0 oy
190 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından

Çok saçma geliyor bana :D mesela köye gidiyoruz gündüz saat 11-12 gibi orda oluyoruz. Kızımın (10 aylık) da ilk uykusu tam yola geliyor. Yarım saat 45 dklık yol var. Arabada uyuyor. Eve giriyoruz az seviyor kızımı sonra kızım mızıranınca hemen uykusu geldi uyut sen bunu.. Uyudu arabada diyorum, e o zaman ne yapıcan diyor.. Bakıcam daha ilgilenicem sürekli uyuyacak değil ya çocuk ki asla uyumuyor köydeyken. Az zaman geçiyor mesela saat 1-2 oluyır o zaman gelip uyutsana çocuğu diyor. Ya da ne bileyim kendi evimdeyken telefonda konuşuyoruz. Kızımın sesini duyuyor uyutsana onu diyor. ne zoru var kızımla anlamadım. :D uyumadı bugün desem aa uyumayan çocuk iyi değil sen salla o uyur diyor. Yav uyumuyor işte uykusu olunca kendi kendine uyuyor zaten. ne zorun var bu çocuğun uykuyla diye sorasım var valla :D Bi benimki mi böyle 

7 Cevaplar

0 oy
(361 puan) tarafından
Aynı aylarda bebişler. Benimde Kayın validem köyde. 40 dklık yol. Yolda uyusun uyumasın. Hiç böjle değil uyut diye ısrar etmez. Dede müsait ise onla oynar vakit geçirir. Eğer ki uykusu gelirse kaynanam sallar bazen öyle yani Allah razı olsunlar 
(983 puan) tarafından
Evet uykusu tam gelince benimkini de sallıyor ayağında ama yani garip. Şey diyor aman sen görünme çocuğa
Mutfakta iş yaparken sallıyor haberim olmadan pat diye odaya giriyorum kızıyor hemen neye geldin diye. Saçma geliyor açıkçası
-Reklam-
0 oy
(971 puan) tarafından
benim bebisde 11 oldi benimkide azcik mizmizlansin hemen herkezin içinde der acmi emzir .. yada yemek veriyorum işte yesin diye çocuk aç diye agliyomus diyo asla dış çıkardığını kabul ettiremiuorum ...
tarafından
Ayyy bide o var herkesin içinde emzir otur sırtını dön ne olcak diyip duruyorlar dmi
(971 puan) tarafından
evet ne. var aynısı bendede var sanki nolacak insanı gerçekten sinir ediuolar
tarafından
Aynen öyle ya valla
0 oy
(15,724 puan) tarafından
Bizimki de sevmek için uyumasin derdi veya her kıpırdanmaya a uyandı diye kucağına alırdı 
0 oy
(10,091 puan) tarafından
Çocuk dediğin uyur da hep da uyumaz yani yenidoğan mı bu:)) 
0 oy
(969 puan) tarafından
Benimki de 7 aylık her gördüğüne saldırıp ağzına koymaya çalışıyor dişleri kaşınıyor muhtemelen her seferinde aç bu çocuk diyor yada bu çocuk cok öbür hep yemek istiyor diyor:D
0 oy
tarafından
Kız benimkide aç bu çocuk diyo en ufak mizmizlanmasi da valla aç bu çocuk hiç doymuyo diyo onun yüzünden mamaya başladım bebeğim 5 buçuk aylık sütü bıraktı zorluyorum zorluyorum almiyo ağzına şimdi de ben düzgün emzirdemdim oldu ben emzirseymisim doğru düzgün o içermiş hep sacmaliyolar ya onlara göre bı onlar anne 
0 oy
tarafından
Benim kaynanam bana karışamıyor hahahahaha o yüzden rahatım 
tarafından
Bunu nasıl başardın kız bize de taktik ver :D
tarafından
Direk sert dille hayır diyorum akşam doğum yaptım öğlen tutturdu serbest verelim dedi bende hayır dedim biz verdik sende ver dedi sakın dedim benim çocuğum benim istediğim gibi büyücek sen çocuklarını buyutmussuj bırak kızımı da ben buyuteyim dedim sonra eşime dedi eşim e bana baktı vermek istiyor musun dedi hayır dedim eşimde direk büşra istemiyor o yüzden hayır dedi o gün bugündür karışmıyor artık eşim arkamda ben de direk sert dille hayır dedim
tarafından
İşte eş seçimi çok önemli ya. Bebim eşim de annem ne derse karşı çıkma diyor. Şuan 5 aylık hamileyim doğumdan sonra nasıl olucak hiç bilmiyorum. Gerçi bebek konusunda pek karışmaz ama temizlik vs. için çok söylenir. Herşeyini ben yapiyorum suan doğumdan sonra kendimi biraz geri çekmeyi düşünüyorum. Bakalım basarabilecek miyim. Kızlarının yanında da heryerim ağrıyo diye söyleniyor bende hamileyim benim de heryerim ağrıyo diyesim geliyo ama fırsat vermiyo ki.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,335 göst.
30 Kasım 2022 Aile kategorisinde Fkolgun (4,937 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 906 göst.
4 Eylül 2021 Aile kategorisinde Asya17 (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 590 göst.
0 oy
11 cevap 423 göst.

399,753 soru