosan stres yapma. Ne zaman korunmayi biraktik o zaman cocugumuz oldu her zaman. %100 koruma yontemi malesef yok. Ayrica emzirmekte korumaz.
0 oy
(731 puan) tarafından
Canim bizde öyle korunuyoruz  emzirmeyi kestim hala ayni şekilde korunuyoruz hiç bir sıkıntı olmadı şimdiye kadar 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 262 göst.
0 oy
9 cevap 182 göst.
0 oy
0 cevap 41 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Anneyimben58 (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 633 göst.
27 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Minnoş bir anne;) (1,232 puan) tarafından soruldu

396,455 soru

11,859,243 cevap

35,956 kullanıcı

...