0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Oğlum 17 aylik bı kaç ay önce baya kiloluydu şuan baya zayiflmis bacakları çırpı gibi olmuş boynu küçücük kalmis ya bilmiuorum neden öyle oldu yemek falanda yiyor yani iştahı var kiloyu takan bir insan değilim ama baya kiloluyken böyle olunca üzülüyorum anne yüreği işte. Kilo aldırmak için tarif falan var mı bildiğiniz uyguladığıniz, bu arada oğlum 10 kilo 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canim sağlıklı olsun kiloya çok takma kilosu gayet iyi
tarafından
Evet şükür saglikli ama eskiye göre baya zayıflayınca taktım işte çocuğa
tarafından
Hareketlendiler artık oyuzden kilo almazlar eskisi gibi
tarafından
Doğru vala yerinde durmuyorlardi iki saniye
-Reklam-
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bnm oğlumda 17 aylık cnm ve zayıf yemek yemesi çok güzel iştahlı herşeyi yer içer maşallah ama kilo almaz cnm 9 kilo 
tarafından
Niye kilo almiuolar bunlar bak seninkide benimki gibiymis
(2,678 puan) tarafından
Doktor sağlıklı dedi çok şükür bnde üzülmeyi bıraktım valla inan benden çok yiyor bazen, günlük kaka yapar düzen li basen 2 defa 3 defa, çok hareketli hiç Durmaz yerinde doktor sinirimi kuvvetli dedi
tarafından
Neyse Rabbim acilarini göstermesin ya kilo alırlar illa
0 oy
(2,593 puan) tarafından
iştahı yerindeyse hiç elleme canım hareketliler ve boya da gidiyorlar benim oğlum da keşke yiyip zayıf olsa iki üç lokma zor yer 
tarafından
Evet iştahı var bı kaç ay once emziriyodum o zamanlar yemek pek yemezdi ama baya kiloluydu şuan emzirmeyi bıraktığım gibi çocuk zayıflamaya başladı
(2,593 puan) tarafından
görünüşte zayıf duruyor olabilir ama kilo olarak azalma var mı canım çünkü belli bir süre sonra kilo alımı ya duruyor ya yavaşlıyor birde boyları uzadıkları için zayıflamış gibi duruyorlar
tarafından
Evet ya durdu azaldida boyda atmis
(2,593 puan) tarafından
boya gidince zayıfladı gibi geliyor işte canım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 129 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 75 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde GSmsl (794 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 84 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Hacire1211 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 124 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,734 soru

11,399,372 cevap

34,925 kullanıcı