0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar simdi esimle günü birlik geziye gideceğiz 2 3 saatlik yol. Cocugu annene birakalım dedi. Hem hava sıcak hem yiyip içip gezemeyiz dedi. Karar veremedim ilk benim çocuğum götüreyim dedim sonra yokya bi eşimle gezeyim dedim hem cocuk cevredini gorsün sklmasin 20 aylik cocugum erkek ve mız mız hemde cok siz olsaniz ne yaparsiniz 

18 Cevaplar

+2 oy
(2,729 puan) tarafından
Zaten çocuklar geziye götürülmeli
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İl dişiysa gotururum ben ama ilçenin icindeysek birakabilirim ama uzak yerss birakmam aklim kaliyor
0 oy
(2,593 puan) tarafından

Ben arada eşlerin yanliz vakit geçirmesinen yanayım.  

Ama kendin asla bırakamıyorum çocuklarımı :ermm: 

0 oy
(3,290 puan) tarafından
Ben bu zamana gittiğim yerlere götürdüm götüremeyeceğim yere de gitmedim. Mesela eşimin iş yerinin pikniği vardı Ankara da git gel zor olur diye gitmedim. Bu herkesin kendi tercihi farklıdır ben nereye oğlum oraya kafasındayım
0 oy
(238 puan) tarafından
Annende keyifli vakit geçiriyorsa orda durmayı seviyorsa bırak bence ben bırakırdım eşimle rahat rahat gezerdim arada bir çocuk olmadan eşimle birşeyler yapmak iyi geliyor bana :)
0 oy
(9,023 puan) tarafından
Bence bir defalık bırak annene eşinle baş başa sakin sakin gezin tadını çıkarın. Benimde küçük oğlumu memeden kesince eşimle baş başa bir iki gecelik tatil hayalim var çocuklar olmadan biri annaneye biri babaanneye postalayip
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Daha küçük bisey anlamaz gezdiğin den  bence götürmeyin:))
0 oy
(5,412 puan) tarafından
Eğer rahat vermeyecekse gezi de zehir olur ne sen zevk alırsın nede çocuğum rahatı olur

Ben olsam bırakırım güzel bir günün sonunda mutlu bir anne olarak dön :D 

Mesela oğlum 4 yaşinda beni rahatsız etmezdi diye bırakmazdım götürürdüm gezer zevk alırdı ama kızım 21 aylık rahatı bozulurdu eminim ve rahatta vermez diye bırakırdım anneme
(446 puan) tarafından
Yani 0ek yerinde duran bi cocuk degil dogrusu
0 oy
(119,563 puan) tarafından
esinle basbasa kalmak icin tabiki birakirsin ama gezmeye giderken ben birakmam icime sinmez cocuklar icin gezerim ben zaten
0 oy
(12,744 puan) tarafından
20 aylık olsa götururdum önümüzdeki ay tatıle gidecez 14 aylık olacak kızım bırakacağım hamileyim hem yoksa götururdum
(446 puan) tarafından
Yok tatil degil il disina. 4 5 saatlik gidip gelecez gezecez
0 oy
tarafından

Her gittiğimiz yere kızımı da götürdük. Sağ olsun kızım da çok mız mız herşeyden hemen sıkılır. Çok hareketli kısıtlanmaya gelemez. Ama bir şekilde idare ediyoruz yolda. 29 Temmuzda İstanbuldan Ankara’ya gidicez. Hem gezme amaçlı hem de düğün. Ramazan bayramında 1 hafta şehir şehir dolaştık. Zor geçti ama eğlenceliydi. Hem çocukta sosyalleşiyor. Konsere filan götürmüyorum kızı. Çünkü uyku saatine denk geliyor bir de 6 yaş altı almıyorlar :) Alsalar oraya da götürürüz herhalde. 

0 oy
tarafından
2 aylık değil ya 20 aylık gider bence
0 oy
(388 puan) tarafından
Bizde gittik 25 aylık kızım yürümek istemiyor ama. Bİrakmadim şehir içide olsa mecbur kalmadigim sürece birakmam kimseye ben nereye kızım oraya dünyanın binbir hali var herşey oluyor buzamanda kimseye güvenilmez üniversite sınavına girdik bende eşimde gorumceme bıraktım mecburiyetten ama sınavda aklım hep ondaydi
0 oy
(880 puan) tarafından
Gunubirlikmis bırak annene karı koca biraz nefes alın ilerde birlikte yine gidersiniz 
0 oy
(4,068 puan) tarafından
2 çocuğm var ve hiç Bi şeklde bırakmadım şimdiye kadr Allah ta bliyo ya bırakmam da gözm arkada kalır eğlenemm ben her gittiğim yre götrdüm burnumdan getrdği de oldu ama en azından yanımdaydı içm rahattı
0 oy
(710 puan) tarafından
Valla sürekli yaptığınız bir aktivite değilse götürme bence. Zaten büyümüş. Benim oğlum da 20 aylık.

Eşinle güzel vakit geçir. Hem sana da iyi gelir. Biz gece gündüz annelik yapıyoruz. Buda senin izin günün olsun. Hiçte vicdan yapma. 
(446 puan) tarafından
Yok en son balayina gittik baska bi yere gitmedik
(710 puan) tarafından
Ohooo o zaman kesin yalnız gidin. Valla benim de ihtiyacım var ama bırakacak kimsem yok. Herkes en az 20 saat uzaklıkta :(
0 oy
(6,459 puan) tarafından
Çok küçük ben bırakmazdm. Kızım 14 aylık yerinde durmuyor ve sürekli çığlık kıyamet mümkün olduğunca çıkmıyorum ama çıkarsak bırakmakmıyorum ben nereye o oraya 
(446 puan) tarafından
Yok annemin kardesimin yaninda duruyor dogrusu
(6,459 puan) tarafından
Benimki de duruyor da sadece yol o kadar sürüyorsa sıkıntı ne olur ne olmaz yine de sen bilirsin canım
0 oy
(2,494 puan) tarafından
Acikcasi farkli ortam gormesi icin xocgumla goturmek isterdim 0 3 yas ne kadar farkli ortam.ne kadar zengin uyarici cevre olursa o kadar iyi diye dusunuyorum 

Arada nefes.almak icjn 1 saat falan anneme birakip gezmeye falan cikiyorm o kadar boyle genis capli durumda cocugumunda olmasini ani biriktirmeyi onjn farkli yer gormesini kendimden daha cok istiyorm 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 220 göst.
17 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nalankt (1,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 184 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.