0 oy
234 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (131 puan) tarafından
Anneler istagramda Dr tayyar öz ürünleri gördüm faydalı diyotlar iştah açan pekmezi kullanan var mı sizce kullanmalı mıyım çok sayıda faydası var diyorlar trendyolda da en çok değerlendirilen ürün 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok kullanan var tanidiklarimdan ve memnunlar baya iştah açıyormuş 
(131 puan) tarafından
Tek faydası iştah açmak mı yoksa hani beyin kas gelişimi için iyi dediler mi duydunuz mu
tarafından
İştah tek açıyor dediler
-Reklam-
0 oy
(918 puan) tarafından
Keçi boynuzu pekmezi mi?  Hangi ürün? Cocugum cok iştahsız benim de:(
0 oy
(1,672 puan) tarafından
Allah aşkına inanmayın şu çifte ya para için yapmayacakları yok inan aktar dan aldığınla aynı onun verdikleri özel bisey yok nasil güvenip küçük çocuklara verebilirsiniz. 
(131 puan) tarafından
Haklısınız da aktara nasıl güvenelim bilemiyorum ya da ne deyip almam gerekir
(1,672 puan) tarafından
Aktar da standart ürünler satar benim oğlum çok zayıf mesela bende bi çözüm bulamadım doktora da gittim mama da aldım yok yani. Teyzem hergun 5 ceviz ve ballı süt icir dedi bide onu deniyorum bakalım bi faydasını görürüm ins
(880 puan) tarafından
Valaho bnm cocugumda hıcbırsey yemıyrdu dusunun sadece su ıcıyrdu gotrdum salıocagına ıkı tane surup yazdı bu sefer kendi gelıp anne mama dıyr sukur kiloda alms yanakları doldu
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm ben başka ürün kullaniyorum açtı çok şükür iştahını 
0 oy
(1,177 puan) tarafından
Beyorganik in bey-öz mix kullanmıştı arkadaşım. Fenomenlerden almam asla fabrikası var mı nerden temin ediyor , bi yerde yapıp etiket mi kendine ait . Şu krem falan satanlar 20 liralık kreme kendi etiketlerini yapıştırıp 100 e satıyordu 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
29 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 238 göst.
0 oy
25 cevap 940 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Elifgaye (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 650 göst.

381,234 soru

11,412,937 cevap

34,956 kullanıcı

...