0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (1,405 puan) tarafından
Ay kac gundur hastanelerden cikamadim marul kafam cok istahsiz bir bebek 2 yasinda ama sadece 11.500 gram boyuda 94 cm. Boy uzun olunca kilosuda iyice yok oluyor kan testi vs yapildi iştahsizliginin altinda yatan bir sebep yok tamamen kendi karakteriyle alakali bi durummuş herhangi bi diyet listesi falanda vermedi zaten sadece 3 kilo eksiği var annesi boyuna göre kilosunun dedi doktor hanım. Ama biraz kilo alsa iyi olur gibi sanki :) bana tavsiyleriniz neler kizlar şunu yedir bunu yedir dediğiniz neler var. 

İstah açici kullanamiyoruz karaciğerlerimizle alakali ufak sorunlar var

5 Cevaplar

0 oy
(984 puan) tarafından
Keçiboynuzu pekmezi iyi geliyor üstelik iştah açıyor diye biliyorum ama yine de araştırıp kullanın 
(1,405 puan) tarafından
Yemiyo ki canim aldik onuda denedik agzina zorla veriyoruz tukuruyo geri
-Reklam-
0 oy
(240 puan) tarafından
Benim kizim 2 yas 9 kilo 100 gram :(
(1,405 puan) tarafından
Oncelikle sağlikli olsunlar tabikide ama gercekten bi anne olarak bebegini zayif gormek kotu bir durummuş. Kilo almamasinin sebebi ne yemiyor mu yoksa yediğimi yaramiyor
(169 puan) tarafından
Ayniyiz  valaaha   oğlum ayni ne yaptiysam almadi almiyor tabikide önce saglik ama insanlarin laflari anneleri üzüyoooo
(240 puan) tarafından
Kan degerleri cok iyi bobrekleri daha bir ay once colyak sonradanda cikabilir diye birdaha baktilar gine temiz sukurler olsun bir kasik anca yiyor halbuki  ac ama hemen sonra meyve getirsem yiyorr
Inan o kadar zorki bazen yiyor diye kipirdamadan duruyoruz yasim 24 sackiran oldum cok zor yemeyen bebek derlerdi simdi o kadar iyi anladimki
Dogum kilosuda 3 kilo 100 gram okutturduk ettik parkta yedirelim dedi herseyi denedik konyada gitmedigimiz hastane kalmadigi gibi sehir disina ciktigimzda bile bide burdaki doktor gorsun diye goturduk.kipir kipir hareketlide artik takmicam diyorum olmuyor yemediginde kendimi sıkıyorum artik stresten uzuntuden
(169 puan) tarafından
Gerçekten bende üzüluuroum bizede çokyak testi yaptilar bakalim inslah temiz cikar ama pilav makarna ekmek yedi mesela hicbir rahatsizligi olmadi onlari yiyince rahatsizmi oluyorlar acaba inslaj temiz cikar evladimin
(240 puan) tarafından
Hic bilmiyorum canim  bide en dogrusunu doktor soyler  internette her yazanda dogru degil insa temiz cikarr
0 oy
(6,103 puan) tarafından
Benim 5 yaşındaki yeğenim o kiloda. Ne yaptık ne ettik kilo almadı. iştahlıdır da. Almayınca almıyor 
0 oy
tarafından
Hergun sabah kahvaltısında iki yağda yumurta birtane muz yedirdim üç saatte bir zorla yedirdim baya kilo aldım büyük oğlum 5 yaşına giricek ben yediriyorum ben yedirmesem aç iştah hiç yok ağzında bekletiyor yildimm
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Vitabiol surup biz çok faydasını gördük 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 110 göst.
7 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 630 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde Perii2345 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 977 göst.
24 Mayıs 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 1,401 göst.
28 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu

381,042 soru

11,407,676 cevap

34,943 kullanıcı

...