0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ya kızlar geceleri ya sağıma ya soluma yatıyorum.kalca bacak ağrım olduğu için yarım saatte bir ağrıyla uyanıyorum yer değiştiriyorum.yatagin içinde dönmeyle kordon bağlanır mı böyle bir yazı okumuştum.

İkincisi yan yatarken biraz daha karnıma dogru yatıyorum yanlarda hissediyorum hareketlerini acaba zararı oluyormu ya sanki eziliyo gibi oluyo çözemedim 

4 Cevaplar

0 oy
(496 puan) tarafından
Bende öyle hissederdim ama birşey olmuyor karnının üstüne doğru yatmamaya  çalış  saga sola dönmende zarar yok
tarafından
Biraz yan yatınca fazla yatıyorum galiba
(496 puan) tarafından
Yastıkla destekleyebilirsin kendini ben 6 7 tane yastıkla yatiyodum valla kafama 2 ayağıma 1 sağıma soluma bir bide sarılıyodum eşime yer kalmiyodu hskska
-Reklam-
0 oy
(7,106 puan) tarafından
Kız Allah seni ağrısız kurtarsın . Olur mu öyle şey balım o kaç kat korumanın içinde . Dönerken birden dönmek değilde.  Yan oturup dönüp yatmak daha iyi zaten sırt üstü yatmak en tehlikelisi diğer türlü inşallah birşey olmuyor 
tarafından
Ay kız ne bilim geçen gün öyle bı yazı okudum dönünce bağlanıyor diye.her sabah kalktıgimda tekmesini hissedene kadar endişe ediyorum:)
(7,106 puan) tarafından
Allah korusun olmaz diyemeyiz ama sonuçta o kordonla tur atıyor dönüyor oynuyor Rabbim o eşitliği sağlıyor yoksa hiç bir bebek sağlıklı dogamazdi ki öyle düşün
tarafından
Çok sağol canım ya yorumların için
0 oy
(4,016 puan) tarafından
Bende yan yatarken sanki  bebeği eziyorum  gibi düşünüyordum  hep gercekden  yan uzanınca bebeğim tekme atıyor  yandan 
tarafından
Bende öyleyim ya ,yandan atiyo habire
(4,016 puan) tarafından
O yandan tekme  atınca hemen  düzetiyorum  kendimi
0 oy
(3,625 puan) tarafından
Sola yatmak oneriliyo zaten genelde egimli yatabilirsin sıkıntı olmaz
tarafından
Bende hiç solda yatamiyorum ya ,solda dalamiyorum uykuya
(7,106 puan) tarafından
Sol olmaz genelde sağ olur kalbe baskı olacağı için genelde sağ taraf önerir doktorlar
tarafından
Öylemi .genelde hep sola yatin diyolar
(7,106 puan) tarafından
Sol sağ fark etmez ama sola yatınca hiç fark etmediniz mı biraz nefesiniz kesilir gibi olur . Peygamber efendimiz bile sağ tarafa yatın demiştir . Uykuda dönersin o ayrı ama sağ tarafa yatmak iyidir
(3,625 puan) tarafından
Asil buyuk damarlar sağ taraftadır bebege kan akışı azalacağı icin sol derler bu yuzden. Ben hamileligimin ilk aylarinda saga yatarken cok rahatsiz oluyodum

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 474 göst.
0 oy
6 cevap 582 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
12 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Sermir (419 puan) tarafından soruldu

397,163 soru

11,879,031 cevap

35,995 kullanıcı