0 oy
364 göst.
Aile kategorisinde (606 puan) tarafından
23 yaşımda üniversiteyi bitirmis bir yerlere gelmiş biri olarak evlendim şuan 25 yaşındayım anne tarafım okumaya çok karşıydı ama annemle babam okumamı çok istiyordu ve okudumda şimdi 2 kuzenim var ne okudukları belli değil bi öğretmenlik diyolar bi hemşireyim diyo biri sporcuyum diyo az önce teyzem aradı başladı işte sen erken evlendin şimdi kuzenin 21 yaşında evliliği ne becerecek gezme tozma zamanı sen erkenden ev sorumluluğuna girdin falan dedi bende 

Teyze ben 23 ümde evlendim üstelik okudum sonra babamın evinde saltanatım hâlâ devam ediyo eşimde gezmeme giymeme yememe karışmaz ne desem alır hemen herkes benim gibi evlilik yaşasın temizliği bile beraber yaparız dedim 

Hemen konuyu değiştirdi sizce sırf eleştirmke laf sokmak için dememiş mi bunu annemi arayıp dedim oda boşver sana bu ara kafa takmışlar bana da seni şikayet ediyorlar dedi 

Ben durum ppaylaşıymuşum eşimle sürekli  kafe avm falan annemi arayıp paylaşmasın gelinler dayılarıma sitem ediyormuş 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Burnuma hasetlik kokusu geliyor :D

(606 puan) tarafından
Bazen cıldırtıyorlar insanı
(606 puan) tarafından
Sanki biz aldık kocalarını ellerinden evleneydiz
tarafından
Sende daha çok durum paylaş kız eşinle birlikte rabbim kem gozlerden korusun ❤️❤️☺️
(606 puan) tarafından
Bazen fake durumlar paylaşıyorum
tarafından
Ohh iyi yapıyorsun
-Reklam-
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Ayy aman ağzı olan konuşuyor boşversene 
(606 puan) tarafından
Kız bide bu hep böyle bişey alsak arar şu kışi seninkinin daha iyisini almış bu kışide daha güzeli var
(9,007 puan) tarafından
Boş vakti çok heralde :D
0 oy
(2,148 puan) tarafından

Gercekten bu söylemleri taktiğini söyleme canim8-)

(606 puan) tarafından
Valla ne yalan söyleyeyim sinirimi okşamadı değil yani akşam.akşam ne aklına geldide beni aradı bunları dedi güya bebeğim havale geçirdi duymuşda geçmiş olsuna aramış ama hiç dile bile getirmedi kapatırken dedi
(2,148 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim.  Sırf elestirmek için nefes alan insanlar herkesin hayatinda var. Kendisiyle, ailesiyle sorunu olan kişiler genelde. Aslında hedefi konusu sen değilsin, bir şekilde rahatlamaya çalışıyor. Akrabalarımın çoğu böyle. Eskiden takardim ama sonra fark ettimki onlarin umru bile değil unutmuş gitmiş. Ben orda niye dedi nasıl dedi diye takılıyorum. Herkes ayna misali konuşuyor degmez canim. Ben bu kişilere çözümü  anında cevap vermek ve aaaman demekte buldum.  Sende demişsin zaten
(606 puan) tarafından
Sanki heve kaçırıp mutsuz etme çabası var
0 oy
(3,414 puan) tarafından
Bir cekememezlik hissettim canım ben teyzen kıskanıyor bence 
(606 puan) tarafından
Yani çekememezlik mi desem küçük gormeye mi çalışıyo anlam veremiyorum
0 oy
(3,767 puan) tarafından
Allah daim eylesin  valla Nazar değer dikkatli ol bmce
(606 puan) tarafından
Kem gozlülükleride var zaten
(3,767 puan) tarafından
Hım doğrudur dikkat et
0 oy
(620 puan) tarafından
23 erken diyen teyzene deki 17 de evlenen var gayette mutlu huzurlu 2 bebeği var biri şimdi 1 sınıfa gidiyor diğeri de 14 aylık diye :) Her erken evlenen mutsuz olucaka diye bişey yok kızları okuyor geziyormus bilmem ne senin bı yerlere gelmeme dayanamiyorlar başka bişey değil 
(606 puan) tarafından
Kendide kardeşlerine 15 yaşinda kizlar aldı hep dengesiz olunca insan
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Sanki seni kıskanıyorlar gibime geldi
(606 puan) tarafından
Ya kıskanmak mı küçük mü görmeye çalışıyo aklınca anlam veremedim
0 oy
(2,463 puan) tarafından
21 yaşında evliliği ne becerecek diyorsa anasının sorunu. Ona göre yetiştirseymiş kızını.. Sen ne güzel kurmuşsun yuvanı.kimseyi duyma. Bende 21 yaşında evlendim 2 çocuğum oldu 5 senedir bitmedi insanların çenesi hala erken evlendin diyorlar. Özellikle teyzem çok söylerdi zaten annemle kavga çıkardı defoldu gitti. Hep bi laf söylemeye çalışırdı. Kendi eksiklerini öyle bastırmaya çalışıyorlar 
(606 puan) tarafından
Yanii erkense erken herkesin harcı değil bu devirde guzel yuva kurmak huzurlu evlilik ilerletmek hiç bu açıdan bakan yok
(2,463 puan) tarafından
Haklısın. Kız hiç duyma gül geç. Gerçekten bazen takılıyor insanda ne yapıcan işte öyle bazısı
0 oy
(48,683 puan) tarafından
☺️ kiskanmislar demekki 
(606 puan) tarafından
Bazen böyle alaya alıyormuş küćük gorüyormuş gibiler
(48,683 puan) tarafından
aman takma
0 oy
(15,212 puan) tarafından
Bildiğin kiskanmislar. Yuh bu nee
(606 puan) tarafından
Bide ben uzaktayım yakında olsam neler yaparlar
(15,212 puan) tarafından
Aynen boşver hiç tinlama
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hey Allahım ya işleri güçleri kalmamış. Kıskançlık ama resmen :)
(606 puan) tarafından
Radar gibiler her yerde elleri var
0 oy
tarafından
İnada daha çok paylaşırım işine gelmeyen silsin numaramı 
(606 puan) tarafından
Zaten yengelerim durumlarıma bakmıyor artıkteyzemde bakıyo sonra int.hocaların vaazlerinden atıyo kadin şunu yapmaz falan diye
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bana göre de 23 erken
(606 puan) tarafından
Yani canım doğuda 25 inden sonra ya yaşlıya isterler ya da dula
(9,247 puan) tarafından
Vıy one oyle sen nerelisin
0 oy
(6,047 puan) tarafından
İnatlarina daha çok paylaş kiz
(606 puan) tarafından
Kiz Allah affetsin bazen fake durumlar paylaşıyorum inatlarına