0 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (992 puan) tarafından
İzin var geziye çıkıcaz diyarbakırda arkadaşım var ama hiç gitmedim evine davet ediyor eli boş olmaz çocuğuda doğdu kıyafet kargoladım ama yinede almam lazım sadece 1 gün görücem onlarıda beraber gezelim dedik eşimde mardin daha güzel oraya gidelim arkadaşlarınada eli boş olmaz dışarıda yemek yemesende olmaz dedi bilemedim kızlar benimde içim mardinden yana gezip görmek için çıkıcaz size sorayım dedim baya kararsız kaldım?

22 Cevaplar

+1 oy
(831 puan) tarafından
Diyarbakır da yaşayan Mardin e de gitmiş biri olarak söylüyorum Diyarbakır çok çok daha güzel ve gezilecek yerler yakın bana göre zamanın kısıtlysa  Diyarbakır derim 
-Reklam-
0 oy
(15,131 puan) tarafından
Diyarbakıri görmedim. Ama Mardini gördüm. Tavsiye ederim. Ben çok beğendim. Özellikle kasimiye medresesini. 
(992 puan) tarafından
Öylemi bende gezilecek çok yeri var diye gördüm sorayım dedim ama diyarbakırda nasıl olur bilemiyorum
0 oy
(8,020 puan) tarafından
İkisine de gitmedim ama birgün gidersem tercihimi Mardinden yana kullanırdım.
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Nedense Mardini merak ediyorum d.bakir ilgimi çekmedi hic
0 oy
(358 puan) tarafından
Mardin deyim arabanız varsa şimdi gezin şuan bile çok sıcak akşamları serin sadece
0 oy
(358 puan) tarafından
Mardin de gezilecek çok yer var
0 oy
(181 puan) tarafından
İkisinide gördüm Diyarbakır çok güzel ama gezmelik yer olarak favorim Mardin tabiki çok güzel 
0 oy
(224 puan) tarafından
Mardinnnnnnn a

İmkanım olsa vallahi bugün giderim Mardin'e 
0 oy
(340 puan) tarafından

İkisini de gördüm ama Mardin başka bir dünya kesinlikle Mardin <3

0 oy
(890 puan) tarafından
İkisine de gittim gezmeye Mardin çok güzel ama
0 oy
(132 puan) tarafından
Bir Mardinli olarak Mardin derim :) 2021de evlenip çıktım ailemde benden sonra taşındı kimsemiz kalmadı ama mayıs gibi eşim ve yeğenleriyle bizde gitmeyi düşünüyoruz gezmeye. Ama gidecekseniz nisan mayıs yada ekim sonrası uygun yoksa sıcaktan bunalırsınız :)
0 oy
(431 puan) tarafından
Kesinlikle Diyarbakir.Hatta istersen sana gezi için plan oluşturabilirim 
0 oy
(246 puan) tarafından
Mardini görmedim ama Diyarbakır da yaşadığım için burayı tavsiye ederim gezilecek yerler var eğil barajı olsun on gözlü köprüsü olsun surları çarşıları olsun heryerleri geze blirisin
0 oy
(4,932 puan) tarafından
Mardinliym  Diyarbakır'da yaşıyorum Diyarbakır'da daha çok gezilecek yer var cnm 
0 oy
(567 puan) tarafından
Kesinlikle Mardin 
0 oy
(1,338 puan) tarafından
Diyarbakıra da gittim Mardine de ama en güzeli Mardin canim 
0 oy
(15,644 puan) tarafından
Doğunun parisi Diyarbakır tabisi
0 oy
(84 puan) tarafından
Sadece televizyon da gördüğüm kadar Mardin diyorum ilk isim oraya gitmek olur 
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Diyarbakır'a Doğunun Paris'i diyorlar. 1 gün gezmeye fırsatım olmuştu. Kardeşim askerlik yapmıştı. Yemin töreninde öyle küçük çaplı dolaşmıştım. 
0 oy
(8,287 puan) tarafından
Mardine git o zaman. Ama geziye çıkacaksanız para biraz ikinci planda kalmalı. Maksat gönül almak güxel vakit geçirmek daha iyi olur. Paranın yeri her zaman dolar. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 246 göst.
8 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Kumsal1 (3,452 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 293 göst.
0 oy
2 cevap 48 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 183 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu

378,935 soru

11,342,586 cevap

34,809 kullanıcı

...