0 oy
39 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (220 puan) tarafından

Öncelikle hayırlı aksamlar kizlar:)

Oğlum doğduğundan beridir enfeksiyonla uğraşıyoruz normalde pek hasta olmaz dış çıkartırken bile ateslenmedi pek ama kan da enfeksiyonu yükselince çocuk kendinden geçiyor resmen 3 ay da bir hastanelere taşınıyoruz 

Dün akşam yine hafif ateşi vardı calpol verdim 12 dem sonra ateş çıktı 39 a dolven verdim 3 buçuk gibi ateşi tamamen düştü terlemeye başladı sabah 8 buçukta yine 39 ateşle kalktık sonra olmucak böyle diyip sağlık ocağına antibiyotik yazdırmaya gittim 11 buçuk gibi onu verdim öğleye doğru ateş 40 doğru gitmeye başladı yani çok garip ben ateş düşürücü verdikçe yukseliyo kontrol altına alamıyorum bir taraftan da korkuyorum pandemi dönemin de havale geçirdi ateşten 

Neyse aldık götürdük hastaneye baktılar cpr si 50 olmuş yine serum verdiler anın da toparladı kalktı ayagiya ben bu enfeksiyon la nasıl baş edicem nasıl yol izlicem hiç bilmiyorum bu gun doktor bu çocuğun kanına enfeksiyon girmiş bir kere 5 6 yaşına kadar böyle idare edeceksiniz en ufak ateslenin ce önleminizi alıp hastaneye geleceksiniz havale gibi Bi durum olursa bizim yanımız da geçirsin dedi

Buna ek olarak da şunu eklemek istiyorum oğlum 3 buçuk yaşında tuvalet eğitimi veriyordum 4. Günümüz du dün gece aşırı ateslenince bez bağladım sebebi şu tuvaletini tutuyordu o ağrıyla tuvalete gitmek istemiyordu bağlamak zorunda kaldım şimdi çıkarsam mi bezi yoksa Bi kaç gün bezli mi dursa tekrar başa mı sararım gerçekten bilmiyorum 

Biraz uzun oldu kızlar hakkınızı helal edin enfeksiyon la ilgili böyle başına gelen varsa beni bilgilendirirse çok sevinirim;)

1 cevap

0 oy
(7,446 puan) tarafından
Antibiyotik olmadan zor serumla olcam şey değil 
(220 puan) tarafından
Antibiyotik başladım bu sabah o an surupla ateşini dusuremedikleri için serumu verdiler
(7,446 puan) tarafından
Antibiyotiği bitirin geçer zaten canım geçmiş olsun miniğe
(220 puan) tarafından
Cok sağol canim
(7,446 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
22 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 131 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
27 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 1Sehzade Annesi (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 434 göst.
25 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,172 soru

11,468,493 cevap

35,070 kullanıcı

...