0 oy
93 göst.
Aile kategorisinde (2,475 puan) tarafından
Oglum 33 aylik bir basladik her taraf batti dugunde vardi birakfim.simdi tekrar baslicam basaramama korkum var sizlerr nasil alistirdinz ne.kadar.surer

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayyy bnde başlıcm kızım 30 aylık pazartesi başlıcm inş allah yardımcımız olsun
(2,475 puan) tarafından
Amin valla ne yapacagim.konusinda en ufak bilgim yok
-Reklam-
0 oy
(863 puan) tarafından
Öncelik olarak tuvaletle tanışması lazım sürekli olarak ben bak oğlum buraya çiş yapıcaksın yerlere veya beze yapmayacaksın diyerek başladım biraz halilara üzerine tuvaletini yapsa da söyleye söyleye zamanla kendisi gidip lazımlığa oturmaya başladı bir akşam hiç beklemezken büyük tuvaletini yapmiş lazimliga beni çagırdı anne bak yaptım diye alkısladık esimle sonrasında ödüllendirdim çok mutlu oldu şükür şuan tuvalete yapiyor :) çok sakin kal bu durumda asla sinirlenme üzerine yere yapsa bile tamam bu seferlik buraya yapmışsın ama buraya yapman doğru değil tuvaleti yada lazımlıgı göstermen lazım ama sunu da unutma sakın hiç kızma kızdıgın da tam tersi olabiliyor ilk cocugum da sinirle yapmaya calismistim olmadi buda tecrube oldu oldukca sakin yaklaşıyorum 
(863 puan) tarafından
Çok çok sakin ol canım en fazla çişini yapar yada buyuk tuvaletini 1 2 kez hadi 3 4 kez olsun sonunda ögrenecektir altına yapmadan asla ögrenemez hiç bilmediği bişeyi öğreteceksin sonuçta
(2,475 puan) tarafından
Allah im.kolaykik versin burda bir keresinde 3 ay ugrasip ogretemeyen birini okumstm ordan korkum artti
(863 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa değişir hiç olumsuz düşünme güzel düşün güzel olsun :)
(863 puan) tarafından
Amiiin Allah kolaylık versin kuzum
(2,475 puan) tarafından
Allah razi olsn cnm
0 oy
(3,482 puan) tarafından
Benimki ogrendiyse her cocuk ogrenir herhalde pes etme kararli ol cok zor olabilir ama bir sekilde kavrayacak sabirli olman lazim gece gunduz baglama bezi
(2,475 puan) tarafından
Arada oyunevine gidiyoruz o zaman baglamak zorunda kaliyorum
(3,482 puan) tarafından
O sekilde ogrenemez sana soyleyeyim canım kafa karisikligi olusur cikardiysan bir hafta kadar uzun mesafeli yerlere gitmesen daha iyi olur
(2,475 puan) tarafından
Napsam bilsmedim ki
0 oy
tarafından
Bugün 6. Günümüz çok şükür büyük tuvalet haricinde hepsi güzel geçiyor ama büyük tuvaleti gelince kıyametler koparıyor çok korkuyor yapınca da kaçıyor ona bir çözüm bulamadım gerisi çişi hallettik onda sorun yok bakalım sabırla bekliyorum ki büyüğünü de korkmadan yapsın 

Bu arada benim balım da 27 aylik 
(2,475 puan) tarafından
Allah bagislasin darisi benm basima siz sona dpgru yaklasmissinz

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 290 göst.
1 Aralık 2020 Aile kategorisinde 3prensannesi (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
27 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 310 göst.
25 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
15 Nisan 2022 Diğer kategorisinde GSmsl (793 puan) tarafından soruldu

379,429 soru

11,357,479 cevap

34,835 kullanıcı

...