0 oy
429 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Pazartesi tanışma yıldönümümuz hediye almayı da hiç beceremez biseyler yapmaya çalışıyor kendince  garibim bakalım altından ne çıkacak

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yine çabalıyor canım buda bir sey 11 gün sonra bizim ben bir şey beklemiyorum gecen ay dogum günümde baya masrafa girmis bunuda ben kutlarim artik :D

tarafından
Aslına bakarsan Ben de hiçbir şey düşünmedim daha canım
-Reklam-
0 oy
(14,080 puan) tarafından
Adi üstünde süpriz bekleyelim hep beraber :))
tarafından
Normalde çiçek sepeti'nden çiçek falan gönderir hediye almayı beceremediği için ya da Neye ihtiyacın var onu alayım gereksiz bir şey almayayım diye direkt bana söyler hiç böyle Sürpriz falan yapmamıştı bakalım altından ne çıkacak ben de çok merak ediyorum
0 oy
tarafından
Enişte bey çıtayı yüksek tutacak belki biraz daha meraklan ☺️

Nasılsın  bu arada efe nasıl pek giremiyorum bu aralar günde bir kez anca ☺️
tarafından
Geçen günlerde Biraz rahatsızdım canım efeyi götürdüm anneme bıraktım Ama bir gün dayanabildim Ertesi sabah erkenden binip Arabaya gidip alıp geldim geri Şimdi biraz daha iyiyim boğazımın ağrısı falan geçti şükür çocuğuma da bulaşma da hastalık fark ediyorum aslında senin artık çok az girdiğini Hatta mesaj atacaktım Bugün de göremezsem sen nasılsın iyi misin kuzum
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin inşallah. İyiyim  hamdolsun annem geldi bende kalıyor hastane işleri var annemin onları halletmeye çalışıyoruz bir yandan bebek bir yandan ev inan sabah 7 den akşam 12 ye kadar ayaktayım hastane çocuk yemek temizlik derken Allah yardımcımız olsun inşallah.
tarafından
Öyle kuzum ya benim eşim de saçma sapan bir sistemde çalışmaya başladı gece 12'de gidiyor sabaha karşı 4 de geliyor öğlen 12'de gidiyor Akşam üzeri 4'te geliyor aralarda full uyumak istiyor evde ses olmasın istiyor E çocuk hareket etmek istiyor onun o da gitmek istiyor onunla oynamak istiyor ağlıyor bağırıyor Biz de çok sıkıntıdayız bu aralar
tarafından
Allah kolaylık versin canım evet uyku saatleri sıkıntılı oluyor benim eşimde akşam 7de gidecek oda 9da gelip uyudu akşama kadar sessizlik tv bile açamıyorum bebek ağlamasın diye uğraşıyorum o uyanınca yemek fln yiyip gidiyor akşam 7de ev süpürüyorum mecbur ☺️
0 oy
(119,499 puan) tarafından

Persembede bizim yildonumu benimkinde tik yok ;)

tarafından
Normalde çiçek sepeti'nden çiçek falan gönderir hiç böyle sürpriz işlerine planlı bir şey yaptığını görmedim ya da direkt sorar Neye ihtiyacın var Neyi alayım gereksiz bir şey almayayım diye ilk defa sürpriz yapacak bakalım ben de çok merak ediyorum

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 351 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 433 göst.
19 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
+2 oy
15 cevap 523 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Nur343746 (572 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 420 göst.