0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde (916 puan) tarafından
Elimi tutmayip tutuyo yolu firliyo aciyorum evde durmasin diyorum gotureyim.biyerlere parka gotrdum ikibck yasnda asla tutmuyo ama bana yapiyor sadece babasina yapamiyo bu durumu .bu bi kostu caddeye dogru yetisemedim ben anlamiyorum bunlar nasil yorulmuyo ya yere cakildim.resmen beni o halde gorunce geri döndu yanima geldi hemen sinirden evde agla agla etrafta insanlar km.blr neler gecrdiler aklindan aslnda oglumun beni o halde gormesinemi uzuldum yada blmiyorm ya yanima gelip kaldirmaya calisti :( 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İnsanların ne düşündüğünün bir önemi yok geçmiş olsun benim oğlumda elimi tutmuyor zorla tutuyorum 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bence tek çare kreş vs. benim oğlum yaz okuluna başladı o kadar yürüme git gel aanam ağlıyor çocuk okuldan geldi hala dışarıya çıkıp oynamak istiyorbirde erken kalkıyor 
(916 puan) tarafından
Gercekten bende anlamiyorum enerjileri btmiyo bunlarim
0 oy
(863 puan) tarafından
Acaba arkasından kostun diye oyun mu sanıyor ki oğlum da iki buck yasnda hiç koşmaz şükür bazen kucagmda gider gideceği yere arabaların ona çarpabileceğini ögretmelisin ben sürekli kulagına sokuyorum annem araba carpar uf oluruz diye hep elimden tutar yada kucak ister cok gecmis olsun canım dikkat et kendine 
(916 puan) tarafından
Yok tutuyor yolu kosuyor cocuk yurumeyi bilmiyo gbi bsey hep soyluyom arabalar var.diyorum.elimi tut ben ben ben kendi durcakmis kenarda dikiliyor sora akli ermiyo hiç :( bidaha ckartmicam diyorum evde anlaşiyoz soz diyo daha kapida yardiriyo bide guluyo
0 oy
(163 puan) tarafından
Canım aslında 2 bucuk yaşındaysa tehlikeyi öğretmeye calis. Benimki de aynı yaşta elimi tutmaz çünkü sakin yürümüyor hep koşmak istiyor ama mesela arabanın olacağı yerleri öğrendi sürekli söyleye söyleye. Mesela sitenin otopark çıkışında yada kaldırımlarda yol kenarında filan önceden ben söylüyodum şimdi kendisi gelip elini uzatıyo anne araba deyip orayi geçince elimi yine bırakıp fırlıyor. Bu yaşlarda ne tehlikeli ne ona zarar verir sık sık pes etmeden söylemek gerekiyormuş öyle ogreniyorlarmis 
0 oy
(2,831 puan) tarafından

Geçmiş olsun Allah korusun düştüğünü görüp yanına geri gelmiş koşmaya devam edip araba falan gelseydi diye içim ürperdi. Erkek çocukları dehşet ya:)

0 oy
(2,804 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle kapı önünde bile oynamiyordu direk yıla firliyor bnm mahallede hep yokuş var düşüyor canı yaniyor banamisin demiyor bir kaç ke eline vurdn sinirden kızdım şimdi kapı onnde oynuyor ama biri kosunca hemen arksina düşüp oda koşuyor 
0 oy
(1,922 puan) tarafından
Bu yüzden asla apartman bahçesi dışına çıkarmıyorum kızımı. Ne yapacaksa orda yapsın. 22 aylık market evin karşısı ona gidemiyorum. Elimi biraktığı gibi ucuyor. 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnm oglanda yola fırlıyor.Aynı durumdayız iyiki sen düşünce çocuk kaçmaya devam etmedi bnm oğlan olsa bn düşsemde kaçar giderdi.
0 oy
(1,151 puan) tarafından

Çok çok geçmiş olsun, etrafdaki insanların ne düşündüğünün önemi yok, çok şükür ki ciddi bir şeyin yok, maalesef ki sonu gelmeyen bir enerjileri var acaba çocukken bizdemi böyleydik yaa:ermm:

0 oy
(7,947 puan) tarafından

Ayy benim oğlumun gozunu seveyimm ben yaa 23 aylık dışarda hep elimi tutar asla birakmazzz yola mola atladığı olmadı hiç şükür <3

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 89 göst.
6 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zuzum81 (907 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 348 göst.
17 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ceylin34 (1,699 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 429 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 433 göst.
17 Nisan 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,814 soru

11,369,715 cevap

34,853 kullanıcı