0 oy
346 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Eşim teknede çalışıyor tur teknesi bizde yazları 2 günde bir falan ineriz yanına dün inmek istedik oda inin ama cok yoruldum bugün gelmeyin aşkım bende 1 2 saat yatayım dinleneyim eve geleyim dedi bende Suat astım tribli şekilde tamam dedim konuştuktan sonrada telefonu kapatmadan önce mırıldanarak bizi istemiyorsun yalancı indirmiyorsun dedim ve kapattı buna kırıldı sadece bigun inmeyin dedim dedi kötü oldum cidden çok yorulmuştum dedi sanki hiçbir isteğinizi yapmıyorum sizi istemiyorum der gibi konuştun dedi kırıldım dedi ve dünden beri tavırlı dedim hay ağzım kırılsaydı kendi kendime özürler falan diledim sizce haksızım demi saçma konuşmuşum bence erkeklerde kırılabiliyor çok sevdiklerine karşı ve değiştiriyorlar nasıl gönlünü kazanabilirim  çok üzgünüm onuda üzdüm 

8 Cevaplar

+1 oy
(7,903 puan) tarafından
Çok anlayışsızca olmuş..

Yani adam yorulduğunu dile getirmiş.her istediğinizi yapıyorsa veya her istediğinizde iniyorsanix ilk kez böyle soylediyse normaldir kırılması 
(278 puan) tarafından
Aynen bazen yoruldugunda der hani bugün inmeyin ben biraz kestireyim diye ama dün niyeyse salakca tepki verdim off off
-Reklam-
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Bence çok tepki vermişsin insanlık hali yorgunluk gönül istememk 
(278 puan) tarafından
Off off nasıl gönlünü alacam yaa şimdi onu bekliyorum
(6,512 puan) tarafından
Valla bilemicem kuzum bir kaç iltifat felan belki olabilir
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Çok bencilce davranmışsın oda insan yorulmuş anlayış bekliypruz biz kadınlar ama anlayış da göstermeliyiz
(1,538 puan) tarafından
Tabikide sürprizler güzellikler onlara da yapılmalı çaktırmıyorlar ama bekliyorlar cavırlar
(278 puan) tarafından
Hahaha aynen yaa çok seviyorum cavurun çocuğunu görmek istiyorum nazım o yüzden boşluğuma geldi özlediğim için
(1,538 puan) tarafından
Özlemde iyidir kız sevgiyi çoğaltır bırak dinlensin yarın git yanına al gönlünü
(278 puan) tarafından
Gelecek birazdan alacam valla canım
(1,538 puan) tarafından
İyi gece yanında alırsın sen süslen bi giyin kuşan gönlünü o bile alır
0 oy
(1,171 puan) tarafından
Küçük bir şey bence uzatılacak bir şey yok canım hallolur 
(278 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
Aynen tepkin olmamış bende çalışan bayanım bazen gözümü açamıyorum. Anlayış lazım.
(278 puan) tarafından
Aynen kuzum hatalıyım oda kırıldığı için Trip atıyor
tarafından
Olsun alırsınız gönlünü boşluğuma geldi der özür dilersiniz.
0 oy
(496 puan) tarafından
Ay bugün noluyosa bende kırdım heralde..

Annemgil bizde 1.5 haftadır mesai kaldı 8 de çıkacak 7 30 da yemek veriyolar sordum yemek ayirayim mi diye ayırma yerim burda dedi ayırmadim zaten güzel bisey de yoktu yemekte öyle eve geldi açım dedi kahvaltılık hazirlayim dedm yok dedi ne yicen dedim yemicem kurabiye ve kola verirmisin dedi verdim doymadı kalktı kendine yumurta kırdı peynir zeytin hazırladı bende annemle oturdum kola iciyodum konuşuyoduk annem kalk yardim et dedi dedimki yumurtanın diğer tarafından mi tutayım alt tarafı yumurta kircak buna mi kırıldı anlamadım bir iki kere laf verdim tersledi bozuldu heralde.
(278 puan) tarafından
30 yaşındaki adam 3 yaşındaki çocuk gibi küsermi
(496 puan) tarafından
Yanı söyledim de hazirlayim diye ıyi geceler dedi herkese allaha emanet olun dedi bana bisey demeden yattı kulaklık takmış müzik dinleyerek uyuyo bende gittim hayırdır birşey mi dedim diye soruyom cevap bekliyom ay ***** gibi hissettim bian sessizce çıktım shkshaha
tarafından
Sizin eşinizin kendi kendine küsesi gelmis galiba
(496 puan) tarafından
Hakliyim dimi arkadaşım hah bende ona trip atayım bakam kimin ağır gelcek :D :D
tarafından
Eh yani sormuşsun hazırlayayım demişsin. Başka bisiye bozulmuştur belki.
0 oy
(2,390 puan) tarafından
Arada bende yapıyorum böyle şeyler eşime özür diliyorum bi kahve içiyoruz sariliyoruz geçiyor mutlu evliliklerde olur böyle şeyler genelde zaten :)
(278 puan) tarafından
Aynen canım bencede var bu söylenme huyu zaten yemin ettim valla bidaha söylenmiycem boş yere
0 oy
(1,135 puan) tarafından
Çok tatlı bir başlık :) aman canım ufak bir mesele  biz kadınlar bazen abartılı tepki veriyoruz ama biraz daha anlayışlı olmamız gerekiyor bence ekstra bir özür seremonisine gerek yok öper sarılırsın tatlı bi bakış atarsın hallolur bence :) 
(278 puan) tarafından
Bencede kuzum şimdi valla seslendim falan bekliyorum gönlünü almam lazım

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 830 göst.
29 Haziran 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,792 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 377 göst.
6 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,923 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 455 göst.
29 Ocak 2023 Aile kategorisinde Nisan89 (1,005 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 249 göst.
9 Şubat 2022 Aile kategorisinde Dyg_1 (513 puan) tarafından soruldu

396,871 soru

11,870,267 cevap

35,981 kullanıcı

...