0 oy
366 göst.
Aile kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar biriyle yeni tanıştım, mesafelerden dolayı ilk olarak telefondan görüştük ben sesinden elektrik alamadım kibar güzel konuşuyor ama ısınamadım acaba yüz yüze görüşsem farklı mı olur ısınamamamın nedeni tam olarak bu mu bilmiyorum bile konuştuğumuzdan beri içimde bir durgunluk var aslında kriterlerimiz uyuyor görüşlerimiz bire bir ama böyle hissetmem çok garip anlamıyorum geçmişte de böyle hissettiklerim olmadı sizce yüz yüze görüşsem birşeyler değişir mi heyecanım kalmadı evliliğe karşı hep olumsuz oluyor bu bir ön yargı mı bilemiyorum Alalh mı soğukluk veriyor onu da bilmiyorum 

10 Cevaplar

0 oy
(3,333 puan) tarafından
Bilemezsin canım. Görüş konuş adam ısıracak degilya. Hala ayni hissin devam ederse görüşmezsin bi daha 
(37 puan) tarafından
Canım uzakta olduğu için dedim kimseye umut vermek istemem, yakın olsa sorun değil direk görüşürdüm zaten
-Reklam-
0 oy
(666 puan) tarafından
Fotoğrafını gördün mü peki 
(37 puan) tarafından
Gördüm beğendim aslında sorun yok
0 oy
(999 puan) tarafından
Hiç bir zaman görücü usulü görüşmeden yana olmadım ben işin içine başkaları girince afedersin ama işin b*ku çıkıyor ondan dolayı kalbinin sesini dinle ve hiç bulaşma ısınamadıysan sonrası zorluk oluyor 
(37 puan) tarafından
Başkaları girmedi yüz yüze görüşmedim daha fotoğrafını gördüm tipinde de bir problem yok ama hissettiklerim garip
0 oy
(5,369 puan) tarafından
İlk görüşmede zaten bı sıcaklık olmuyo canım tanıdıkça konuştukça beni bu hafta istediler gelecek hafta biz konuştuk sonra ki hafta sözümüz oldu sözden sonra biraz biraz alışmaya başladım nişandan sonra daha çok oldu tabi ki karar yine senin hakkında hayırlısı olsun 
(37 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Tabiki yüz yüze görüşünce daha farklı 
0 oy
(7,921 puan) tarafından
Allah mı veriyor bilmem ama Yüz yüze görüşmekte fayda var uzak olsun ne olacak sonuçta görüşmeden evlenecek değilsiniz illa gelecekti bir gün gelsin oturun konuşun bakalım devam edecek mi soğukluk ona göre karar ver canm 
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Bence görüş. Esimle teyzem ve annesi vesile oldu oyle tanistim. Bizde ilk telefonda konustuk sonra yüzyüze geldik. Ama biz telefonda da isinmistik. Ben de ya gorunce etkilenemzsem diye korkuyodum sonucta evlilik bi cekim olmasi lazim Onu gordugumde artik kafamda acaba kalmamıştı. İçimden evlenecegim kisi buymus demekki demistim :) canım kocisim :))) Allah ikinizinde gonlune gore versin canim 

(37 puan) tarafından
Büyük ihtimal görüşcem ama şimdi oğlan gelecek buraya kadar, elektrik alamazsam o an hissettirirsem buraya kadar niye getirdin düşüncesi olursa diye çekincem var yani inşallah kalbim ısınır bu çok önemli ya
(2,705 puan) tarafından
O da ayni ihtimalleri goze alarak geliyo zaten merak etme. Onun gelmesi daha uygun zaten telefonda henuz hersey net değil mesajini iyi verirsen ikiniz de bu dusuncede olursaniz bir araya geldiginizde beklentiniz mantikli seviyede olur. İkiniz icin de hayirlisi olsun
0 oy
(6,864 puan) tarafından
Bende eşime öyle olmuştum şimdi 15 aylık bebemiz mutlu bi yuvamız var 
(37 puan) tarafından
Hm, benim ilk görüşmede moralim bozuldu böyle bilmiyorum ses tonum değişince olumsuz düşünüyorsunuz sanırım dedi bir çok şey uyuşurken kalbim sesten ısınmadı nedense görüşürsem değişir mi bilmiyorum inşallah dediğiniz gibi olur
(6,864 puan) tarafından
Yani belli olmaz canım bi görüş konuş olmazsa vazgeçersin içine dinmeyen bi wvlilik hiç yapma daha iyi
0 oy
(438 puan) tarafından

Bende görücü usulü evlendim. Mesajla yüz yüze konuşmak farklı. Bence yüz yüze görüşmende fayda var. Uzak olsun. Sonuçta bu evlilik. Tabiki gelecek göreceksin, konuşacaksın ona göre karar vereceksiniz. Ben ilk yüz yüze görüştüm. Mimikleri, duruşu, konuşması hepsini görüyorsun :) ve mutluyum çok şükür. Evlilik sadece kalple kurulmaz bence hem kalp hem mantık olmalı. İkiside eşit olmalı. Biri ağır basınca patlak verebilir. Birde aşk evliliği değil sevgi evliliği kurulmalı.Rabbim gönlüne göre versin

(37 puan) tarafından
Mesajla değil sesli görüştük ilk etapta kriterlerimiz uyuyor ama kalbim ısınmadı yani
(37 puan) tarafından
Ben zaten sevgi artı mantık odaklı biriyim öncelik mantıktır mantıken uydu da kalbim ısınmadı
(438 puan) tarafından
Siz daha iyi bilirsiniz tabiki de görmekte önemli bence. Mantık olarak kafama yattı dediğiniz için diyorum
0 oy
(72 puan) tarafından
Fotoğrafından ve sesinden etkilendiysen bir kerede yüz yüze konuş yine olmaz gibi gelirse bir daha görüşmezsin
(37 puan) tarafından
Sesinden etkilenmedim işte çekici gelmedi benim içinde ses konuşma üslubu çok önemli açıkcası, görüşcem büyük ihtimalle

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Islam (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,135 göst.
20 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 819 göst.
9 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 479 göst.